forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 1:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1677 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146 ... 168  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 lut 2019, 13:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No cóż, w takim razie trzeba zacząć od edukacji społeczeństwa, która u nas chyba leży, albowiem wszystko opieramy na wierze w buka. I wtedy wyedukowany będzie szary Polak, mniej będzie wśród nas nazioli, nietolerancyjnych gnojków, półgłówków, którzy będą chcieli drzeć mordę "Polska dla Polaków", urzędnik będzie reprezentował odpowiedni poziom intelektualny pozwalający podejmować prawidłowe decyzje. A i politycy może nabiorą trochę więcej rozumu.

Tylko pytanie kto to zacznie. Bo przecież ktoś musi.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2019, 14:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Rozmawiamy o istniejacych przepisach jasno sformulowanych odnoszacych sie do propagowania ustroju faszystowskiego, gdzie tu widać analogie do ekologow czy feministek? Ja wiem, że aktualna wladza potrafi je znaleźć i zakazac z motywacji politycznej, ale nie bedzie to zgodne z prawem A Przepisow zakazujacych propagowania ochrony srodowiska naturalnego, praw czlowieka w tym kobiet jeszcze nie ma.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2019, 14:28 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Zacząć trzeba od zdecydowanej reakcji na łamanie przez nazioli (ale też i innych) w trakcie zgromadzenia prawa. Powiedział Rybak coś za dużo już urzędnik nadzorujący z gminy Oświęcim rozwiązuje zgromadzenie i ślę zawiadomienie do prokuratury. No chyba ze urzędnik sam kryptonaziol to wtedy zawiadamianie mają wysłać inni świadkowie (zamiast zakłócać, tupać np nagrać spokojnie dowody i potem przekazać do prokuratury). Nie zawsze się uda, bo nie zawsze to co nam się wydaje oburzające jest sensu stricte z prawem niezgodne ale przynajmniej próbować trzeba. Oddech na karku muszą czuć.

W Hajnówce jak sąd zezwolił a miasto nie chciało to tym bardziej tam powinno być kilku obserwatorów z urzędu miasta, z kamerami. Pierwsze złamane prawa i bęc. Mamy pretekst, prawo i narzędzie. Tu akurat szybko leci w trybie administracyjnym, Najpierw rozwiązanie, potem pisemna decyzja, a potem ewentualna skarga na nią do sądu. Ale zgromadzenie rozwiązanie np po 20 minutach a może 5 i już się tego nie cofnie nawet jak sąd skargę uwzględni. No tyle, ze wtedy na ofiary sytemu i samowoli urzędniczej wyjdą, więc lepiej jednak nie z byle powody działać.

@Korbaczewka wiele jest jasnych przepisów. Ale sam wniosek o organizacje zgromadzenia przez LEGALNY powtarzam LEGALNY ONR (czy inni legalny podmiot) nie jest złamaniem tych jasnych przepisów. Ale jak dasz narzędzie do swobodnej urzędniczej interpretacji i domniemywania czegoś co się jeszcze nie stało to już nie tylko o jasne przepisy chodzi. A przepisy odnośnie ochrony życia poczętego (potwierdzone przez jeszcze niezawisły TK) też są jasne i też urzędnik może domniemywać. ze coś taka palnie nie tak, A ekolodzy? Niewolno ograniczać prawa do korzystania z własności. Nie wolno nikomu =uniemożliwiać korzystania z rzeczy, która posiada zgodnie z jego wolą i gdy nie lamie prawa. Przepis jasny. Prawda? A taki eko-terrorysta jeszcze się do spycharki albo innego harwestera łańcuchami przypnie i co. Złamie jasne przepisy (to tak ja bym ci się do zderzaka samochodu przywiązał i być nie mogła do pracy jechać). Górnicy czy inny pod sejmem? W życiu! Przepis jest jasny nie wolno palić opon (z wielu powodów) a zawsze palą wiec mam prawo domniemywać ze ramach recydywy i teraz palić będą. I już nie ma żadnych demonstracji od górników po pielęgniarki (te górnicy kiedyś wsparli oponami).
Wierz mi dasz narzędzie i swobodę oceny w tym antycypowania tego co ponoć będzie to pretekst się znajdzie, szczególnie w małych gminach gdzie media wielkie władzy na rękę tak nie patrzą jak w dużych miastach.

