forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 21:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1677 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 168  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 lut 2019, 21:51 
Boruch pisze:
AGAFIA pisze:
Tak masz rację..a te prywatne wkręty Borucha, niestety mnie smucą.

A tak Boruchu, smucą, bo w końcu na fo NIE wróciliśmy do dyskusji, a Ty jakąś prywatną niechęcią jedziesz i jeszcze jesteś zbulwersowany.


Cóż, a mnie jest przykro, że jeszcze nie zauważyliście kim tak naprawdę jest nasz tut. "autorytet" Komandor.


O czym do mnie piszesz chłopaku, jechali ciebie, a ja jak ten glaz stałam za Tobą, teraz co, sam jedziesz? Sam tu jako obóz nie takie powieści publikowałeś, i co, i teraz komuś wypominasz? Sorry, ale takie teksty to na pudelku publikuj, co to znaczy że nie zauważyliście? Hę? Weż się chłopie ogranij, bo mi się scyzoryk w kieszeni odpala. Szkoda, ale ode mnie z dala facet, bo kiedy to czytam aż mną wzdryga.


Na górę
  
 
Post: 20 lut 2019, 21:59 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Aga, no co ty? Wolno mu wiedzieć i zauważać. Ja nawet chętnie bym się dowiedział kim tak naprawdę jestem.

Bo wiesz, takie nie wiecie kim on naprawdę jest to niesie ze sobą dreszczyk emocji. Bo a nuż coś wie? Może pedofilem, mordercą, jakimś Hannibalem Lecterem, Żydem, agentem KGB i SB, członkiem PiS albo oh... nie! Księdzem!
Każdy coś tam sobie dopowie teraz. Nawet bronic się nie ma jak bo jak udowadniać, ze nie jestem wielbłądem (przecież nie ma domniemania, ze nie jestem) jak nawet nie wiem czy o bycie wielbłądem mnie pomawiają. :geek:

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 20 lut 2019, 22:14 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2019, 22:00 
Edyta, napiszę jeszcze Boruchu, będę zaszczycona kiedy w sierpniu 2019 będzie okazja schlać się szampanem z Komandorem, bo taki mam zamiar. Ogranij się człowieku i przestań pierdolić od rzeczy.
A może nawet się z Nim bzyknę..


Na górę
  
 
Post: 20 lut 2019, 22:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ogarniam się. Życzę powodzenia.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2019, 22:04 
Cytuj:
Aga, no co ty? Wolno mu wiedzieć i zauważać. Ja nawet chętnie bym się dowiedział kim tak naprawdę jestem.
Bardzo mi się przykro zrobiło, bardzo lubiłam borucha, no trudno mi uwierzyć..nic to, spadam spać, za kilka godzin do pracy.. Buziole ...


Na górę
  
 
Post: 20 lut 2019, 22:17 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
AGAFIA pisze:
A może nawet się z Nim bzyknę..


O, i to jest słuszna idea ;)

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2019, 22:31 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Pantryglodytes pisze:
A nie byłoby dobrze, określić wreszcie kto tu jest nacjonalistą, naziolem faszystą?
Czy ogólnie, złym? I od tego zacząć?

Zdaje się że do dziś, ludzkości nie udało się to, w najmniejszym nawet stopniu.


https://www.youtube.com/watch?v=vrT7Lxt ... e=youtu.be


Tu przecież jest wszystko jasne ten z pejsami co to mówi to antysemita i faszysta. Jakbyś ty czy ja to powiedział, i jeszcze publicznie to byś na 100% nim był.

O tu kolejny antysemita i faszysta. Cale szczęście ze w USA pisuje, gdzie jest bezwarunkowa wolność słowa bo gdzie indziej by już siedział.

https://www.youtube.com/watch?v=gB_4JvsAjBo

Zresztą co tu daleko szukać, Urban nasz to też antysemita. Takie rzeczy w tygodniku o Żydach kiedyś wypisywał ze aż strach się bać.

https://www.youtube.com/watch?v=XWWDC_mqBN0

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2019, 8:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Ot, taka prawda.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2019, 9:34 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
AGAFIA pisze:
Edyta,
A może nawet się z Nim bzyknę..


Nosz kurwa , nie zgadzam się kurwa, nie , bo nie : :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2019, 11:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Ja tylko przypomnę, ze sąd uchylił postanowienie prokuratury, która umorzyła dochodzenie w sprawie "propagowania faszystowskiego ustroju podczas Marszu Żołnierzy Wyklętych w lutym 2018 w Hajnówce". Sąd stwierdzil, że propagowanie faszystowskiego ustroju mialo miejsce, grozi za to do 2 lat wiezienia.
Biorąc pod uwagę przebieg poprzednich marszow mozna miec pewnosc, ze jutrzejszy bedzie wygladal dokladnie tak samo - bedzie mialo miejsce propagowanie faszyzmu czyli jawne lamanie polskiego praws. Mimo to marsz sie odbedzie - tez decyzja sądu.
To jest schizofrenia. Moje zdanie na marsze neofaszystow, narodowcow czy innych podobnie nawolujacych do nienawisci, przemocy i wychwalajacych systemy i ideologie rasistowskie jest takie - NIE POWINNI MIEC PRAWA DO DEMONSTROWANIA swoich pogladow w przestrzeni publicznej, gdyz juz z założenia dążą do ograniczania podstawowych praw czlowieka wybranym grupom ludzi. Z faszystami i rasistami sie nie dyskutuje, nie mozna stosowac wobec nich prawa do wolnosci gloszenia swoich ideologii bo z gory zakladaja one nienawisc i agresje wobec innych i ich eliminację, rownież te fizyczną.
Uslysze, ze to ograniczenie praw i kazdy jest rowny - otoz nie! Tacy ludzie powinni odgórnie trafiac na margines, tak jak ich ideologie.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1677 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 168  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 138 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group