forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 11:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 168  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 lut 2018, 11:57 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Wielki Wezyr pisze:
Zauważcie, że pisdzielstwo wcale nie traci na tej zadymie z Żydami.
Wręcz przeciwnie.
Obudzili to, co większości Polaków w duszy gra.
I wreszcie można, z poklaskiem, dowalić Izraelitom.
Polacy, generalnie, są zadowoleni z takiego właśnie obrotu sprawy.
Od zawsze byłem przekonany, że jesteśmy organicznymi antysemitami.
Teraz wreszcie Polacy mogą pokazać swoją prawdziwą naturę.


Tak mi się coś widzi, że trafnie-ś Waść określił tę naszą narodową przypadłość.
Ja bym jedynie dodał, - by oczywiście nie zapomnieć, - że sporo w tym zasługi kościoła naszego, polskiego a miłosiernego......!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2018, 12:04 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
polar pisze:
Bo Żydzi, to tak naprawdę totalni idioci. Przed kompletną kompromitacją ratują ich tylko pieniądze, którymi dysponują. Jeżeli system wartości ulegnie zmianie, król będzie naprawdę nagi.

P.S.
Chciałem napisać na prawdę, ale się zapomniałem. Obiecuję poprawę. :lol:


Oczywiście w zupełności zgadzam się z opinią mojego dobrego kolegi Cwetera w kwestii żydostwa:
Jedyne co mnie intryguje to fakt, - jakim cudem kompletni idioci rządzą światem......... :o
I tu bym prosił o przybliżenie mi tego fenomenu i - (jeśli to możliwe, - rzecz jasna, ) - o jego wytłumaczenie..........albowiem jam człek prosty i nie ogarniam........ :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2018, 12:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Krótka wymiana opinii pomiędzy redaktor Moniką Olejnik i politykiem PiSu Jackiem Sasinem na temat ustawy o IPN w programie "Kropka nad i".

Monika Olejnik do Sasina - zdaje sobie Pan sprawę z tego, że treść ustawy krytykowana jest nie tylko przez opozycję, prawników wam przeciwnych, ale i przez ludzi uznawanych za autorytet wśród PiSu, np Jana Olszewskiego, który stwierdził, że ustawa to bubel prawny.

Jacek Sasin - tak, ale jak dotychczas stworzyliśmy najlepszą ustawę w tej sprawie.

Wypada tu tylko dodać szeroki uśmiech pokazujący uzebienie pana Jacka

Obrazek


:lol: :lol: :lol: Niezmierzona głupota.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2018, 16:14 
stary praktyk pisze:
Jedyne co mnie intryguje to fakt, - jakim cudem kompletni idioci rządzą światem......... :o


Czyli też uważasz, że żydzi rządzą światem...hmmm....No to skoro rządzą i dali się wytłuc, to albo są kompletnymi idiotami nienadającymi się do rządzenia, albo to zwykli oszuści manipulujący historią w celu osiągnięcia zysków co summa summarum ( dobrze oldi? :lol: ) robi z nich nieciekawe towarzystwo.

A dlaczego rządzą?
No cóż Drogi Praktyku...Osobiście uważam, że to tylko niefortunny zbieg okoliczności i zwykłego szczęścia. Zainwestowali w pieniądz i na tym wygrali. Udało się. Bo na ten przykład gdyby wśród ludzi było więcej taki np. Fresco ( znasz? pewnie znasz, Ty Stary Praktyk jesteś ) pieniądz nie miałby takiej wartości i Żydki musiałyby w stoczni zapierdalać ramię w ramię ze mła.
Ale ja wierzę w ludzkość i pomimo chujowych symptomów ufam, że szmalec nie będzie największa wartością. Będzie nią np, wolność o którą tak walczy nasze forumowe Żydostwo. :lol: :lol:


Na górę
  
 
Post: 20 lut 2018, 16:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
szatanista pisze:
Co wy się tak sracie nad tymi pejsatymi?
Chuj z nimi.
Niech spierdalają.