I właśnie dlatego to prawo od ONZ przez UE do poszczególnych państw jest skonstruowane tak jak jest skonstruowane a wy chcecie wprowadzać standardy rodem z KRL-D.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2019, 15:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie Komandor proszę nie przesadzać, że jak w KRLD. Tu chodzi o ochronę praw człowieka, bo przecież lżenie żyda tylko dlatego, że nim jest jest wbrew prawu. Kontrowersyjne to prawo człowieka do prześladowania drugiego człowieka z powodów rasowych. Nie ma co porównywać do tego feministek, aborcjonistów, antyaborcjonistów i innych. Jeżeli takie mamy prawo to jest ono do dupy. Przydałoby się aby odpowiedzialni za to ludzie usiedli i pochylili się nad problemem zamiast klęczeć w kruchcie. Może trzeba coś w prawie zmienić, poszukać kompromisu. Nie da się tu już nic zrobić?

Do tego jeszcze organa państwowe, jak w przypadku takich typów jak R i Międlar prokuratura i sądy wykonuję jakieś niewydarzone ruchu, coś w rodzaju tańca św Wita. I nie wiadomo co chcą w tych sprawach zrobić. Zamiast wziąć za ryja uczestników tzw urodzin Hitlera bierze się za tyłek tych co proceder ten sfilmowali i ujawnili. W ten sposób rozzuchwala się tę menażerię. To chyba jasne. Nie potrafimy wychowywać młodzieży, rosną nam nowe pokolenia nazioli, nie potrafimy nawet wykorzystać prawa i kar jakie przewiduje nasz kodeks karny. Za podobne sprawki ze względu na wyjątkową uciążliwość społeczną, bo de facto tak jest kary powinny być surowe. Przynajmniej tyle, skoro wisi nam uświadamianie Polaków.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2019, 23:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
No proszę proszę, jeszcze trochę, a będziemy mieli trybunały ludowe i trójki i czystki i dajcie mi człowieka a paragraf już się znajdzie i doły z wapnem i piachem i obozy pracy i "resocjalizacyjne". Nasi uczestnicy, czuli obrońcy praw imigrantów i islamskich podrzynaczy gardeł ruszyli ławą i chcą iść na skróty omijając prawo. Zapominając o starej fundamentalnej podstawie prawa rzymskiego, matki naszych praw; Dura lex, sed lex. Nie jesteście lepsi od tych z "nocnej zmiany" na kolanie uchwalających z naruszeniem prawa bandyckie ustawy odbierające ludziom prawa nabyte.
Teraz z Komandora robicie drugiego Bronto. Co to ma znaczyć, że broni litery prawa?! Zastanowili byście się nad tym co za bzdety wypisujecie. Jeśli Komandor za to, że broni prawa ma być Bronto to ja też będę Bronto. Je suis Bronto, że tak pojadę.
Jeszcze tak na marginesie o Bronto. Miał swoje wady, ale przekazywał wiele faktów dotyczących imigrantów głównie w Niemczech. Zrobiliście z niego rasistę, naziola. Pamiętam co tu było wypisywane. Bronto jak samotny krążownik się ostrzeliwał. Ostatecznie skończyło się totalnym hejtem, ale wy jesteście ci dobrzy, a Bronto to był ten zły.
Jeszcze jedno. Przywołano tu dziennikarzy z TVN którzy zmontowali "reportaż" z tzw. urodzin Hitlera. Ostatecznie okazał się dziennikarską prowokacją i manipulacją. Czy to było słuszne w słusznej sprawie?

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2019, 23:56 
starykizior pisze:
No proszę proszę, jeszcze trochę, a będziemy mieli trybunały ludowe i trójki i czystki i dajcie mi człowieka a paragraf już się znajdzie i doły z wapnem i piachem i obozy pracy i "resocjalizacyjne".


Panie Kizior! Stanie po stronie litery prawa, nie zawsze jest równoznaczne ze staniem po tej moralnie właściwej stronie.
Prawo może i często bywa po prostu złe - że przypomnę Panu proces norymberski, podczas którego funkcjonariusze III Rzeszy
jednym głosem mówili, że oni są niewinni, że oni tylko przestrzegali prawa. Było wtedy zgodne z prawem palenie żyda w piecu
i rozumiem, że dzisiejsi obrońcy prawa broniliby tego prawa równie zaciekle.

A co do Rybaka, to tydzień przed uroczystościami w Auschwitz, udzielił był Rybak obszernego video wywiadu w necie i na
stronach narodowych gadzinówek. Wyraźnie zapowiedział, że jedzie tam na przekór min. Glińskiemu, że nie zgadza się
z rządowa formą obchodów i że ma zamiar zorganizować własną formę tej uroczystości. W zupełności powinno to stanowić
przesłankę do odmówienia Rybakowi zgody, tym bardziej, że znana jest forma Rybaka prowokacji i że działa on w ramach
recydywy, za każdym razem łamiąc prawo. To, że mu nie odmówiono, jest wynikiem przyzwolenia obecnej władzy na łamanie
prawa, którego jakoby tak ofiarnie bronicie.


