forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 7:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1533 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 154  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 cze 2019, 6:35 
Offline

Rejestracja: 23 cze 2019, 15:25
Posty: 1188
Pantryglodytes pisze:
Naiwny Pan jesteś niemożebnie, media elektroniczne, wszelkie, służą do kontroli ludzi, do tego zostały stworzone, i do niczego innego nie służą i służyć nie będą.


Światłowód podobnie jak atmosfera to jedynie pestrzen wzajemnych oddziaływań.
Pan mówisz o pogłębiającym się wzajemnym wpływie ludzi na siebie w przestrzeni światłowódu takim jaki powoduje układ nerwowy między komórkami organizmu.
Pan mówisz o madrzednosci wyspecjalizowanych komórek mózgowych nad komórkami mięśni jak o złu ale czy rzeczywiście istnienie mózgu to zło dla pozostałych komórek organizmu, które tracą wolność i muszą współdziałać, żeby przetrwać?

Czy wie Pan, że społeczeństwo podobnie jak organizm służy przetrwaniu.

Wyobraź Pan sobie, że w pańskim ciele każda komórka robi co chce i żadna się w niczym nie ogranicza.
Wiesz Pan, które komórki tak działają?
Rakowe.

I teraz mi Pan powie ile żyją komórki rakowe?
Jak długo istnieje organizm będący rakiem?

Internet nie służy kontroli tylko stanowi podstawę organicznej struktury społecznej czego dziadostwo nie może pojąć.

Kryotowaluty zastąpią pieniądz fiat czy chce tego dziadostwo czy nie a Facebook jest nową forma państwa.
Stare państwa nie pokonają Facebooka nawet jeśli uzyja do tego swoich wszystkich możliwości.

Nie mają z nim szans.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 7:35 
Offline

Rejestracja: 23 cze 2019, 15:25
Posty: 1188
Pantryglodytes pisze:
Naiwny Pan jesteś niemożebnie, media elektroniczne, wszelkie, służą do kontroli ludzi, do tego zostały stworzone, i do niczego innego nie służą i służyć nie będą.


Jeszcze raz wyobraź Pan sobie, że młodzi ludzie zyskuja narzędzie wymiany świadczeń i własności będące całkowicie poza wasza kontrolą, że orientują się, że mogą wymienić swiadczenia bez waszych vatow, akcyz, podatków dochodowych, zusow, bez 1000 innych podatków i opłat, bez waszej ewidencji, całkowicie poza wasza wiedzą i świadomościa.
Tak jakby wśród 50 osób 10 najbardziej aktywnych zmowilo się o oparciu o środek, do którego pozostałych 40 nie ma dostępu.
Wyobraz Pan sobie, że młodzi orientują się, że wobec tych możliwości dalsze działanie z garbem waszego państwa z dziesiątka geb do wykarmienia na jednego mlodego robiacego w Amazonie od świtu do nocy nie ma żadnego sensu i prowadzi do zguby.

Wyobraz Pan sobie, że państwo amerykańskie postanawia chronić Facebook, Google, Amazon, Apple kreujące własne wlauty i że ma w dupie wasze podatki i emerytury bo ma do ugrania panowanie nad ludzkościa.

Wyobraz Pan sobie, że młodzi tylko uczą się na Librze takiego działania a kiedy Facebook ugina się w końcu i zaczyna informować państwa kto ile ma Libry, Ci ludzie przenoszą się na tysiące innych, alternatywnych kryptowalut.

I co zrobicie?

Czekam dnia, w którym wasze narodowe waluty zaczną się walić jak domki z kart, czekam aż nędza, brak wpływu i beznadzieja zajrzy Wam w oczy, aż ogarnie was pełne zwątpienie.

Wtedy właśnie spróbuję wasze rzymskie prawo własności stworzone przez ludzi, dla których niewolnictwo było normą społeczną, wdeptac w kupę gnoju, żeby cuchlo tak aby każdy brzydzil się tego dotknąć.

Dalej własność będzie już tylko jawna a podatek tylko jeden od własności, określany jawnie w demokracji bezpośredniej.

A każdy komornik, który spróbuje egzekwować własność tajna i nieopodatkowana dostanie takie kopa w dupe, że poleci na księżyc.
Będziemy wspominać wasze prymitywne państwa ale zawsze z pewną pogarda tak jakbyśmy opowiadali o niższej formie życia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 7:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Kleszcz Pana użądlił że się tak przechwalasz?

