forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 17 paź 2019, 20:03

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 525 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 53  Następna
Autor Wiadomość

Boruchu, napiszę Ci co się dzieje u mnie na podwórku. Burmistrzem został człowiek z PiS-u, a został nim dlatego, że prowadził chamską, pełną personalnych ataków, kłamstw , oszczerstw kampanie wyborczą. Prosty lud miał igrzyska-które tak lubi i obietnicę premiera, że kasiora do wsi będzie płynęła strumieniami.
W planowanym budżecie, jeden z radnych opozycji wpisał kwotę 15 tys zł wpływów z manadatów. To normalna procedura- mandaty za palenie śmieciami, wywożenie śmieci do lasu, nieprawidłowe parkowanie, psy na łańcucach i takie tam podobne. Szefem Straży Miejskiej jest znienawidzony przez Bumistrza człowiek. Pan Burmistrz dzisiaj ogłosił, że likwiduje Strąż Miejską, by ochronić mieszkańców przed mandatami, wypisywanymi na polecenie radnego opozycji. Manipulacja jak ta lala, ale Burmistrz upiekł dwie pieczenie- dosrał opozycji, i znienawidzonemu Strażnikowi. Ciemny lud oczywiście to kupił i nacieszyć się nie mogą, jakiego to ludzkiego Burmistrza mają.
Żeby dodać smaczku, dopiszę iż chodzą ploty, że zmiast 6 strażników, zostanie założony monitoring, który ktoś będzie musiał obsługiwać i przecież nie w ramach wolontariatu. Jak myślisz, kto dostanie posadkę?
I tak to wygląda wszędzie. Naród mamy głupi i PiS to wykorzystuje. Daje ludziom to, co chcą usłyszeć, zobaczyć itd..przy okazji drenując państwo na niespotykaną dotąd skalę.
Wiesz kiedy to się skończy? Kiedy na półkach zostanie ocet i musztarda.

Awatar użytkownika

Boruch pisze:
Nie chcę być posądzony znowu o manipulowanie, ale chyba źle Pan stawia pytanie, bo dotyka Pan hobby jakim jest wędkarstwo. Powiedzmy jednak, że posłużył się Pan tylko przykładem. Jak sama nazwa wskazuje wędkarstwo to hobby. I każdy wędkarz uważając się za prawdziwego wie o tym, że nie chodzi tu o złowienie ryby za wszelką cenę.

Ale chodzi o złowienie ryby, czy o moczenie kija? Czy wędkarz jest jednakowo zadowolony, gdy cały dzień moczy
bez skutku, jak i wtedy gdy złowi? Chodzi jednak chyba o łowienie i złowienie, czyli jednak o rybę. Tak więc polityk
obiecuje cel, a nie środki prawda? Mógłby przecież powiedzieć: Wyjmij elektoracie palec z nosa lub dupy, idź do
jakiej szkoły, zdobądź wykształcenie albo jaki dobry zawód chociaż, pracuj ciężko i może się kiedyś dorobisz. To
wędka. Jednak polityk mówi: Trzymaj sobie palec w dupie, a ja ci dam pińcetplusa, tylko na mnie zagłosuj. To ryba.
Elektorat nie chce wędki i przyjemności z jej moczenia. Elektorat chce ryby, bo ona się jemu przecież należy i chuj!
Pan mnie wyczuwasz?

Awatar użytkownika

Do Agi

Dlatego w ostatnim czasie opuściła mnie nadzieja, że ten katoland może się kiedykolwiek odmienić. Może to tylko otępienie zimowe. Ale tak nigdy nie miałem.

Awatar użytkownika

WLR pisze:
Boruch pisze:
Nie chcę być posądzony znowu o manipulowanie, ale chyba źle Pan stawia pytanie, bo dotyka Pan hobby jakim jest wędkarstwo. Powiedzmy jednak, że posłużył się Pan tylko przykładem. Jak sama nazwa wskazuje wędkarstwo to hobby. I każdy wędkarz uważając się za prawdziwego wie o tym, że nie chodzi tu o złowienie ryby za wszelką cenę.