Amen..... miałby pan rację gdyby nie to że hucpa z niszczeniem Polski i Polaków nie trwa od dziś. Dziś,obserwujemy jedynie skutki,rezultaty działań podejmowanych uporczywie z mozołem od lat.
Drobnym przykładem niech będzie systematyczne,trwające od dziesiątek lat niszczenie i tak niewielkich niby to posiadanych w Polsce archiwów,zasobów archiwalnych,dotyczących zbrodni niemieckich dokonanych na Polsce i Polakach oraz Polakach pochodzenia żydowskiego.
Zasób archiwalny którego się z premedytacją pozbyto stanowił dokumentację zniszczeń materialnych i zbrodni na ludności cywilnej miedzy innymi powstania warszawskiego, obozów koncentracyjnych, wywózek i przesiedleń ludności.
Mowa o blisko 100 tysiącach jednostek archiwalnych.
To wszystko czego się pozbyto,jest nie do odtworzenia ponieważ były to dokumenty oryginalne, i nawet nie skopiowane celem archiwizacji,jako takie są nie do odzyskania,czemu miało to służyć i kto,na czyje zamówienie to robił może sam pan sobie odpowiedzieć.
Proceder ten mimo iż nielegalny trwał aż do roku 2000, nikt za to nie odpowiedział, kto wie może trwa dalej,tyle że lepiej maskowany.
Nie wiem co Polska i politycy może w takiej sytuacji zrobić o co politycy upominają się np u niemców? jak niby mają zamiar cokolwiek udowodnić i wiarygodnie ocenić, przedstawić? i czego będą żądać, na jakiej podstawie?
W takiej sytuacji niedługo może się okazać nie tyko że Polacy mordowali żydów ale i to co już ostano powiedział profesor Andrzej Żbikowski z Żydowskiego Instytutu Historycznego.
"Najlepszą strategią ratowania się żydów,przetrwania holokaustu był jednak obóz koncentracyjny, a nie ukrywanie się i zdanie się na pomoc Polaków."
Okazuje się więc że Hitler wkroczył do Polski by ratować żydów z rąk Polaków. W tym celu tworzył obozy koncentracyjne by żydzi mogli przetrwać.
Jasnym jest że za Polskie zbrodnie musimy żydom zapłacić,tyle ile będą chcieli.
Co do szczegółów.
Ciekawa sprawa jest choćby z Jedwabnym. Wśród utraconych,ostatecznie zniszczonych akt, były też te które stanowiły zawartość dwu ciężarówek dokumentów pozyskanych,przejętych od Haupsturmführera Hermanna Schapera dowódcy Einsatzgruppe B który ze swym oddziałem dokonywał zbrodni w Jedwabnym i okolicach.
Sam Schaper został ostatecznie po kolejnych uniewinnieniach (mimo zeznań żydów którzy go rozpoznali) skazany i natychmiast uwolniony na podstawie bzdurnych powodów.

Ps

Panie Polar ufaj Pan dalej


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2018, 16:28 
Dwóch sprawiedliwych znam.
A to już robi nadzieję.


Na górę
  
 
Post: 20 lut 2018, 16:35 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Nazwiska !
Nazwiska tych ludzi........... natychmiast.......! :o


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2018, 17:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
stary praktyk pisze:
Nazwiska !
Nazwiska tych ludzi........... natychmiast.......! :o


Zgłoś się pan do prokuratury umorzyli sprawę w 2008 czy tam 9 roku. Powodzenia, a....nie zapomnij pan powiadomić o wynikach


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2018, 17:02 
Cytuj:
Milicja Żydowska we wrześniu 1939 r. w Zamościu, po bitwie pod Tomaszowem Lubelskim, wyłapywała ukrywających się w tym mieście lub okolicach żołnierzy polskich. Rozstrzeliwali ich na miejscu albo przekazywali NKWD. Gdy bolszewicy prowadzili na rozstrzelanie kolumnę około 2000 polskich jeńców w okolicach Kostopola, jeden z cudem ocalonych tak opisywał ich zachowanie: „Gdy kolumna szła przez miasteczko – miejscowi Żydzi pluli na nas, wyzywali najbardziej plugawymi słowami, rzucali w nas kamieniami”.

Mało kto wie także, że Żydzi stawiali bramy powitalne we wrześniu 1939 r. wkraczającym wojskom niemieckim w Pabianicach, Łodzi, Białymstoku czy Krakowie. Ten fakt zapewne dzisiejsze, wrogie Polsce środowiska żydowskie, a także rząd Izraela, chcieliby na zawsze i na wieczność zamieść pod dywan.

– W Zarębach Kościelnych na czele witających stał rabin w stroju odświętnym – mówi prof. Krzysztof Jasiewicz. Ponadto… całowali wjeżdżające do Wilna czołgi Sowieckie i wiwatując nosili trumnę z napisem „Polska we Lwowie”.

Mówmy też o powstaniach antypolskich we wrześniu 1939 r. – apeluje justice4Poland. Miały one miejsce w licznych miejscowościach na wschodzie. Mówmy też o masowej kolaboracji Żydów z gestapo lub NKWD czy udziale w Holocauście, o czym pisali nawet żydowscy pisarze. Świadkowie tamtych dni – Emanuel Ringelblum, kapłan Chaim Aron czy nawet sam Marek Edelman, jak również tysiące polskich świadków.


Na górę
  
 
Post: 20 lut 2018, 18:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
stary praktyk pisze:
Nazwiska !
Nazwiska tych ludzi........... natychmiast.......! :o


PS

Żebyś pan się nie zdziwił, jeśli jesteś pan obywatelem polskim możesz pan w ramach odpowiedzi na zapytanie o nazwiska otrzymać "listę polskich gajowych i leśniczych współpracujących z RSHA" Tyle bowiem posiadamy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 168  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group