forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 0:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 480 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 mar 2019, 18:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:22
Posty: 678
Cholera, o Biedroniu pisali nawet w naszej (amerykanskiej) prasie --- az sie zdziwilem... Sens tekstu byl taki ze coraz wiecej polakow chce rozdzialu wladzy od kosciola...i ze na tym elektoracie bazuje nowa formacja polityczna...Ja dopisalem komentarz, ze moim zdaniem, o ile polacy sa gotowi na rozdzial kosciola i wladzy, to nie sa jeszcze gotowi na to by ich przywodca byl gej (przynajmniej ten ktory sie do tego otwarcie przyznaje)...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2019, 23:17 
steve pisze:
Sens tekstu byl taki ze coraz wiecej polakow chce rozdzialu wladzy od kosciola...
i ze na tym elektoracie bazuje nowa formacja polityczna...

Tiaaaa
Cytuj:
82 procent uczestników sondażu wierzy w to, że Bóg wysłuchuje modlitw.
70 procent wierzy w sąd ostateczny, niebo i w cuda,

Sondaż przeprowadzono w dniach 5-11 lutego na reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski,
liczącej 1003 osoby.

Cytuj:
polacy (...) nie sa jeszcze gotowi na to by ich przywodca byl gej

Przecież jest.


Na górę
  
 
Post: 05 mar 2019, 23:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:22
Posty: 678
WLR pisze:
steve pisze:
Sens tekstu byl taki ze coraz wiecej polakow chce rozdzialu wladzy od kosciola...
i ze na tym elektoracie bazuje nowa formacja polityczna...

Tiaaaa
Cytuj:
82 procent uczestników sondażu wierzy w to, że Bóg wysłuchuje modlitw.
70 procent wierzy w sąd ostateczny, niebo i w cuda,

Sondaż przeprowadzono w dniach 5-11 lutego na reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski,
liczącej 1003 osoby.

Cytuj:
polacy (...) nie sa jeszcze gotowi na to by ich przywodca byl gej

Przecież jest.




Polacy nie maja nic przeciwko gejom w szafie, nie lubia tylko tych co juz z tej szafy wyszli… Jestem pewny ze gdyby kaczor sie ujawnil to poparcie dla PiS by dramatycznie spadlo...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 mar 2019, 1:19 
steve pisze:

Polacy nie maja nic przeciwko gejom w szafie, nie lubia tylko tych co juz z tej szafy wyszli… Jestem pewny ze gdyby kaczor sie ujawnil to poparcie dla PiS by dramatycznie spadlo...


A nie odniesłeś się słowem marnem o tem, że Biedroń ma co najwyżej do zagospodarowania 18% niewierzących w panbuka
i to pod warunkiem, że wszyscy co do sztuki poszliby głosować.

Dlatego właśnie antyklerykalne postulaty partyj typu Ruch Palikotowy czy Wiosna, są w Polsce całkowicie utopijne, a nawet
żałosne, jak obywatel Kononowicz kandydujący na prezydenta.


Na górę
  
 
Post: 06 mar 2019, 13:22 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Tak jest.
Tylko krwawa leworucja może dać rezultaty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 mar 2019, 13:44 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Pod warunkiem, że wystrzela się i powywiesza właściwych "rewolucjonistów"......... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 mar 2019, 15:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Może to będzie mało popularne co napiszę, a może nawet kontrowersyjne, ale pomimo, że jestem jak najbardziej za systemem demokratycznym, równością, wolnością, to wydaje mi się coraz bardziej, że Polacy do tego nie dorośli. Warcholstwo się szerzy i ma coraz większy posłuch, a nasza tzw chłe, chłe elita nie radzi sobie z tym warcholeniem, co więcej niektórzy tak jak obecni PiSdzielcy próbują tym zarządzać dla sprawowania władzy po wieczność. I taki stan nazywają demokracją przedstawiając się jako przykład dla innych jako przykład kolebki zachodu czyli cywilizacji łacińskiej.

Tak więc uważam, że na obecnym etapie nic nie jest w stanie uzdrowić naszej przestrzeni politycznej i społecznej. Potrzebna jest rewolucja albo ktoś kto złapie za mordę naród i dobrze ściśnie eliminując jednostki szkodliwe czyli całe to narodowo-katobolszewickie tałatajstwo.

Spoglądam zatem często w odmęty naszej historii do roku 1926 i na pewnego starszego faceta z wąsami zwanego "Dziadkiem". Niestety sytuacja jest bardziej tragiczna niż ongiś. Bo wtedy był taki ktoś, dziś niestety nie widać. Są same mięczaki, pajace, śmieszni kabareciarze, mniejsze lub większe tchórze bez ambicji, ziutki. Czas prawdziwych facetów z jajami, którzy przedkładali dobro narodu przed własne minął. Polska ginie. Kolejny rozbiór Polski już niedługo.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 mar 2019, 15:39 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
No ! - i tu muszę zaprotestować...... :roll:
Wybierz mnie na Premiera a zobaczysz jaki będzie ład i porządek.....! Już ja bym sobie z tymi ............
( wpisać dowolne określenie ) - radę dał......! Margaret Teatcher to przy mnie anioł....!
A dzięki kibolstwu autostrady budowały by się w mgnieniu oka........bez pomocy Chińczyków....kurwa mać.......! A i niejedną komeżkę byś tam dojrzał.......... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 mar 2019, 15:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cenię Twoją deklarację choćby za szczerość. Jestem pewny, że gdybyś mógł tak by właśnie było. Mnie masz po swojej stronie. Niestety za Tobą musi stanąć jakaś siła złożona choćby z samych pięści, żeby było czym dać w mordę komu trzeba, albo chwycić za wsiasz.

Dlatego też tu potrzebna jest osoba taka jak był "Dziatek". Wpływowa. Cóż my robaki.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 mar 2019, 15:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Pedały mają głosować na rowery
Polacy na PiS
Niemcy na PO
a reszta nie idzie na wybory.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 480 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 48  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group