Ale chodzi o złowienie ryby, czy o moczenie kija? Czy wędkarz jest jednakowo zadowolony, gdy cały dzień moczy
bez skutku, jak i wtedy gdy złowi? Chodzi jednak chyba o łowienie i złowienie, czyli jednak o rybę. Tak więc polityk
obiecuje cel, a nie środki prawda? Mógłby przecież powiedzieć: Wyjmij elektoracie palec z nosa lub dupy, idź do
jakiej szkoły, zdobądź wykształcenie albo jaki dobry zawód chociaż, pracuj ciężko i może się kiedyś dorobisz. To
wędka. Jednak polityk mówi: Trzymaj sobie palec w dupie, a ja ci dam pińcetplusa, tylko na mnie zagłosuj. To ryba.
Elektorat nie chce wędki i przyjemności z jej moczenia. Elektorat chce ryby, bo ona się jemu przecież należy i chuj!
Pan mnie wyczuwasz?

W takim razie elektorat jest tępy jak druga strona siekiery i nie ma godności. A nasz polski szczególnie.

Drugą sprawą jest to, że to politycy wykorzystują okazję. Idą na łatwiznę, bo w Polsce elektorat ma potrzeby. Napatrzył się na standard życia zachodniego i chciałby żyć tak samo i to już dziś. Niestety to co widzi Polak, zachwyca się i zazdrości nie wzięło się za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Oni pracowali na to przez dziesięciolecia. Owszem można postawić zarzut, że pracowali na to w dużej mierze przybysze, kapitalizm nie jest rajem dla pobożnych, kolonializm dał też swoją cegiełkę. Wykorzystywano Araba, Murzyna i innego Jugola. Jednak efekt zawdzięczają tylko własnemu staraniu, pracy i dobrej gospodarce. No dobrze można dorzucić tu jeszcze wyzysk dla sprawiedliwości. Taka jest niestety brutalna prawda o świecie w którym żyjemy. Niestety trzeba umieć się w nim znaleźć.

Awatar użytkownika

Boruch pisze:

W takim razie elektorat jest tępy jak druga strona siekiery i nie ma godności. A nasz polski szczególnie.

A Pan byś nie chciał być bogaty już teraz, a nie w bliżej nieokreślonej przyszłości?

A młody, zdrowy i bogaty nie chciałbyś Pan? Pytałbyś Pan tylko gdzie krwią podpisać.
Ja też, bom normalny. Liczy się tylko dzisiaj Panie Boruchu, bo jutro nie istnieje.

Awatar użytkownika

Boruch pisze:

Wg mnie znaczy to tyle - Jak sobie własnym wysiłkiem na coś zapracuje to mam i nie potrzebuję nikomu za to w pas się kłaniać oraz dziękować. Najkrócej jak mogłem.

Oczywiście.

Trzeba np. wyjechać do UK a tam robota leży na ulicy.
Moment i już się śniada z lordami. Wystarczy chcieć.
Lub karierę zrobić jak artystka Janda. Lub Majcherek niejaki. Profesor zresztą.
Lub załapać się do TVN, jak plagiatorka Eliza M.

A wyborcy PIS nie chcą. Taka patologia panie...
sami sobie wszyscy winni.

Słusznie więc elita tego forum tarzająca się w forsie zarobionej z godnością,
oddychająca kulturą wysoką i czytująca noblistów
nie szczędzi wyborcom PIS inwektyw.

Awatar użytkownika

Pan WLR

Gdybym odziedziczył majątek po dziaduniu to owszem. Wszystko to jest normalne. Jednak rzadko tak jest i przeważnie, albo dzięki swoim zdolnościom człowiek się dorobi, albo nie ma szczęścia i zostanie średniakiem w najgorszym przypadku klepie biedę. Ważne aby w tym wszystkim zachować godność. Nie dać się kupić za psi grosz. Wiesz Pan, ja jestem człowiek starej daty i tak zostałem wychowany. Nigdy nie goniłem za majątkiem. Jestem minimalistą. Niewiele mi potrzeba do szczęścia. Na księdza bym się nadał, ale kurwa wierzyć mi w to wszystko trudno.