Po pierwsze to młodych ludzi nie ma, człowiek jest młody jakieś kilka lat, po tych powiedzmy trzech, czy góra pięciu, jest starym prykiem któremu się coś zdaje, tak przynajmniej jest odbierany przez młodych którzy to wciąż przychodzą nowi i myślą tak jak Pan, wiecznie młody będę i ja im pokażę.
Stary dziad Pan jesteś.
Młody to żeś Pan był, mając 18, to się już nigdy nie powtórzy.
Zaklęcia i przesadę może Pan sobie darować, stary świat wciąż i wciąż, odchodzi w niebyt.
Podpowiem, "bóg ojców nie jest bogiem synów" Pana starożytne pomysły i egzaltacja nikogo nie obchodzą.
Najmniej tzw. młodych.
Fakt, mocno Pana trzyma, tym gorzej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 9:43 
Offline

Rejestracja: 23 cze 2019, 15:25
Posty: 1188
Pantryglodytes pisze:
Kleszcz Pana użądlił że się tak przechwalasz?

Po pierwsze to młodych ludzi nie ma, człowiek jest młody jakieś kilka lat, po tych powiedzmy trzech, czy góra pięciu, jest starym prykiem któremu się coś zdaje, tak przynajmniej jest odbierany przez młodych którzy to wciąż przychodzą nowi i myślą tak jak Pan, wiecznie młody będę i ja im pokażę.
Stary dziad Pan jesteś.
Młody to żeś Pan był, mając 18, to się już nigdy nie powtórzy.
Zaklęcia i przesadę może Pan sobie darować, stary świat wciąż i wciąż, odchodzi w niebyt.
Podpowiem, "bóg ojców nie jest bogiem synów" Pana starożytne pomysły i egzaltacja nikogo nie obchodzą.
Najmniej tzw. młodych.
Fakt, mocno Pana trzyma, tym gorzej.


W jednym ma Pan rację.
Bez głębokiego kryzysu nic nie zdzialam i nikogo nie obejde.

Najpierw istniejące zasady muszą zawieść.

Wcale nie czuje się młody, zwłaszcza psychiczne ale wyodrębnienie dzadowskiej kultury i uzmyslowiemie co poniektorym w jakich okolicznościach zostały określone ich prawa i obowiązki jest częścią konceptu, który próbuje rozpowszechniać.

Jesli powtórzę 1000.000x publicznie dziadowska kultura to może kiedyś w końcu wyodrebnie takie pojęcie w umysłach ludzi, którzy mają ze mną styczność.

Muszę zdefiniować z czym i o co walczę.
Żeby to było dla innych jasne.

Oczywiście, że nie musi się Pan na razie niczym przejmować.
W gruncie rzeczy to co sam czynię naprzeciw wiwlowiekowej kultury jest prawie niczym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 10:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Hamerlik-Konopka pisze:
...... jest prawie niczym.


Przesada, znaczna.
Jest zupełnie niczym.

PS

Zbuduj Pan kościół czy inną ,sektę/partię ludzi lekko głupawych/fundację, to czasem działa, tyle że trzeba mieć szczęście, konkurencja duża jest, trza się dzielić ze sponsorami. :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 11:04 
Offline

Rejestracja: 23 cze 2019, 15:25
Posty: 1188
Pantryglodytes pisze:
Hamerlik-Konopka pisze:
...... jest prawie niczym.


Przesada, znaczna.
Jest zupełnie niczym.

PS

Zbuduj Pan kościół czy inną ,sektę/partię ludzi lekko głupawych/fundację, to czasem działa, tyle że trzeba mieć szczęście, konkurencja duża jest, trza się dzielić ze sponsorami. :mrgreen:


Glupkiem jest ten, który od świtu do nocy nie wychodzi z magazynu Amazonu, tyrajac jak wół, niczego nie posiada poza obietnicą niskiego wynagrodzenia na koniec miesiąca i wierzy, że dobre to i sprawiedliwe.
Taki człowiek jest głupi.

Pana do sekty nie wyciągnę, bo Pan już widzisz, że uczestnictwo w niej kosztuje uwzględnienie potrzeb innych i pracę a tak sfrajerowac się Pan nie dasz.

Lepiej już Panu kiedy robole wierzą w waszych Bozkow.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 18:31 
Offline

Rejestracja: 23 cze 2019, 15:25
Posty: 1188
Coś może jeszcze o arogancji dziadowskiej kultury jaką tu prezentuje choćby Pantryglodytes, który kpi ze mnie, drwi i uznaje za niespełna rozumu.

