forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 11:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1677 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 168  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 lut 2019, 23:02 
polar pisze:
Dobra.
Międlar i Rybak.
Mamy dwóch w trzydziestokilku milionowym społeczeństwie.


Wnioskując z pana podpisu - trzech.
Ja rozumiem, że stosunek do Owsiaka wynika z fascynacji humanistą Wielguckim,
ale kto panu kierunek wyznacza w kwestii żydów? Nie Mateusz przecież.


Na górę
  
 
Post: 18 lut 2019, 23:25 
WLR pisze:
Wnioskując z pana podpisu - trzech.
.

No i? :lol:
Trzech. To jaki to promil w całej masie? Mierzalny statystycznie? Czy tylko potrzebny, żeby zrobić z siebie idiotę?

Ale zaraz , zaraz... pan tu wyskakujesz z tej swojej karawany, a związki Kisiela z Narodowcami dalej odłogiem leżą.
Muj tu kryptofaszysto. :lol:


Na górę
  
 
Post: 18 lut 2019, 23:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
no wlAsnie, jAk to bylo z tymi ludzmi wyznAniA mojzeszowego A jAk to jest z ludzmi kAtolikAmi .......no , kurwa, jAk......

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2019, 23:47 
WLR pisze:
Ja rozumiem, że stosunek do Owsiaka wynika z fascynacji humanistą Wielguckim,.

Nie. Foltynem. Założycielem GG. Kumasz pan kto to? Szczerze wątpię. Taki informatyk, coś na kraj Muska.
No, ale rozumiem, że tylko przyswoiliście Wielguckiego, i reszta wiedzy, niedostępnej na GW, może rozpierdolić na kawałeczki czaszkę, i to coś co wydaje wam się muskiem. Elonem. :lol: :lol:

Z prolskim pozdrowieniem, możecie mi opierdolić pęto. To podobno intelektualne bardzo. ;)

P.S.
Przepraszam...nie pęto ( to zwrot gangsty gdyńskiej ), a gałę. :lol:


Ostatnio zmieniony 18 lut 2019, 23:51 przez polar, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 18 lut 2019, 23:51 
A tak że brakuje równowagi IrekJedynie skrajne postawy, skrajnie prawicowe albo skrajnie poprawne politycznie
A rzeczy trzeba nazywać po imieniu, inaczej będzie problem.


Na górę
  
 
Post: 18 lut 2019, 23:55 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
evaj23 pisze:
Na forum NIE trwa poważna debata naukowa pomiędzy Komandorem i Boruchem. Komandor w sposób ściśle matematycznie naukowy udowadnia, iż zwożeni z całej Europy, a i Polski, żydzi do obozów zagłady na terenach okupowanej Polski, byli tak oszołomieni, że z tego oszołomienia wydawało im się, iż mordują ich Polacy, co Komandor rozumie i nie ma o to do oszołomionych żydów pretensji. Natomiast, Boruch, daje nam 100% gwarancji matematycznej, iż to nie były urojenia, a żydów mordował w polskich obozach zagłady nazistowski naród polski. Tak wiec, Komandor nas przekonuje, że w szkołach wolnego świata demokracji i humanizmu młodzież uczy się historii w oparciu o traumatyczne urojenia żydów, a Boruch kategorycznie zaprzecza urojeniom i przekonuje, iż młodzież w wolnym świecie humanizmu i demokracji uczy się historii holokaustu w oparciu o fakty wskazujące jednoznacznie na nazistowski naród polski dokonujący w polskich obozach zagłady żydów.

Muszę przyznać, że teraz jestem w rozterce, zupełnie nie mam pojęcia, któremu z tych wielkich myślicieli przyznać rację.

PS. Spać mi nie daje ta rozterka, jak stanę za racją jednego, to drugi się obrazi na mnie, a jak za drugim, to obrazi się pierwszy, a bardzo byłoby mi przykro gdybym którego z tych zacnych Polaków obraził, więc, aby żaden z nich nie czuł się obrażony, obu zakopałbym w dole z wapnem.


Adam Barycki


Miedzy Baryckim a Boruchem nie ma praktycznie żadnej różnicy droga Evaj. Taki sam mechanizm uproszczeń.
U Baryckiego za wszystko odpowiada polityka. Siedzi wedle niego jak bogowie na Olimpie grupa polityków oto oraz finansistów, głównie Żydów i Masonów i odpowiada za wszystko. Co było, co jest i będzie. Tacy wszechmocni są. No łatwo im idzie bo psują edukację ludzi i głupimi marionetkami im już manipulować lekce.
Jak im się udało zmanipulować świetnie wykształcony przez komunę naród radziecki (i PRL itp też) już jego nauka nie dopowiada.
Ze bardziej inteligentny jednak od innych to manipulować potrafi sprawniej. Np. jak to, ze twierdzę, ze polityka nie ma na edukację wpływu. Podczas gdy tak nigdy nie twierdziłem. Ma. I to decydujący. Ale nie jedyny. I sama polityka też jest od wielu czynników zależna. Jako materialiście powinien mu ten system wzajemnych zależności, tak powszechny w przyrodzie ożywionej i nieożywionej pasować ale nie, on woli ideologicznie proste, wręcz dogmatyczne religijnie odpowiedzi.
Bo to bardzo religijny człowiek jest. Gdzie Marks (Żyd tak a propos) jest bogiem ojcem a duchem świętym jego (czyli też żydowska) dialektyka. I oczywiście siły zła. Masoni, Żydzi którzy wszystko za pomocą polityki i kasy psują. Co prawda jak ci Żydzi potrafili zmanipulować i pokierować swoją polityką i edukacją Niemców by Ci Niemcy ich wymordowali w znacznej ilości też pozostaje zagadką ale większą jest - po co?

