forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 lut 2019, 8:24

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 341 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Komandor! Co z Tobą? No bój się bobra...

Znowu czytasz mniej więcej?

Nie o Twoim banie przecież piszę! Tylko o tym kogo ( być może) R.Biedroń blokuje. Ja nie wiem, kogo blokuje. Ty wiesz?

I co ja mam wspólnego z Palikotem ?

Jedyne co Ci zarzuciłam to potraktowanie jakiegoś tam wpisu jakiegoś konferansjera - jak prawdy objawionej.

Bez weryfikacji.

ps. i bez takich..sam udowadniaj! czyja teza tego dowód

Ostatnio zmieniony 10 lut 2019, 17:50 przez Czarna_Mańka, łącznie zmieniany 1 raz

Nie jako prawdy objawionej. Napisałem co pisze.
A pisze głównie o blokowaniu przez Biedronia krytyki.
I to się powtarza w wielu publikacjach i komentarzach. I jest jednak prawdopodobne.
To, że blokuje homofobów to takie samo uprawnione przypuszczenie jak ze blokuje krytykę czy też niewygodne pytania.

A że wielu działaczy obecnej Wiosny było wcześniej aktywistami czy działaczami TR to też jest już wysoce prawdopodobne (nie napisano, że posłami czy radnymi nawet ale działaczami, aktywistami) a z Nowoczesną się zdziwiłem ale też nie można całkowicie odrzucić takiej możliwości.

Awatar użytkownika

Boruch pisze:
"Wiosna kończy się w maju?" Yhm. Najpóźniej na jesieni :D

Nie wiadomo czy ją w ogóle PKW zarejestruje, a nawet jeśli to znajdzie sie jakiś Braun , który stwierdzi że "wiosna" to fundacja niejakiego Stryczka i będzie falstart przed startem.

Awatar użytkownika

Podobna Wiosna Biedronia to się nazywa.

Awatar użytkownika

Komandor pisze:
Nie jako prawdy objawionej. Napisałem co pisze.

No daj spokój...czytać umiem sama.

Powtarzasz bez weryfikacji za jakimś prowincjonalnym konferansjerem. Może spójrz na swoje posty wyżej?

Fakty proszę!

Czyja teza tego dowód.

ps. niczego ani nie potwierdzam
ani nie odrzucam
nie znam faktów
Ty piszesz, jakbys je znał
czaisz róznicę?

Chwila, chwila!! To nie Komandor a ja zamieściłam linka. Odniose się po powrocie do domu.

Gdzieś mi się obiło o uszy, że ten niezwykle sprawny prezydent Słupska, jedyna sprawnością jaką popisał się ratując budżet zadłużonego miasta, było podniesienie czynszów komunalnych. Czyli biedocie. Może o tym nawet pisał zweryfikowany na fejsbuku konferansjer, a może nie...?

Nie starczyło weny i operatywności, żeby ściągnąć do miasta inwestorów, nie starczyło wiedzy i kompetencji żeby stworzyć miejsca pracy, żeby ruszyć ekonomicznie region pozwalając/przeszkalając ludzi pod kątem spółdzielczości chociażby ( region rolniczy, może zdrowe żarcie, agroturystyka ) najprościej sięgnąć do kieszeni Golców. Nie tych z orkiestry. I rżnąć zbawcę budżetu.

No dobra bo zaczynam już mieć dosyć:
Cytuj:
O tym, że większość wojujących antyklerykałów i i antykatolików (bo ciężko tę grupę za ateistów uznać jak albo w 3 oko zaglądają albo reinkarnują albo jeszcze w jakiś inne swoje prawie religijne idee wierzą), palikotociarzy a obecnie biedroniarzy to swoisty kościół z fanatycznymi wyznawcami to pisałem tu (jeszcze biedroniarzy nie było) wiele lat temu.

Teza w skrócie jest taka ze o tym pisałem wiele lat temu. O tych wyznawcach. Jak mam tego dowieść ze pisałem? No nie dowiodę bo nie mam jak. Można mi tylko uwierzyć na słowo, ze pisałem.
Ba, powiem więcej. Cały czas o tym piszę, że wszelkiej maści zbyt zagorzali zwolennicy jakiejś idei niczym praktycznie nie różnią się od wyznawców religii często są też tak samo fanatyczni. Jak mam to uzasadnić to też się postaram, ale tyle razy już to uzasadniałem....

