forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 16:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1677 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 168  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 mar 2018, 11:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie Polar jeszcze raz zwracam się do Pana aby Pan mnie na tym fo nie tykał, kiedy ja staram się nie reagować na Pańskie teksty. Ale, że nie potrafi Pan powstrzymać smarkatych emocji to odpowiem Panu.

Jest Pan w błędzie co do Borucha i mojej oceny co do żądań żydowskich wobec Polski. Nasi politycy to durnie bez względu na kolor. A dlaczego? Bo Naród pełen jest durniów. Żądania żydowskie to zupełnie inna sprawa niż nasz antysemityzm. O antysemityzmie pisywałem ostatnio w kontekście ustawy o IPN. Ta ustawa dotyczy kwestii postaw Polaków podczas II Wojny Światowej wobec holokaustu. Niech Pan nie wiąże tych dwóch spraw bo to błąd.

A co do żądań Żydów, gratyfikacji wobec Polski za utracony majątek, to pisałem już o tym. Może Pan w ferworze emocji nie doczytał. W skrócie więc powiem, że Żydom nie należy się złamany grosz od Polski za majątek. Majątek, który utracili utracili nie w wyniku działań wolnego Państwa polskiego, lecz w wyniku splotu pewnych okoliczności. Po pierwsze okupacji niemieckiej, powojennego podziału Europy na który nie mieliśmy wpływu i w wyniku narzuconego nam ustroju przez obce mocarstwo. Jeżeli do kogokolwiek Żydzi mogą wnosić pretensje o utracony majątek na terenie dawnej i powojennej Polski, to w pierwszej kolejności do Niemców, w drugiej do Rosji. Może do byłych Aliantów, którzy decydowali o naszej przyszłości. Koniec kropka. I o tym niedawno pisałem. Tak więc proszę nie wiązać tych dwóch spraw, holokaustu, antysemityzmu i roszczeń żydowskich bo to są dwie różne sprawy.

Wyjątkowo odstąpiłem od postanowienia, żebyśmy mieli jasność. I żeby Pan nie rozpowszechniał nieprawdy o Boruchu, bo jak widać niczego Pan nie rozumie. I jeszcze raz - proszę mnie nie tykać. Nie mam chęci z Panem toczyć żadnych sporów, bo przecież o wymianie poglądów z Panem mowy nie ma.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2018, 11:59 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
No i dobrze. Nie mieli czasu ani chęci załatwić rozsądnie spraw własności wszelakich,
czyli utrzymać dekret Bieruta w mocy, to balanga będzie trwała.
Dekret Bieruta dotyczy tylko Warszawy ponoć, ale nie samą Warszawą stoimy.
Jakie to dziwne, że Polacy Patrioci Obrońcy Majątku Polski nie darli koszulin, kiedy rozdawano/oddawano Jakimś Branickim, Radziwiłłom, i podobnym pasożytom na zdrowej tkance polskiego chłopa i robotnika.

PS. Korbaczeska, wyjaśnij co trzeba i nie zapomnij przeprosić Magdaleny Ogórek.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2018, 12:04 
Panie Boruch, poluzuj Pan warkocze.
Żeby była jasność - ja nie tykam Pana, tylko Pańska postawę.
I nie musisz mi Pan tłumaczyć różnic pomiędzy holokaustem, a żądaniami żydowskimi. Bo to jest smarkate.

Ja tylko nie życzę sobie, żebyś pluł na polskie społeczeństwo patrząc przez pryzmat paru dewiantów. Bo sobie, kurwa, tego najzwyczajniej w świecie nie życzę.
Osobiście uważam Żydów za idiotów, ale nie piszę o tym codziennie dziesiątków postów. Bo to moja, subiektywna opinia.
To durne, polskie społeczeństwo patrzy na Żydów przez pryzmat holokaustu i męczeństwa, bo to jedyna narracja prowadzona na tym forum jak i w gównianych telewizjach, radiach w których wypowiada się kwiat inteligencji polskiej, oczywiście zawsze negatywnie o własnych rodakach antysemitach.
Zachwyceni bogactwem Żydów, wierzący, że pieniądze robi się na uczciwych wymianach handlowych.
Gdyby tak było, wojny, imperializm, kolonializm, wyzysk, niewolnictwo nie miałyby by miejsca w historii cywilizacji ludzkiej.
Każde bogactwo okupione jest cierpieniem innych, niewinnych ludzi, czy narodów. Każde.


Na górę
  
 
Post: 03 mar 2018, 13:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja za to od pewnego czasu Pańkiej postawy nie tykam, choć wg mojej oceny jest urągająca, więc odpierdol się Panie Polar. Czy to jasne?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2018, 13:26 
Nie. I co z tym zrobisz? :lol:


Na górę
  
 
Post: 03 mar 2018, 13:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Teraz trzeba by sobie zadawać bardziej aktualne pytanie - "jak to z tymi Żydami właściwie będzie" ?
Gdy wkurwi sie na PiS-land żydowska diaspora w US-raelu , która płaciła dolaramy za "wolność" sprzedanom kato-polandowi przez tzw. wolny świat.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2018, 13:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
chuj strzeli tarczę antyrakietową i sztucznie tani gaz w mozole dostarczany do Polski oceanem.

I trza bedzie przeprosić Ruskich :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2018, 13:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Przecie Ruskie to też Żydy.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2018, 13:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
polar pisze:
Ja tylko nie życzę sobie, żebyś pluł na polskie społeczeństwo patrząc przez pryzmat paru dewiantów. Bo sobie, kurwa, tego najzwyczajniej w świecie nie życzę.
Majstersztyk :lol:

Ja tylko nie życzę sobie, żebyś pluł na polski kościół katolicki patrząc przez pryzmat paru dewiantów. Bo sobie, kurwa, tego najzwyczajniej w świecie nie życzę.

Ja tylko nie życzę sobie, żebyś pluł na polskich prawników patrząc przez pryzmat paru dewiantów. Bo sobie, kurwa, tego najzwyczajniej w świecie nie życzę.

Ja tylko nie życzę sobie, żebyś pluł na polskich dziennikarzy patrząc przez pryzmat paru dewiantów. Bo sobie, kurwa, tego najzwyczajniej w świecie nie życzę.

Ja tylko nie życzę sobie, żebyś pluł na polskich polityków patrząc przez pryzmat paru dewiantów. Bo sobie, kurwa, tego najzwyczajniej w świecie nie życzę.

Ja tylko nie życzę sobie, i tak dalej...

I co z tym zrobisz? :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2018, 13:53 
jesteś idiota, ale to twój problem lumpie..


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1677 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 168  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group