forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 6:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1677 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 168  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 lut 2018, 17:31 
W środę?!
Mój bobrze...jacy ludzie są bogaci...
:D


Na górę
  
 
Post: 21 lut 2018, 17:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
polar pisze:
...rakiem tego narodu jest fakt, że idioci zabierają głos w sprawach ważkich. Pierdolą tonem fachowców o czymś o czym nie mają najmniejszego pojęcia.
Popa nawet kurwa używają "mondrych" słów, żeby podnieść rangę swoich bździn
Cytuj:
Otóż to. "Żyd" w ustach Polaka było zawsze określeniem pejoratywnym i służyło zniewadze.
Stąd n.in. "żydzić" jako synonim "skąpić",


Pejoratywny...hmmm...kojarzący się nam z czymś negatywnym...I filozof wskazuje tu synonim skąpić. Ładnie nie? A tłumek bezrefleksyjnie łyka gluty z pustej czachy tropiciela faszystów w sieci.
( wiesz głupku ze Piskorski będzie zza krat kandydował na fotek prezia Wawy? Nie? To już wiesz. :lol: )

Nie będę tu wyjeżdżał z komunistyczna retoryką, kreacją pieniądza, imperializmem korony i resztą inteligenckiego bełkotu, a jedynie chciałby zwrócić uwagę na fakt, o którym wspomina tutejsza kamaryla, że głupi Polak zawsze siedział w kieszeni Żyda. Pożyczał znaczy się. Bo jednym z hobby żydowskich było pożyczanie pieniędzy na procent. Lichwa znaczy się. A jakie określenie jest bardziej pejoratywne? Lichwiarz, czy skąpiec?
Oczywiście, że lichwiarz. A wiecie dlaczego? Trudniliście się kiedyś lichwą? Wiecie jak to wygląda od podszewki? Nie kurwa? To ja wam powiem, bo się trudniłem. Trzeba "wyjebać" leszcza na jego majątek za jak najmniejsze pieniążki, a jak nie odda długu natychmiast przejąć majątek, nawet jeżeli w domu siedzi babcia podłączona do respiratora z trójką gołych wnucząt. Papiery przecież mamy, dług podpisany, prawo za nami.
Żeby była jasność - ja nie byłem aż takim skurwysynem, ale moi koledzy byli.
I jak myślicie drodzy czytacze, ilu zdesperowanych Polaków, może ojców ratujących zdrowie swoich dzieci, pożyczyło u żydowskich lichwiarzy pieniądze pod zastaw swoich małych, pierdolonych mieszkanek i ziemi? Dwóch, trzech? A może stu? A może więcej? I jak myślicie co zrobił dobry, bogaty, lichwiarz żydowski, gdy taki głupiec przyszedł prosić o odroczenie płatności? Z wyrozumieniem anulował dług, zapewne wzruszony łzawymi oczami głupiego Polaka. Taaaa....A wy jeszcze chcecie oddawać pieniądze za nie do końca zgodnie z morale przejęty majątek waszych praojców.
Boruch ma rację.
Jesteście idiotami.

Pejoratywny...heh, dobre sobie....

....


Jest pan nieźle zorientowany, niepotrzebnie się pan unosi, tu obecni nie mogą załapać z prostego powodu,wiedza potrzebna do tego by zrozumieć,może spowodować odrost napletka a na to,nie każdy się zgodzi, proste.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2018, 18:46 
Offline

Rejestracja: 21 paź 2016, 22:16
Posty: 409
szkop, kacap, pepik, makaroniarz, żabojad, ciapaty, brudas... i tak można, w zasadzie, bez końca...
Takie określenia nie budzą wielkiego oburzenia.
Niech no tylko ktoś powie żyd i już jest sranie po nogach.
Tabu!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2018, 20:17 
Pantryglodytes pisze:
niepotrzebnie się pan unosi,


A w życiu.
Ze mnie niespotykanie spokojny człowiek.
Emocji u mnie nie ma żadnych. Niech się martwią ci, którym robią burdel pod kiepałą. Ja nie mam na to wpływu, więc jestem kompletnie wyluzowany, bo mnie to nie dotyczy.
A dzieciakowi worek złota zostawię. Też będzie miał w dupie.