No i zagadka po co stworzyli ci Żydzi tego Marska i jego żydowską naukę z żydowską dialektyką. Chyba tylko po aby marnie wydedukowanym (w wyniku ich polityki) Adamem B. manipulować i mógł on ich spisek i manipulacje ujawniać światu. :P

Bo to, ze teraz manipulują do spółki z Niemcami by na nas winę zrzucić to jasne. Szczególnie. ze jesteśmy tak kluczowym w dziejach świata i istotnym geopolitycznie narodem i krajem, że bez zniszczenia nas i naszej reputacji panowanie nad światem jest niemożliwe.

PS. Oczywiście ze słowa premiera Izraela, jego MZS a także wielu przed nim to polityka. Ale ta polityka skądś się bierze. A bierze się z znaczniej mierze z przypodobania się swoim bardzo nacjonalistycznie nastawianym obywatelom, których niechęć, nienawiść do Polaków i Polski bierze się nie tylko z faktów ale też, a może przede wszystkim, i takich wspomnień, których mechanizm starałem się opisać. Bo ludzie Panie Barycki mają skłonność do upraszczania jak Pan. Nawet Żydzi.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lut 2019, 0:39 
Komandor pisze:
Miedzy Baryckim a Boruchem nie ma praktycznie żadnej różnicy droga Evaj. Taki sam mechanizm uproszczeń

Przyrównujesz Baryckiego do Borucha? I jeszcze twierdzisz, że to mechanizm uproszczeń ze strony Baryckiego???
To forum nie miało bardziej intelektualnych wyzwań niż Barycki.
A boruch ma się do Baryckiego, jak spawacz do Tesli.

Oj, Komandorze.... :lol:


Na górę
  
 
Post: 19 lut 2019, 1:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Komandor pisze:
......
Jak im się udało zmanipulować świetnie wykształcony przez komunę naród radziecki (i PRL itp też) już jego nauka nie dopowiada.
......



Banalne, proszę Pana.
Od wieków nic nie zmieniło się.

Cytuj:
…w powietrzu czuć proch ale dla nas to nic złego…....chłop polski nie lubi nas, wiemy o tym, ale chłop jest głupi – nie boimy się go.
O szlachtę głównie nam idzie.
Wmiesza się ona przez sam punkt honoru w awanturę,
pójdzie do lasu,
na krwawe pole,
za co ją rząd ukarze,
zniszczy, wytępi, wydusi, wywłaszczy,
a wówczas dla nas droga otwarta…"


Taka polityka.....dziś bez większych zmian powielana.
Baa....jest prościej, elity już nieco inne, nie z urodzenia, tradycji, narodowości, a z nominacji, namaszczenia, fałszywe, szkolone, jak wola.

I exemplum

minuta, dziesięć sekund:

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... w_CDo2o1Ao

Cóż, widać jednak przedwcześnie, drobna korekta i korekta, korekty

Cytuj:
Po słowach członka izraelskiego rządu o tym, że "Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki", na wniosek Polski odwołano szczyt Grupy Wyszehradzkiej w Jerozolimie. Premier Morawiecki nazwał tę wypowiedź rasistowską i fałszującą historię.


Cytuj:
Dziś rano przekazałem premierom Węgier, Czech i Słowacji nasze stanowisko ws. szczytu Grupy Wyszehradzkiej. Ważna decyzja o przesunięciu spotkania z Izraelem pokazuje, że V4

https://twitter.com/MorawieckiM/status/ ... 2153117700

Czasu mają dużo, czekają, gotowi....

Taka polityka.....dla chłopskich synów

I tylko winne grona © rozdeptane, leżą wokół


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lut 2019, 8:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja pierdole jak mi miło, że moje wywody na temat antysemityzmu odbijają się takim echem w internecie. Spałem sobie smacznie a tu dyskusja trwała. Tylko, że niewiele straciłem. Pan Barycki wepchnął mi jakieś paskudztwo w usta, którego nigdy nie powiedziałem. Gość powinien zając się raczej pisaniem bajek dla dorosłych. Był w czasach PRLu w TVP taki teatrzyk bajek dla dorosłych.

