forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 15:44

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 480 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 mar 2019, 12:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Tyle co asystentki z NBP?

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2019, 13:28 
st1111 pisze:
Ciekawy jestem tych nowych pokoleń żołnierzy w tęczowych majtkach na froncie obrony majątków bogaczy.
Bo innego powodu do wojny nie widzę.


Pan nie, ale wielu innych już je znajdzie. A wtedy tylko kilku hakerów z wyższej półki, wąglik, dostęp do wodociągów, elektrowni i masz Pan wojenkę gotową.
Zresztą wyobraź sobie, że przez dwa tygodnie na całym świecie nie ma prądu. Panie Kochany, apokalipsa.. bombek nie trzeba.


Na górę
  
 
Post: 07 mar 2019, 13:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Myśli Pani że ci w tęczowych szli by z okrzykiem HUrrrraaaaaa na zasieki wroga?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2019, 13:45 
Nie, to będzie inny rodzaj wojny, ale myślę, że do niej zmierzamy. My jako ludzkość, nie że ja czy Pan.


Na górę
  
 
Post: 07 mar 2019, 14:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Wojna będzie o surowce to jak Pani wyobraża sobie zajęcie Rosji bez wojsk lądowych?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2019, 14:10 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Ależ spójrzcie na siebie i na to co wypisujecie: "tylko krwawa rewolucja", "Kamieniołomy", "eliminacja jednostek szkodliwych czyli narodowo - katolickiego tałatajstwa" i tak dalej i tym podobnie.

Ludzie!!!! Opanujcie się! Bo w tych waszych hasłach tylko zmienić cel, obiekt dyskryminacji i mamy czyste metody faszystowskie, nazistowskie, Stalinowskie a co gorsza to czystą faszystowską, nazistowską, nienawiść. Akurat nie komunistyczną bo ona takim hasłami oficjalnie nie operowała.

I jak tak czytam co oficjalnie wypisujecie, bez skrępowania, bez refleksji to nie wiem kogo się bardziej mam bać? Czy tego kato-narodowego tałatajstwa, ONR, czy was? A już na pewno jesteście sobie warci. I nie zmienia tego jakiś cel (jak to próbujecie to tłumaczyć, ze szczytny, sprawiedliwi, to można. Faszyści też mieli, według nich szczytny cel, swoją dobrą wiarę.
Zrozumiecie nie cel określa "faszystowską" mentalność a właśnie ta nienawiść i próba osiągnięcia celu po trupach innych, co nie pasują bo są inni. Wiarą, ideologią, rasą, narodowością, orientacją czy kolorem włosów.Hutu mordujący Tutsi też mieli cel i swoje usprawiedliwienie. Bo Tutsi kolaborowali z kolonistami i przez wieki ich gnębili. Potem objęli władze w wolnym państwie. Więc ich eliminacja to sprawiedliwość dziejowa i rozliczenie. Banderowcy też swoje cele szczytne mieli. Walka o wolność swojego kraju. Wyrwanie z lat pod cudzym butem. Czasem ciężkim i krwawym. Pol Pot też to swoje inteligenckie i mieszczańskie talatajtswo eliminował w szczytnym celu. Nowego człowieka bez kapitalistycznych, imperialistycznych i poddańczo kolonialnych naleciałości chciał stworzyć. Przez pracę i eliminację.

Jak poczytacie w teorii to większość ludobójców i zbrodniarzy ( i fanatyków) szczytne (według nich) cele miało. Nawracanie na prawdziwą wiarę, zbawienie duszy, cywilizowanie, sprawiedliwość dziejowa, wolność itp.

Dla mnie niczym te wasze teksty się nie różnią od haseł w stylu "raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę" itp.

Macie dokładnie taką samą mentalność tylko na innych biegunach stoicie.
A te wasze krzyki przy tym - Konstytucja, wolność, tolerancja to obłuda aż rzygać się chce

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2019, 14:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Milcz wstrętny PiSuarze.
Odpowiedzą Panu.
W końcu oni bronią uczciwych kilkudziesięciotysięcznych zarobków PO tępiąc to samo po stronie Pisu.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2019, 14:23 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
korbaczeska pisze:

Dla Polakow hajlujących pod swastyką to powinny byc kamieniolomy. Co najmniej. Teraz nazywani są patriotami.
Nie wiem o jakim ograniczeniu wolnosci slowa mowisz, skoro prawo jednoznacznie zakazuje takich zachowań. Popelniają przestepstwo. Tu naprawde nie ma o czym dywagowac.


Czy ja naprawdę muszę ze skrajną dosłownością pisać?
To jest jasne, że jeśli coś jest sprzeczne z prawem, to należy to ścigać.
Wolność słowa, jak każde inne prawo człowieka, musi się do rygorów prawa dostosować.
I gdyby władza w tej mierze spełniała swoje obowiązki, a nie urządzała kpiny w rodzaju "5 piw", to nie mielibyśmy dzisiaj problemu.

Ale tworzenie systemu zakazów, choćby tylko na papierze, uważam za działanie prowadzące donikąd.
A nawet do zwiększenia problemu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2019, 14:23 
st1111 pisze:
Wojna będzie o surowce to jak Pani wyobraża sobie zajęcie Rosji bez wojsk lądowych?

A co ja jakiś Sun Tzu jestem czy inny kudłacz, żeby znać odpowiedź? Jak Panu mówię, że będzie wojna, to znaczy że będzie. Pozytyw jest taki, że my prawdopodobnie jej nie dożyjemy.

Cytuj:
Macie dokładnie taką samą mentalność tylko na innych biegunach stoicie.
No masz, Amerykę odkrył.
Toż to historia ludzkości.


Na górę
  
 
Post: 07 mar 2019, 14:28 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Dla mnie niczym te wasze teksty się nie różnią od haseł w stylu "raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę" itp.

Macie dokładnie taką samą mentalność tylko na innych biegunach stoicie.
A te wasze krzyki przy tym - Konstytucja, wolność, tolerancja to obłuda aż rzygać się chce


Według Ciebie w Polsce jest wszystko w porządku?
Chyba tak, zważywszy na znak równości który tu walnąłeś.
Rzygać się chce, właśnie, ale na takie stanowisko.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 480 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 48  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group