forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 3:55

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1533 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 154  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 cze 2019, 9:38 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Kurwa !
Ta Konopka chyba nieźle daje w palnik.....!
Albo ma uććiwego dilera.....to co ten mu sprzedaje......co tu ukrywać, - ma moc..... :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 cze 2019, 9:40 
No. I to jest słuszna koncepcja.
Tylko problem widzę z tymi mózgami. Nie wszyscy je mają.
No i te 99% to skąd? Wiara taka?
Ja oczywiście bym leżał? A ty?
;)


Na górę
  
 
Post: 24 cze 2019, 9:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
polar pisze:
Ja w kwestii formalnej.
Co mi da wiedza o majątku innych osób, skoro nie będę miał narzędzi żeby tę wiedzę wykorzystać?

Naprzykład. - jadę do milionera na wyspę pospawać mu płot. Wiem, że milioner ma milion jednostek kryptowaluty.
Za usługę chcę 100. A on wyciąga pistolecik pięknie wyglancowany i mówi - będziesz robił za 10, albo przestrzelę ci kolano.
No i co? Po kiego mi ta wiedza o milionach?
;)

Krystek, teraz też teoretycznie wiemy jakimi możliwościami finansowymi dysponują "drugie strony" umowy. I jakoś te pierwsze nie żądają za swe usługi realnych pieniędzy.

Tu trzeba odejść w ogóle z rozliczeń walutowych. Żadnych pieniędzy. Nawet tych twoich.
Każdy pieniądz to zło. Jak religia.


Pan Krystkon ryje, bez świadomości że jest kretem, (nadzieja/brak zgody, na bycie elementem w maszynie, niczego nie zmienia) przykre to ale prawdziwe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 cze 2019, 10:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
polar pisze:
......

Tu trzeba odejść w ogóle z rozliczeń walutowych. Żadnych pieniędzy. Nawet tych twoich.
Każdy pieniądz to zło. Jak religia.


To już niestety (częściowo) było (jak większość pomysłów)
Zakaz lichwy, emisja waluty w rękach władcy, jak się skończyło, wszyscy chyba wiedzą.

Trzeba zniszczyć władzę, wszelką, pieniądze też, to również było, skończyło się (jak wyżej)

Przykład z kretem jest stosunkowo dobry, kret nie przestanie ryć, to jedyne co potrafi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 cze 2019, 12:19 
Offline

Rejestracja: 23 cze 2019, 15:25
Posty: 1188
polar pisze:
Ja w kwestii formalnej.
Co mi da wiedza o majątku innych osób, skoro nie będę miał narzędzi żeby tę wiedzę wykorzystać?

Naprzykład. - jadę do milionera na wyspę pospawać mu płot. Wiem, że milioner ma milion jednostek kryptowaluty.
Za usługę chcę 100. A on wyciąga pistolecik pięknie wyglancowany i mówi - będziesz robił za 10, albo przestrzelę ci kolano.
No i co? Po kiego mi ta wiedza o milionach?
;)

Krystek, teraz też teoretycznie wiemy jakimi możliwościami finansowymi dysponują "drugie strony" umowy. I jakoś te pierwsze nie żądają za swe usługi realnych pieniędzy.

Tu trzeba odejść w ogóle z rozliczeń walutowych. Żadnych pieniędzy. Nawet tych twoich.
Każdy pieniądz to zło. Jak religia.


Alez masz narzędzie i jest nim umowa.
Nic nie wiemy o mieniu innych, bo na straży tej niewiedzy stoi państwo ze swoimi karami za wyjawienie tajemnic.

Nie martw się wszystkich roboli kapitalisci nie zastrasza ani nie zabija, jeśli Ci nie będą robić co właściciele chcą. Nie dadzą rady.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 cze 2019, 12:26 
Offline

Rejestracja: 23 cze 2019, 15:25
Posty: 1188
stary praktyk pisze:
Kurwa !
Ta Konopka chyba nieźle daje w palnik.....!
Albo ma uććiwego dilera.....to co ten mu sprzedaje......co tu ukrywać, - ma moc..... :shock:


Zaczyna się.
To jeszcze tylko pogarda czy już trochę agresja?
I co mi zrobisz jeśli nie uznam twoich poglądów za jedynie słuszne?
Nie wybierzesz mnie?
Ale ja nie uczestniczę w waszych tajnych wyborach, którymi zresztą gardze tak jak Ty mną.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 cze 2019, 12:30 
Nie, nie, to nie agresja, ani pogarda, to wyjątkowej maści argumenty przyjaciela ostoi.
Aspirującego do niej. ;)


Na górę
  
 
Post: 24 cze 2019, 13:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
Dżentelmeni grają według zasad, jeśli nie mogą wygrać według zasad zmieniają zasady.
Wot Wam wasze umowy.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 cze 2019, 14:17 
Offline

Rejestracja: 23 cze 2019, 15:25
Posty: 1188
piotrek pisze:
Dżentelmeni grają według zasad, jeśli nie mogą wygrać według zasad zmieniają zasady.
Wot Wam wasze umowy.


Godzenie się z porażką to jak godzenie się ze śmiercią.
Ja wychodzę z założenia, że wszelkimi środkami i do ostatniej kropli krwii.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 cze 2019, 15:09 
Offline

Rejestracja: 23 cze 2019, 15:25
Posty: 1188
Pantryglodytes pisze:
Pan Krystkon ryje, bez świadomości że jest kretem, (nadzieja/brak zgody, na bycie elementem w maszynie, niczego nie zmienia) przykre to ale prawdziwe.


Boże, użycz mi pogody ducha,
abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić,
odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić,
i mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1533 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 154  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group