Na górę
  
 
Post: 21 lut 2018, 20:19 
Cytuj:
tu obecni nie mogą załapać z prostego powodu,wiedza potrzebna do tego by zrozumieć,może spowodować odrost napletka a na to,nie każdy się zgodzi, proste.
Pan, Panie tryglodytes, już się tak nie egzaltuje. Istotą obecnego problemu jest brak proporcji. Z jednej strony mamy Żydów, niewątpilwie poszkodowanych w trakcie II światowej, nieludzko mordowanych, upodlonych, również z niewielkim, ale zawsze z udziałem Polaków.
Polaków którzy się bali o własne życie, życie rodzin, a także Polaków, którzy z czystej nienawiści, pomogli ileś tam istnień posłać z dymem.
Z drugiej zaś, mamy pociotków, o których pisałam wcześniej, z niego taki Żyd jak z koziej dupy trąba, bo w 4 pokoleniu mieszka w US-owie, ale drapać majątki jest gotów, bo jego-ją holokaust dotknął i naznaczył. Kamienica w Warszawie, w strategicznym miejscu zmniejszy traumę rodzinną.
Z trzeciej rodzimych antysemitów i tą, wcale nie różową historię.
I ja o tym piszę, Panie cwany. Cały czas i jedynie o tym.
Jak również o tym, że Polska, co ostatnie mogła zrobić, to uchwalić tą kretyńską ustawę. Myśleć trzeba, kurwa myśleć, zanim się coś na żywioł zrobi. I nie trzeba być geniuszem pokroju Pana, czy pokroju Baryckiego , Adama zresztą, by stwierdzić, że nam to się odbije czkawką przez najbliższe ćwierć wieku.
Dziś w Stanach, diaspora wyprodukowała spot, z żądaniem, ustania amerykańsko- polskich stosunków.(Dzisiaj to zobaczyłam- mocna rzecz). Wiadomo, że USA tego nie zrobi, Polska bowiem jest pożytycznym idiotą, ale konsekwencje będą i to bolesne. Dla całego narodu, bo Pan Patryk Jaki wstał pewnego dnia lewą nogą i stwierdził, a co tam, wymyślim ustawę.
Taka jest prawda, bez pomyślunku, strategii, wyobrażni. Mogliśmy innym krajom na kant skoczyć, teraz już nawet tego nie możemy. Mamy tyle do gadania co przysłowiowy Żyd za Niemca. Albo i mniej. Pan uważa że jest się z czego cieszyć? Nie!!! Nie ma, sami się pogrążyliśmy, w kurwa międzynarodowym niebycie. Żydki znowu wygrały, a dlaczego? Bo są hiper inteligentni i martyrologię przekuli w sukces. Z Polaków ogromną pomocą...
Z tym, że Pan, Barycki, Polar, plus inni chcecie za to obwiniać obywateli Izraela, a z jakiej racji?
Są mądrzejsi, i wypadałoby wziąć na klatę.


Na górę
  
 
Post: 21 lut 2018, 20:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Agafio, komu to tłumaczyć. Zaraz "udowodnią" argumentami z dupy wziętymi, że za holokaust to Żydzi są winni bo sami Hitlera do tego zaprosili. A cóż znaczy grzech Polaków przy grzechu żydowskim, który opodatkowany jest potrójnie? Bo żydowski. A to po to aby potem na tym zarobić. Bo przecież wiadomo, że Hitler wszystkich Żydów do nogi i tak by nie wybił.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2018, 21:08 
Cytuj:
Agafio, komu to tłumaczyć
Jestem poniekąd idealistą, stąd pisanie na Berdyczów, mi w niczym nie urąga. Szczerze jednak mówiąc, dostaję piany na ustach kiedy domorośli znawcy historii, pierdolą co im akuratna władza nakazuje.Szczególnie, że żródeł w dobie internetu nie brakuje, można poczytać jedne, drugie, piąte i samodzielnie wyciągnąć wnioski. Ale nie, Żyd jest zły. Za to Polak to bohater nieskazitelny. Polacy nie gwałcili, nie mordowali, nie palili, nie donosili, zawsze zachowywali się honorowo, z szacunkiem traktowali więźniów, kobiety, dzieci i starców.
Kurwa mać..
Sami rycerze.


Na górę
  
 
Post: 21 lut 2018, 21:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
AGAFIA pisze:
....
Jak również o tym, że Polska, co ostatnie mogła zrobić, to uchwalić tą kretyńską ustawę.....


Nie chcę broń boże krytykować pani przekonań historyczno społecznych i politycznych które tu pani opisała i do których ma pani prawo.
Z ciekawości zapytam jednak co też kretyńskiego widzi pani w tej ustawie i dlaczego,zdaniem pani, Polski sejm,prezydent,nie może procedować i wydawać ustaw,takich,które uzna za stosowne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2018, 21:37 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:23
Posty: 194
Pytania, kurwa, retoryczne:
Po co uchwalać buble prawne (vide Jan Olszewski, Z. Romaszewska)?
Po co stanowić prawo, którego nie będzie można stosować, nie da się stosować, które może ośmieszyć próbującego je egzekwować?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2018, 21:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Po pierwsze nie jesteś idiotką. Po drugie - owszem źródła są ale jeżeli napotkamy na ludzi uprzedzonych to taki jest rezultat jak widać. Przecież widać to jak na dłoni. Choćby nie wiem jaki autorytet uznany w świecie do nich przemawiał i wyrażał opinię niepasującą zostanie uznany za przekupionego przez lobby żydowskie. Po trzecie - polskie grzechy choćby były podobnego ciężaru gatunkowego jak żydowskie, niemieckie, ruskie, ukraińskie to zawsze są nieporównywalnie lżejsze niż wyżej wzmiankowanych. Bo zawsze znajdzie się "patriota", który nie pozwoli aby przyrównywać nas do "gorszego sortu".


Mówi się wiele krytycznych słów o PRLu gdzie podobno przekłamywano historię. Pewne sprawy tajono przed społeczeństwem. Jednak wtedy holokaust był sprawą przejrzystą. Nie było wątpliwości kto to zrobił. A i o szmalcownictwie też mówiono. Oczywiście nie przeszkadzało to ówczesnej władzy zrobić to co zrobiono w roku 1968 ale nawet wtedy nikt nie śmiał kwestionować tragedii Żydów w czasie wojny. Każdy Polak wiedział co działo się w Getcie Warszawskim i o innych miejscach tego typu. No i Izrael był wtedy wrogiem PRLu. Może warto byłoby aby ciemnota PiSowska właśnie te fakty sobie przypomniała. Bo blado wyglądają nie tylko na tle dzisiejszej Europy, ale i na tle PRLu, którego tak nienawidzą.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1677 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 168  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group