forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 11:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 168  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 lut 2018, 21:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
https://wiadomosci.wp.pl/izraelskie-med ... 243757185a

Czyżby z wielkich słów smrodu i wymachiwania zardzewiałym mieczykiem gówno wyszło? Czyżby bohaterowie, patrioci brali dupę w troki i na szczaw, i mirabelki?

W normalnym kraju minister który doprowadziłby do takiej zadymy i wstydu, zostałby wyjebany na zbity pysk z urzędu i z partii. Co ja mówię, w normalnym kraju taka kreatura nie byłaby politykiem tylko gniłaby w pierdlu.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2018, 22:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
jak to wlasciwie z tymi ludzmi bylo.....tak sie zapytam... a kto wymyslil te podzialy? i dlaczego dzialanie samozagladsze nazywa sie inteligecjo.....

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2018, 7:57 
Offline

Rejestracja: 21 paź 2016, 22:16
Posty: 409
żyda zapytaj, on ci wytłumaczy
istota altruistyczna, miłująca pokój i bliźniego


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2018, 8:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ty się lepiej szatanisto zapytaj ludzi gdzie rozum przepirdoliłeś. Może przechlałeś?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2018, 12:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
szatanista pisze:
żyda zapytaj, on ci wytłumaczy
istota altruistyczna, miłująca pokój i bliźniego


Powszechnie pojęcie Żyda kojarzy się ze zmowa, wyzyskiem, wurachowaniem, manipulacja i bezwzglednoscia mi kultura zydowska raczej kojarzy się z wysoką samodyscyplina, twardymi zasadami I wsparciem swoich.

W kapitalizmie Żydzi łatwo zdobywają władzę nad innymi dzieki zgromadzeniu kapitalu, znaczy własności, no ale to jest już wynik bardzo prymitywnej formy dotychczasowego kapitalizmu, w której państwowi urzędnicy za podatki zebrane od biedoty w Biedronce egzekwuja utajniona i nieopodatkowana własność prywatna bogaczy, którzy, jak wszyscy świetnie wiemy, żadnych podatków nie płacą.

Wciąż jednak liczę, że małpi kapitalizm wkrótce skończy sie, parę agresywnych malp musi tylko odejść z tego świata a wówczas nastanie taki ludzki, w którym tym, których m teraz definiujemy jako Żydów, nie będzie już tak łatwo zdominować i wykorzystać biedoty.

Aż się we mnie gptuje kiedy pomyślę jakie prawa narzucily nam dziady ; ). I potem jeszcze zdziwienie, że w tak chorym prawie kształtuje się pojęcie Żyda.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2018, 13:40 
Offline

Rejestracja: 21 paź 2016, 22:16
Posty: 409
No tak. Kapitalizm z ludzką twarzą. Takie trochę deżawi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2018, 14:10 
...i tak chuja bedom dokarmiały... :)


Na górę
  
 
Post: 25 lut 2018, 15:43 
Krycha, jak Ty ciekawie piszesz...
Nie mogę się wręcz doczekać dalszego ciągu.
Pisz, pisz...dokładnie opisz jak zrobić tę jawność. Mnie tak ciekawi ile ten older ma.
:lol:


Na górę
  
 
Post: 25 lut 2018, 15:48 
polar pisze:
Krycha, jak Ty ciekawie piszesz...
Nie mogę się wręcz doczekać dalszego ciągu.
Pisz, pisz...dokładnie opisz jak zrobić tę jawność. Mnie tak ciekawi ile ten older ma.
:lol:



Obrazek


Na górę
  
 
Post: 27 lut 2018, 9:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Żaryn dał głos.


Prof. Jan Żaryn to prawicowy historyk i senator Prawa i Sprawiedliwości. Jest autorem uchwały na 50. rocznicę antysemickiej czystki Marca'1968. Z uchwały wynika, że... Polska nie jest winna nagonce na Żydów, w wyniku której wyemigrowało z kraju kilkadziesiąt tysięcy osób, bo dokonali niej... komuniści nieokreślonej narodowości. :lol: :lol: :lol: Zdaniem historyka antysemickie nastroje wywołane w Polsce nie były zgodne z wolą Polaków. Komuniści współtworzyli w ten sposób czarną legendę o "Narodzie". Żaryn twierdzi też, że wśród emigrantów byli zbrodniarze stalinowscy.

http://natemat.pl/231187,ustawa-o-ipn-h ... o-marcu-68


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 168  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group