Na górę
  
 
Post: 22 lut 2019, 0:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Od 1990 r. każda rządząca ekipa może z wyjątkiem jednej aczkolwiek też nie do końca, nagminnie psuła prawo, przerabiała je, kombinowała jak tu wyjść na swoje, a przy okazji dokopać przeciwnikom. Teraz już robi się to na chama. Nikt nie rozumie tego co powiedział Komandor; Rybaka można było załatwić zgodnie z obowiązującym prawem.
Są na to przepisy, zabrakło woli. Dlaczego? Jeśli tego nie widzicie to znaczy, że jesteście ślepi i głusi, albo udajecie ślepych i głuchych. Nie można chodzić na skróty bo staniemy się tacy jak oni albo gorsi. Przywoływanie zbrodniarzy powołujących się na prawo III Rzeszy jest nadużyciem i manipulacją. Decyzją zwycięskich mocarstw uznano, że prawa III Rzeszy w zakresie zbrodni ludobójstwa i przeciwko ludzkości nie obowiązują. Należy pamiętać, że przepisy pozwalające na ściganie zbrodniarzy hitlerowskich też stworzono ad hoc na potrzebę chwili opierając się na przepisach Konwencji Haskiej.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lut 2019, 5:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
starykizior pisze:
Jeśli Komandor za to, że broni prawa ma być Bronto to ja też będę Bronto. Je suis Bronto, że tak pojadę.


Czarna_Mańka pisze:
Szacun Kizior.
Ja z Tobą i Komandorem.



Czarna_Mańka pisze:
per Bronto mi pojechałaś, zapomniałas?
to się fochnęłam


viewtopic.php?p=292429#p292429


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lut 2019, 8:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie Kizior niech Pan nie będzie tak ostry w ocenach, bo chyba tak jak mi i innym uczestnikom nie podoba się Panu taka obroną polskiego narodowego interesu jak reprezentują panowie Międlar i Rybak. To są generałowie a pomniejszych oficerów i za przeproszeniem żołdaków mamy w Polsce całą masę. Ma prawo nie podobać nam się nasze prawo w tym względzie. Czy mamy przejść do porządku dziennego nad takim a nie innym wizerunkiem Polski jaki wyrabiają nam ci panowie, bo podobno mamy wolność i demokrację? Do kitu z takim prawem, skoro ja mam się wstydzić za mój Kraj i Rodaków a potem zbierać cięgi od innych nie będąc tu nic winnym.

Podobno jednym z filarów demokracji jest debata a z niej wychodzący kompromis. Tak więc może trzeba zmusić naszych polityków, środowisko naukowe prawnicze i kogo tam jeszcze, do tego aby coś z tym fantem zrobić. Oczywiście mamy świadomość, że ekscesów organizowanych przez pana Rybaka nie wypalimy żelazną miotłą, zawsze będą. Ale nie uważa Pan, że jest ich zbyt wiele? I nazbyt wiele tacy ludzie sobie pozwalają, są rozzuchwaleni? Są, bo być może nasze Państwo jakoś dziwnie nie egzekwuje tego prawa które mamy.

A pana Komandora nikt tu nie odżegnuje. Po prostu mieliśmy ostrą debatę, do której ja też, może trochę niechlubnie się przyczyniłem. On mi też słów przykrych nie szczędził za co żalu nie mam. Co do pana Bronto, to pozwolę się z Panem nie zgodzić. Niestety ten człowiek nawet nie starał się o obiektywizm w tym co pisał. Traktował tematy bardzo wybiórczo.

No ale to jest tylko moja ocena Pan przecież ma prawo do innej oceny. Niemniej proszę Pana aby Pan zaglądał tu częściej, a nie tylko wtedy jak dobrze Pana podkurwimy. Chociaż często mam inne zdanie to lubię poczytać co Pan pisze. Szczególnie w dziedzinie naszej obronności.

Pozdrawiam

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lut 2019, 10:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Nie ma się o co spierać.
Wioskowy głupek zna winowajce zadymy z Żydami. :lol:

Macierewicz o sporze polsko-izraelskim. "Widać w tym rękę rosyjską"

Były szef MON podkreśla, że znaczną część ludności Izraela stanowią osoby, które w ostatnich latach przyjechały z Rosji. Jak twierdzi Macierewicz, w związku z tym "ich nastawienie do Polski jest często nieprzychylne", co, według polityka ma być związane z "antypolską propagandą charakterystyczną dla Związku Sowieckiego i obecnie dla Rosji".

https://wiadomosci.wp.pl/macierewicz-o- ... 004701825a


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1677 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146 ... 168  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 107 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group