A co do antysemityzmu w Polsce - mnie nie interesuje poziom antysemityzmu w innych krajach jak pan Komandor raczył tu zrobić doktorski wywód. To szukanie winnych wszędzie tylko nie u siebie. Mnie interesuje antysemityzm i jego przyczyna w Polsce. Mam w dupie antysemityzm francuski, niemiecki i inny o ile można tak precyzować antysemityzm. Pewne jest jedno, że my sami do tego doprowadzamy dziwiąc się później, że dostajemy ze strony żydów całego świata po pysku. I że oni żądają od nas odszkodowań za utracony majątek. Jak jesteśmy durniami to proszę bardzo ulegajmy dalej prowokacjom zachowując się jak stado durniów. Oni tylko na to czekają.

V4 miało się zebrać w Izraelu. W Izraelu. Co Izrael ma do V4? Kto to wymyślił? I jakoś tak niedziwnie się składa, że konflikt akurat przed tym szczytem zaczyna się od Polski, choć inni członkowie V4 w historii zrobili większą krzywdę żydom niż Polacy.

Nie ma co się kopać z koniem. Zostańcie sobie z tym tematem i z takimi znawcami jak pani evaj, Barycki, aha i o polarze bym zapomniał. To zapewne też cenny mózg.

ps.

Dziwimy się, że to Polaków oskarża się o antysemityzm a nie Francuzów, Niemców? A dziwmy się. Kocopoły co do udziału Polaków w holokauście wygadywano i wypisywano od dawna. Reakcje oficjalne były różne. Niektóre nie były tak spektakularne jak dziś robi to obecny rząd. Jednaka efekt się liczy. Zawsze w ten czy inny sposób kto dopuścił się nadużycia przepraszał. Z czego wynikają takie wydarzenia? Pewnie częściowo z głupoty, z niewiedzy i nie można wykluczyć prowokacji.

Od roku 2015 kiedy władzę objęła PiS takich wydarzeń jakby mamy więcej. Nie trudno się domyślić dlaczego tak się dzieje. Obecna władza rozpierdoliła wszystko co było dobrego w stosunkach międzynarodowych naszych z Europą i dalej. Jesteśmy sami. Tak więc po takim można sobie pojeździć wykorzystać jak się chce. Bo kto się za nielubianym w grupie ujmie? Ale oficjalna propaganda brzmi - wstaliśmy z kolan.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lut 2019, 10:00 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Panie Boruch:
- mnie tez interesuje to co w Polsce ale nie można pisać o czymś tak, jakby to było najgorsze na świecie, nawet porównywać do to co bardziej światłych narodów i ich państw a okazuje się ze jesteśmy praktycznie w średniej Europejskiej a wiele z tych stawianych za wzór nas wyprzedza. Dlatego pisałem zanim się zacznie drzeć szaty i włosy nad tym naszym zbydlęconym antysemickim narodem i jego hańbą to trzeba było sprawdzić jak jest. Tym bardziej ze Pana tu ostrzegali - Agafia i inni - że Pan brnie.
- i co znalazł Pan tę przyczynę antysemityzmu? W Polsce? Bardzo byłbym ciekaw Pana przemyśleń na ten temat.
-sami doprowadzamy a potem się dziwimy? I znowu ta teza sugeruje ze u nas jest najgorzej z tym antysemityzmem na świecie prawie skoro tak nie powinniśmy się dziwić że nas szkalują i kasy żądają. A przecież są gorsie od nas wiec po nich powinni jechać. U nas póki co synagog, restauracji jeszcze nie palą, dzieci żydowskich nie biją a mimo to do nas największe pretensje. Ta rozbieżność już Pana nie zastanawia?
- co ma Izrael do V4 nie wiem. I pytanie raczej retoryczne. Nawet zastanawiać się nie ma nad czym. A kto wymyślił? Mogę Panu tylko podpowiedzieć, że nie my. Nie nasz rząd.
- no a dlaczego konflikt zaczyna się od nas? Pan pewnie ma już odpowiedź - bo byliśmy i jesteśmy największymi antysemitami świata i w wspólnie z Hitlerem mordowaliśmy masowo żydów. Hitlerowcy metodyczne, profesjonalniej, po selekcji, sortowaniu dobytku, z pełną kulturą przy dźwiękach walców Straussa w czyściutkich komorach gazowych a my jak to bydło dobijaliśmy uciekinierów pałkami, łopatami i widłami...

Czytał Pan może Malowanego Ptaka Kosińskiego? To jedna z najważniejszych książek jak nas jako antysemitów ale też ludzi (??) postrzega świat. Jak Pan nie czytał, to Pan nie zrozumie dlaczego nas tak na zachodzie a i sami Żydzi (najbardziej ci, co tylko z opowieści, książek wiedzę o tych czasach czerpią ale też co okupację u nas przeżyli i przetrwali ) pewnie postrzegają. Jest też druga uważana za jedną z najlepszych literatur faktu odnośnie naszego udziału holokauście. Fragmenty: Wspomnienia z dzieciństwa" Binjamina Wilkomirskiego. Z tych książek Pan się dowie jakimi potworami byliśmy i utwierdzi Pan się w przekonaniu o naszym bydlęcym antysemityzmie.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1677 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 168  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group