forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 lip 2019, 13:51

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 524 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 53  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Czarna_Mańka pisze:
Boruch pisze:
Widzi Pani - myli się Pani. Nie tyle chodzi mi o biorców 500+ ile o brak refleksji na temat tego co w tym kraju się dzieje. I jakie jest to oszustwo. Czy stosowałem wyzwiska? Do końca pewny nie jestem, bo człowiek różne rzeczy pisze zwłaszcza w chwili poruszenia do czego się nie uniknie. [color=#FF0000]Śmiem jednak wątpić, że poleciały wyzwiska za to, że ludzie ci dostają te pieniądze.
[/color]

Nie, nie mylę się. Umiem czytać i mam niezła pamięć.
Proszę...pierwszy z brzegu.
Nie jest trudno znaleźć przykłady, bo Pan co drugi post od bydła, hołoty, katopolactwa itd jedziesz

Boruch pisze:
A mnie wkurw na to polskie bydło nadal bierze. Niestety z natury jestem porywczy. I gotów za niegodziwość nawet dać w mordę. A tej w tym społeczeństwie jest multum. Bo jak tu przejść obok takich faktów, że Rodak potrafi wyzbyć się wartości ludzkich za ochłap materialny w postaci 500+?

stąd:
viewtopic.php?f=4&t=1048&start=450

ps. Betonka i nie tylko ona zwracała Panu uwagę; pamięć krótka? jakież to wygodne...
zresztą nie po raz pierwszy w żywe oczy się Pan wypierasz własnych słów

Jak Pani zauważyła nie powiedziałem że absolutnie nic takiego nie napisałem. Nie napisałem również wyzwisk pod adresem tych ludzi, że pobierają 500+. To po pierwsze. Oni są beneficjentami tego wielkiego oszustwa. Tak więc nie rozumie Pani kontekstu tego co napisałem. Nie mam w tej kwestii nic sobie do zarzucenia, bo skierowane jest to do tych ludzi, którzy popierają bandycką partię PiS na czele z Kaczyńskim nie zważając na kwestie wartości. Posłużyłem się tu 500+ tylko dlatego, że uważam to za polityczny populizm Kaczyńskiego i podłość wobec wyborców tej partii. Równie dobrze mogłoby to być kilogram diamentów dla każdego Polaka, gdyby tak było.

Awatar użytkownika

Komandor pisze:
wykasowałem bo to był cytat samego siebie. Przez pomyłkę

I niepotrzebnie. Mądrego cytować zawsze warto. :lol:

Awatar użytkownika

A z tym Biedronie to jak jest, bo nie wiem?

Awatar użytkownika

Idzie na Warszawę.

Awatar użytkownika

Boruch pisze:
Czarna_Mańka pisze:
Boruch pisze:
Widzi Pani - myli się Pani. Nie tyle chodzi mi o biorców 500+ ile o brak refleksji na temat tego co w tym kraju się dzieje. I jakie jest to oszustwo. Czy stosowałem wyzwiska? Do końca pewny nie jestem, bo człowiek różne rzeczy pisze zwłaszcza w chwili poruszenia do czego się nie uniknie. [color=#FF0000]Śmiem jednak wątpić, że poleciały wyzwiska za to, że ludzie ci dostają te pieniądze.
[/color]

Nie, nie mylę się. Umiem czytać i mam niezła pamięć.
Proszę...pierwszy z brzegu.
Nie jest trudno znaleźć przykłady, bo Pan co drugi post od bydła, hołoty, katopolactwa itd jedziesz

Boruch pisze:
A mnie wkurw na to polskie bydło nadal bierze. Niestety z natury jestem porywczy. I gotów za niegodziwość nawet dać w mordę. A tej w tym społeczeństwie jest multum. Bo jak tu przejść obok takich faktów, że Rodak potrafi wyzbyć się wartości ludzkich za ochłap materialny w postaci 500+?

stąd:
viewtopic.php?f=4&t=1048&start=450

ps. Betonka i nie tylko ona zwracała Panu uwagę; pamięć krótka? jakież to wygodne...
zresztą nie po raz pierwszy w żywe oczy się Pan wypierasz własnych słów

Jak Pani zauważyła nie powiedziałem że absolutnie nic takiego nie napisałem. Nie napisałem również wyzwisk pod adresem tych ludzi, że pobierają 500+. To po pierwsze. Oni są beneficjentami tego wielkiego oszustwa. Tak więc nie rozumie Pani kontekstu tego co napisałem. Nie mam w tej kwestii nic sobie do zarzucenia, bo skierowane jest to do tych ludzi, którzy popierają bandycką partię PiS na czele z Kaczyńskim nie zważając na kwestie wartości. Posłużyłem się tu 500+ tylko dlatego, że uważam to za polityczny populizm Kaczyńskiego i podłość wobec wyborców tej partii. Równie dobrze mogłoby to być kilogram diamentów dla każdego Polaka, gdyby tak było.