Cytuj:
Zachowania w stylu blokady, bana za krytykę też mnie nie dziwi skoro ja tu za krytykę Palikota...

No i powiedzcie mi jak ja mam uzasadnić albo udowodnić, ze coś mnie nie dziwi. No nie dziwi... Ma mnie Maniu dziwić? No może powinno ale nie dziwi i co ja na to poradzę...?

KOLEJNY POST.

Cytuj:
Tam jest, ze Biedroń krytykę blokuje wiec jaką ma mieć z niej korzyść?

No dobra tezą jest, ze TAM w artykule jest, ze Biedroń blokuje krytykę. Mam udowodnić, ze TAM jest?
Proszę cyt. z TAM:

Cytuj:
Najbardziej irytuje mnie u Biedronia to, co w ramach propagandy wyprawia w mediach społecznościowych. Blokowanie krytycznych (albo i nie) użytkowników Facebooka i Twittera ma miejsce od miesięcy, na ogromną skalę i za cholerę nie potrafię znaleźć klucza, według jakiego się odbywa. Jeśli chodzi o to, by otoczyć się tylko tymi, którzy wodzowi potakują i klaszczą, to fatalnie...

I co jest TAM o blokowaniu czy nie jest? Skłamałem albo coś nie zweryfikowałem, ze tam jest a nie jest?

Cytuj:
Po za tym autor wykazuje całkiem merytorycznie, ze kłamie i oszukuje w wielu sprawach.

Autor wykazuje, ze B. Kłamie i oszukuje... taka jest teza. Może autor nie wykazuje? Moja jedyna ocena dołożona od siebie to to, ze całkiem merytorycznie. Nawet nie, ze merytorycznie tylko, ze całkiem. A potocznie np "całkiem mądry" to chyba mniej niż po prostu "mądry". A oceniłem tak bo autor podaje przykłady. Niektóre znane. Przecież w konia wyborców a Słupsku zrobił. Pewnie cześć poczuła się oszukana. Ja bym był. Ze Świeżakami też trochę manipuluje. Sam jest nieświeży nieco. SdRP, SLD, TR, Wiosna - przecież to fakt. Żadna nowość z Biedronia w tej polityce. Raczej stary wyga co wielokrotnie próbował i mu się nie udawało aż został posłem w TR a potem już samodzielnie prezydentem Słupska. Wiec jak świeżość dziewicza taka czy nie bardzo? Jest tam też Gawkowski z SLD - też raczej nie Świeżaczek, jest kilku wśród przedstawionych wielu byłych radnych, burmistrzów... to nie politycy?. Politycy moi drodzy, politycy... ta samorządowa apolityczność to mit. Pewnie w regionach podobnie.
To, że ktoś od wielu lat z różnych opcji politycznych, komitetów, organizacji próbuje w polityce zaistnieć ale mu się nie udaje nie oznacza, że w polityce jest świeżością jakąś.

Wiec co mam tu takiego uzasadniać? Nieswoją zresztą tezę na którą patrzę jednak przychylnym okiem.

Cytuj:
Nawet wyznawcy ci sami. No może trochę mniej.

No tu mogę się przyznać do błędu albo złe sformułowanego zdania. Faktycznie powinno być - nawet wyznawcy czesto ci sami. i bez tego mniej. Bo może i więcej. I tam nigdzie nie ma o foNie, jakby kto się pytał chociaż statystycznie (i nie tylko staystycznie) rzecz biorąc i tu ci wyznawcy są.

Awatar użytkownika

AGAFIA pisze:
Chwila, chwila!! To nie Komandor a ja zamieściłam linka. Odniose się po powrocie do domu.

WIEM, ze Ty podałaś link do wywodów konferansjera.

Nie w tym spór mój i Komandora, Ty nie masz z tym nic wspólnego.

Awatar użytkownika

Komandor pisze:

Wiec co mam tu takiego uzasadniać? Nieswoją zresztą tezę na którą patrzę jednak przychylnym okiem.

Nie uzasadniać! Czy ja po chińsku piszę?

Masz podać fakty. Jeśli je znasz.
A nie powtarzać domniemania prowincjonalnego konferansjera.

I akurat od Ciebie - to tego oczekuję. Logicznego wywodu opartego na faktach

ps. i nie o Biedronia ten spór, jak się niektórym wydaje;
mam w nosie Wiosnę, Palikota, PIS, PO i resztę

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 341 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.