Mówmy o rzeczach realnych. Może sobie Pan o mnie myśleć co chce ale w życiu są sprawy ważniejsze niż tylko pieniądze. Pewnie niejeden pomyśli, pierdol sobie Boruch bo to zależy od kwoty. Owszem wziąć też można. Tylko zazwyczaj jest tak, że jak ci ktoś coś daje to żąda coś w zamian. I to właśnie jest najważniejsze.

Nie myślcie sobie ludzie, że PiS dał ludziom 500+ po to aby poprawić im standard życia. Żeby się dzieci rodziły. To jest kupowanie dusz. Najbardziej perfidna zagrywka polityczna. Oni ukradli te pieniądze wszystkim Polakom aby ukraść jeszcze więcej dla siebie dla swojej tzw elity. Po to aby plebs siedział cicho i nie mędrkował "bo tu się wesele waszej siostrzenicy wyprawia".

Awatar użytkownika

No dobrze Panie Boruchu, zostańmy przy tym, żeś Pan jest idealista niełasy na ten geld, czyli odszczepieniec miedzy swemi.

Ja zaś może nie tyle na geld, bo ten sobie zarobię bez łaski, ale za cofnięcie PESELu cyrograf bym podpisał nawet samemu Kłakowi.

Awatar użytkownika

Czarna_Mańka pisze:
Boruch pisze:

Wg mnie znaczy to tyle - Jak sobie własnym wysiłkiem na coś zapracuje to mam i nie potrzebuję nikomu za to w pas się kłaniać oraz dziękować. Najkrócej jak mogłem.

Oczywiście.

Trzeba np. wyjechać do UK a tam robota leży na ulicy.
Moment i już się śniada z lordami. Wystarczy chcieć.
Lub karierę zrobić jak artystka Janda. Lub Majcherek niejaki. Profesor zresztą.
Lub załapać się do TVN, jak plagiatorka Eliza M.

A wyborcy PIS nie chcą. Taka patologia panie...
sami sobie wszyscy winni.

Słusznie więc elita tego forum tarzająca się w forsie zarobionej z godnością,
oddychająca kulturą wysoką i czytująca noblistów
nie szczędzi wyborcom PIS inwektyw.

Wie Pani co - jak to mówią żadna praca nie hańbi. Ani w Polsce ani w UK. Miejsce nie jest tu ważne. Z tymi lordami to Pani przesadziła i bardzo dobrze Pani o tym wie. O co Pani chodzi z Jandą, nie wiem. Dla mnie to świetna aktorka, kobieta i człowiek. Co do Elizy M. to nie w TVN pracuje ale w innej stacji. To tak gwoli sprostowania. Profesora nie znam.

Jeżeli "wyborcy PiS nie chcą" to ich broszka od kostiumu Szydło. Nikt nie broni im się gnoić. Przyjmę to ze zrozumieniem. Tak też można. W końcu mamy wolność. Nie takie rzeczy trzeba nam starać się rozumieć. Jednak trzeba też rozumieć też tych, którzy sa w konflikcie z takimi poglądami.

I nie rozumiem dlaczego ma mi Pani za złe to, że zależy mi na tym aby Polacy dbali o swoją godność. Że jest to ważniejsze niż byle ochłap rzucony przez cwaniaków polityków.

Awatar użytkownika

WLR pisze:
No dobrze Panie Boruchu, zostańmy przy tym, żeś Pan jest idealista niełasy na ten geld, czyli odszczepieniec miedzy swemi.

Ja zaś może nie tyle na geld, bo ten sobie zarobię bez łaski, ale za cofnięcie PESELu cyrograf bym podpisał nawet samemu Kłakowi.

Taki kurwa jestem i co ja na to poradzę? I to jest właśnie znamienne, że trudno ludziom zrozumieć w dzisiejszych czasach taka postawę. Nie chcę tu broń bobrze się podrzucać ale tak jest. Żadnego układu z kimś takim jak Kłak. Mam pewność, że gdyby Pan podpisał to zrobiłby Pana w wała.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 525 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 53  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.