Acha :roll:
A to polskie bydło w cytatach to komplementy?

Boruch pisze:
A z tym Biedronie to jak jest, bo nie wiem?

No jak, wiele hałasu o nic. Przekroczy wymagany procent i na tym się skończy. Chyba, że zmieni podejście i zamiast krzyczeć, że ludzie palą w piecach śmieciami, zrobi coś, by stać ich było na ekologiczne ogrzewanie domostw. I tak ze wszystkim...

maerose pisze:
Pierdolicie tu jak potłuczeni, a gdzie Biedroń?

Biedroń jest w odpowiedzi na Twoje pytanie dlaczego ludzie nie chcą z nim mieć lepiej.
No właśnie chcą mieć lepiej i dlatego glosują PiS a nie na Biedronia. NIESTETY!
Nawet jak tylko w obietnicach, nawet jak to gdzieś tam za lat kilka do ruiny Greckiej może doprowadzić.
Chociaż nie musi. Bo jak ponoć nam PKB rośnie to dlaczego tylko wybranym rośnie razem a nawet więcej niż PKB a nie im. Im wolniej jednak. Bo satysfakcja ze się Kulczyki ze swoimi miliardami znaleźli na liście Forbesa raczej marna dla ekspedientki z biedronki z 4 dzieci. A jeszcze ich zwolennicy Biedronia od patologii zwyzywają (co tu na fo widać) bo 500+ bierze, i trzeba ją utrzymywać a na dodatek pali węglem a czasami śmieciami nawet bo nie chce za nic kupić pieca gazowego za 20 tysięcy i płacić rachunków za gaz. A jej patologiczny stary nie chce za Chiny Ludowe kupić elektryka za 150 tysięcy tylko się pasatem starym w tedeiku do pracy z kumplami wozi (wieśniak jeden) a przecież by mógł od biedy te 50 km dziennie do pracy na rowerze jeździć jak pan Biedroń.

Ostatnio zmieniony 12 sty 2019, 19:12 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

ps. martwi mnie, że lord nie śniada, to niezdrowo

a i tak rzecz nie w śniadaniu lorda a w tym, że nikt z wykluczonych nie chce skorzystać z tej jakże celnej porady:

WLR pisze:

Człek z IQ w okolicach 100 a nawet nieco poniżej, najpierw znajdzie pracę. Ogłoszeń jest bez liku.
Ja np znalazłem w 10 minut ofertę zatrudnienia w moim fachu z propozycją wynagrodzenia 45-60
tys. funtów rocznie. Jak już znajdziesz ogłoszenie, wysyłasz aplikację i czekasz. Jak masz farta,
zostajesz zaproszony na rozmowę. Kupujesz bilet za 150 zł i lecisz. Na miejscu robisz szpagat,
wymyk, czy co tam pracodawca oczekuje i jak dalej masz fart, dostajesz pracę. Pożyczasz 500
funtów po rodzinie, wynajmujesz domek, mieszkanie, cokolwiek i pracujesz miesiąc, po czym
ściągasz ślubną i dzieciaki. Takie trudne?

Proste? A patolka i nieudacznicy siedzą i pasą się na moich podatkach.
Zamiast.

Z tą pracą na Wyspach to jeszcze taki problem, ze tam za te tysiące funtów od ręki w 10 minut to się na emeryta brytyjskiego robi a u nas system się wali i wytrzyma.

A z rady korzystają. Ale nie za 40 k funtów tylko na zmywaku, budowie za wiele mniej i czarno na czarno. Na socjalu też lądują. Lub na ulicy jako bezdomni.

Awatar użytkownika

A widzisz, mnie tam nie imponuje lord Charles ,
co jeździ kilkuletnim terenowym samochodem i na co dzień chodzi w gumiakach, itd

To stara kasa,
znaczy lord palcem o palec nie stuknął
wszystko dostał z urodzenia.

Żadna sztuka.

Jego praprapra...napadał na gościńcach i handlował niewolnikami.
To potomka stać na pańskie fanaberie. :mrgreen:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 524 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 53  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.