forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 0:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1677 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 168  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 lut 2018, 15:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
maerose pisze:
korbaczeska pisze:
Dajesz polar, rozkręcasz sie :lol:

Dzieci w szkole chciały za patronkę Irene Sendlerową ale ksiądz patryjota miłośnik waffelków był czujny i szybko zareagował

http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosc ... ,12958566/



Na Facebooku zakonnika znajduje się wiele publicznych wpisów, związanych z trwającym spotem wokół ustawy o IPN. Zaś pod wpisem o Sendlerowej pojawiły się komentarze, popierające księdza.

"Nazwiska ludzi, którzy splamili nasz kraj, muszą być usunięte. Patronem szkoły musi być osoba co przysłużyła się naszemu narodowi!" - ocenia pani Anna. "Mieszkańcy Izdebnika zostali oszukani, bo nie wierzę, że rodzice chcieli, by ich potomstwo brało przykład z kogoś tak dwulicowego i fałszywego jak Sendlerowa. Toż to żaden przykład dla młodego pokolenia Polaków" - komentuje pani Halina.

"Dlaczego Polacy ciągle na piedestał wystawiają obce narodowości o wątpliwej reputacji" - pyta pani Zofia. "Może patronem został by Jan Paweł II!" - proponuje pani Magdalena. "Boże chroń Polskę" - pisze pani Joanna.


bez komentarza do tych komentarzy


Polska legendarna narodowo-katolska ciemnota. I jeżeli tworzyć ustawę o IPN chroniącą Polskość to właśnie przed takimi bezmózgowcami. Ale kto to jest w stanie w tym kraju zrobić?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2018, 18:36 
Ogólnie to jest chyba bardzo niewielu, którzy Polaków przed Polakami są w stanie ochronić. Chyba dzisiaj (chyba) nie wiem na 100% ale w Hajnówce ONR, miał przeprowadzić marsz pamięci niejakiego Burego, tego samego zbira , co mieszkańców i tej wioski, i okolicznych pomordował brutalnie.
Gdyby Barycki i jego przydupasy nie zniechęcili Parafona do pisania na tym forum, mielibyśmy relację wprost ze źródła. Teraz Pan Sołtys Parafon ma w dupie nienawistnych przygłupów i wcale Mu się nie dziwię.


Na górę
  
 
Post: 24 lut 2018, 18:40 
AGAFIA pisze:
Ogólnie to jest chyba bardzo niewielu, którzy Polaków przed Polakami są w stanie ochronić. Chyba dzisiaj (chyba) nie wiem na 100% ale w Hajnówce ONR, miał przeprowadzić marsz pamięci niejakiego Burego, tego samego zbira , co mieszkańców i tej wioski, i okolicznych pomordował brutalnie.
Gdyby Barycki i jego przydupasy nie zniechęcili Parafona do pisania na tym forum, mielibyśmy relację wprost ze źródła. Teraz Pan Sołtys Parafon ma w dupie nienawistnych przygłupów i wcale Mu się nie dziwię.

a tak się to robi w Europie:
https://www.facebook.com/osrodek.monito ... 101877595/


Na górę
  
 
Post: 24 lut 2018, 18:42 
jak Pani nic nie rozumie..


Na górę
  
 
Post: 24 lut 2018, 18:47 
Pociesza mnie myśl, że Pan za większość rozumie. Dzięki Panu rozumującemu i kilku Panu podobnych, Polska stanie się krainą mlekiem i miodem płynącą.


Na górę
  
 
Post: 24 lut 2018, 18:49 
Ladaco cie zaczepił, nie zeby zaraz coś mówił, ale zaczepił, nic nie roztłumaczy ale ugryzł przez pończochę, dał do myślenia, kurwa, bezrozumny chuj posrany, jak zwykle. Mistrz niczego :)


Na górę
  
 
Post: 24 lut 2018, 18:53 
Older, ja to wiem, I Ty to wiesz...Początkowo mnie wkurwiał, ot taki głąb zaczepny, ale jest już nas na tym forum tak mało, że należy go oszczędzić, a nawet specjalną ochroną otoczyć.


Na górę
  
 
Post: 24 lut 2018, 19:16 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Ladaco jest bardzo przydatny, jak ktoś czegoś nie rozumie, to zaraz mu powie, że ten nie rozumie,
ale nie powie czego nie rozumie i zaraz odda, bo bardzo jest w tych sprawach dbający.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2018, 19:41 
to jest sens życia, próbować zrozumieć..


Na górę
  
 
Post: 24 lut 2018, 19:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Jak wtedy, co szklankę stłukł… Ja mu mówię, że szklanka cztery złote kosztuje, a on na to – „dobra, dobra…” – i nie zapłacił.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1677 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 168  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 138 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group