forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165 ... 168  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 kwie 2019, 16:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
korbaczeska pisze:
Jedz pan do Pruchnika i objaśnij ten ciemny lud o tym co pan tu piszesz.
Także to, że Judasz nie był Chasydem.
Ale obawiam sie, że dla nich nie ma to żadnego znaczenia.



Nie pojedzie bo wie, że za takie prawdy obili by go tam bardziej, niż tego żydowskiego Judasza. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 kwie 2019, 16:57 
Ja to specjalnie o religiach nie rozmawiam w towarzystwie, wolę o dupach , to lepszy temat i wszyscy sie na tym znają, nawet dupy( jakby bardziej nawet), więc po co stwarzać zagrożenie iż ktoś nie dopije do końca i będzie szukał zwady, gdyż pomyśli se , ze jest trzeźwiejszy i ma wieksze szanse.... Głupota. Dlatego rozmawiam o dupach.


Na górę
  
 
Post: 24 kwie 2019, 21:59 
starykizior pisze:
Wypraszam sobie. Moi przodkowie którzy sfajczyli Kraków, ostał się ino sam Wawel i kościół św. Andrzeja (dot. przeprosin za Lajkonika) nie mieli z Islamem nic wspólnego. Tatarzy byli jednym z plemion mongolskich. Wyznawali szamanizm, czcili ziemię i niebo. Islam został narzucony Tatarom przez Turków po rozpadzie imperium mongolskiego, gdy tworzyły się chanaty; Krymski, Kazański i Azowski.



Pełna zgoda, mi jednak o coś innego chodziło. Pisałał Komandor drzewiej, piszę i ja..o równowagę Kocurze. Równowagę, której brakowało mi we wpisach Bronto, ale i równowagę, której i mi w innych wpisach dzisiaj brakuje. Powiem wprost, po takim Cejrowskim, Marianie Kowalskim, wiem już czego się spodziewać i ja się ich nie boję. Natomiast bardziej się obawiam tych, którzy krzyczą jacy to są tolerancyjni, i tym wrzaskiem chcą tolerancję wśród ''motłochu, ciemnogrodu ''wprowadzać. Jak nie wrzaskiem to bluzgami, jak nie bluzgami to pałą.. Byleby tolerancja była.. dla Żydów, dla Arabów, Buddystów, Czarnych, Żółtych, taka tolerancja europejska, trendy, na topie.
I ja bardziej ich się boję. Bo kiedy piszę na tym forum, że siedzę w ogrodzie, że cieszy mnie fajna pogoda w święta, ludzie na spacerach, że jest sielanka we wsi , to chyba powinno być normą, czymś oczywistym.
A w odpowiedzi słyszę, że to egoizm, z mojej strony. Rozumiesz ten absurd?
Tak wiem, w Monachium allah akbar jebnął petardami w koszyczki i tłum ludzi. Znaczy co też mam petardami jebnąć czy podpalać auta sąsiadom jak w Szwecji? W ramach, kurwa solidarności z Europą? Wtedy będę cool?

Mnie ręcę opadają, uwierz mi człowieku, mam wrażenie że świat zwariował.

Ja wiem Kizor, że nam nie po drodze, ale chyba pomimo animozji potrafimy zachować zdrowy rozsądek? Mniejsza już..
Serio, zaczynam się bać tej tolerancji.
Z każdym dniem i coraz bardziej.


Na górę
  
 
Post: 24 kwie 2019, 22:28 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Spokojnie !
Z mojej strony, pomimo żem tolerancyjny, nic Ci nie grozi.......!
I przestań panikę siać...... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 kwie 2019, 22:36 
Bo jak nie, to pałą.
Byleby boruch był zadowolony z mojej postawy.



Kolesiostwo ponad wszystko. A PiS to chuje. Mimo, że kolesie.
;) :D :D


Na górę
  
 
Post: 24 kwie 2019, 22:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
AGAFIA pisze:
...Byleby tolerancja była..



Wydawało się dotychczas że największą tolerancją wykazali się Włosi gdy wybierali do parlamentu niewiastę o imieniu Ilona.
Wszystkich przebili "Ukraińcy" zamieniając biznesmena wyznania handlowego na komika telewizyjnego tego samego pochodzenia.
Wynika z tego że tolerancyjna demokracja daje największe możliwości, dlatego demokracja tolerancyjna święci triumfy.
Przesadziłem z tym "wszystkich" "polskiej" demokracji tolerancyjnej, przebić niepodobna.


Ostatnio zmieniony 24 kwie 2019, 22:43 przez Pantryglodytes, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 kwie 2019, 22:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Przepraszam, my też mamy błazna na stanowisku prezydenta.
Nie różnimy się od Ukrainy,


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 kwie 2019, 22:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Wielki Wezyr pisze:
Przepraszam, my też mamy błazna na stanowisku prezydenta.
Nie różnimy się od Ukrainy,


My? to może Pan ma.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 kwie 2019, 22:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
My, Polacy...

"A gdyby tak każdy wracał do kraju ze stratą paru kilo? Byłoby nas mniej coraz - Polaków!"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 kwie 2019, 22:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Wielki Wezyr pisze:
My, Polacy...


Pan szanowny raczy się mylić,
W ustroju demokracji tolerancyjnej, suwerenem nie jest Naród.
Suwerenem jest tolerancja.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165 ... 168  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group