Dziadowska kultura wyplula z siebie państwowy system oswiaty i państwowy program nauczania, że niby w trosce o swoje owieczki, w trosce o ich dobro i przyszłość. W rzeczywistości jednak państwowy system oswiecania ludzi jest mechanizmem propagandy, który ma wpoic w umysły określone idee i wyczyścić je ze wszystkich alternatywnych.

Zalozmy, że mimo programowania wyksztalci się umysł jak mój, w którym rozwinie się koncepcja niezgodna np. postrzegania kapitalizmu jako hierarchii społecznej.

Choć każdy wie i rozumie, że własność = władza człowieka nad człowiekiem, współczesne państwo nigdy nie dopuści tej myśli do głosu.
Panstwo będzie poic bezpieczne Idee w umysł dziecka z podstawówki i studenta ekonomii, iż własność to prawo wyłącznego rozporządzenia rzeczą dane przez Boga ale o władzy człowieka nad człowiekiem nigdy nie wspomni, bowiem to rodzioloby pytania dlaczego ja jestem podrzedny a inni nadrzędni.

Dzięki takiej arogancj jaka przejawia Pantryglodytes, który daje mi wyraźnie do zrozumienia, że ma to wszystko w dupie, że będzie robił swoje, że to co wyrażam niczego nie zmienia, że nikt z tym nic nie zrobi, że państwo za 10 lat będzie działało tak samo jak 10 lat temu, ta dziadowska kultura trwa, trwać będzie i nic jej nie podwazy.

Ale przecież musi być jakiś sposób, żeby to podważyć, żeby to zakwestionowac.
Zawsze jest jakiś sposób, tylko potrzeba go znaleźć.
Zanim jednak go znajdę pozwólcie, że wcześniej splune na państwowa organizacje systemu nauczania, która musi być pomysłem samego lucyfera.

Tfuuu
Dziadostwo!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 18:55 
Ja Ci dam, kurwa, tfu na państwową edukację.

...ściąga pacha z porów...
Chono tu orzeszku, zaraz wybijemy z tego durnego łba kapitalizm i hierarchę.

:lol:


Na górę
  
 
Post: 26 cze 2019, 19:30 
Offline

Rejestracja: 23 cze 2019, 15:25
Posty: 1188
polar pisze:
Ja Ci dam, kurwa, tfu na państwową edukację.

...ściąga pacha z porów...
Chono tu orzeszku, zaraz wybijemy z tego durnego łba kapitalizm i hierarchę.

:lol:


Polar Ty nie wierzysz, żeby każdy człowiek mógł sobie kupić sam edukację czy opiekę zdrowotną, a przecież nikt nie będzie Cię nauczał czy leczył za frajer, bo przecież każdy musi jeść, bo Ty nie wierzysz w to, że każdy może coś mieć.
Ty wierzysz, że posiadać mogą tylko nieliczni a reszcie trzeba dać - pić, jeść, ubranie, ogrzanie bo bez twojej opieki zdechna.
Istoty, które opanowały świat nie są zdolne do samodzielnej egzystencji bez pomocy opiekuna polarna, który musi jednym siła zabrać, żeby im dać.

To właśnie państwowa edukacja i wspólne dla wszystkich idee robią z ludzi takie ofiary losu, że w swoim umyśle nie potrafią niczego, co ich realnie ogranicza i niszczy zakwestionowac, że idą jak te osly i nisa na swoim garbie ludzkich bozkow do gwiazd

Gdyby nie państwowa propaganda, to dziadostwo już dawno leciałoby na kopach za manipulowanie ludzkimi umyslami.

A tak ludzie przeżywają dramaty, pozostają całkowicie bezsilni wobec otaczającej ich rzeczywistości, nie maja wpływu na nic, cierpią i nawet nie pisna tak jak psy.
Psy też zazwyczaj cierpią w milczeniu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 19:32 
Offline

Rejestracja: 23 cze 2019, 15:25
Posty: 1188
polar pisze:
Ja Ci dam, kurwa, tfu na państwową edukację.

...ściąga pacha z porów...
Chono tu orzeszku, zaraz wybijemy z tego durnego łba kapitalizm i hierarchę.

:lol:



Aaaa I jeszcze jedno.
Ja polar w odróżnieniu od Ciebie nie wierzę w istniejący porządek rzeczy.
Ja jestem gotowy na zmianę ale Ty raczej nie.
Pogadasz ale realnie nie zadziałasz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1533 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 154  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group