forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 18:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 480 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 lut 2019, 17:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Nie zawiedliście mnie. Jesteśmy nie do zatrzymania. Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy! Tej Wiosny nie da się zatrzymać! Tej zmiany nie da się zatrzymać! Niech usłyszą nas w Koninie, w Kaliszu, Pile, niech usłyszą nas na Wiejskiej w Warszawie, niech usłyszy nas Jarek na Nowogrodzkiej i niech wie, że w październiku spotkamy się na Wiejskiej, tak jak dzisiaj, i zmienimy oblicze tego kraju! Wiosno, napierdzielaj!


Wygląda na to, że to o czym tak tu się dyskutuje jest zwykłym elementem narracji politycznej. Można powiedzieć Biedroń jaja sobie robi ze Schetyny.

https://natemat.pl/263277,robert-biedro ... je-wkrotce

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2019, 17:19 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Boruch pisze:
Ludzie spokojnie. To co zapowiada Biedroń to plany na wypadek zwycięstwa wyborczego. On jest optymistą, może niepoprawnym, może zbyt daleko wybiega w czas. A polityk musi przecież przewidywać z kim ewentualnie chciałby być w koalicji. To normalna rzecz. Nigdy nie mów nigdy. Znacie to?


Ale dlaczego PO???? Może jeszcze o PiS też się ciepło wypowie w ramach przewidywania i na wypadek zwycięstwa???

PO tak naprawdę równa się PiS. PiS tylko twórczo rozwija to co PO zaczęła (łącznie z dezubekizacją itp), jest bardziej przebojowe i skuteczne. No i postawiła na socjal nauczona poprzednią kadencją. Pierwszy PiS był liberalny gospodarczo jak PO (Zyta Gilowska inni).

Ale tak jak Manka mam wątpliwości co do powagi źródła. Szmatławce mogły coś namieszać. Miejmy jeszcze nadzieję, że to nie do końca było tak.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2019, 17:27 
Offline

Rejestracja: 08 gru 2016, 17:26
Posty: 191
Boruch
Chyba jednak nie robi sobie jaj. A jesli tak to powinien sprostować swoją wypowiedź

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... oxNewsLink


"R. Biedroń w rozmowie z "Super Expressem" zapowiedział, że po jesiennych wyborach parlamentarnych jego ugrupowanie mogłoby stworzyć koalicję z Platformą Obywatelską. Warunkiem miałoby być jednak poparcie przez PO postulatów Wiosny, m.in. wprowadzenia rozdziału Kościoła od państwa i aborcji na żądanie do 12 tygodnia ciąży.
Widziałbym Schetynę w roli wicepremiera i szefa MSWiA, a siebie w roli premiera. Schetyna czuje się chyba najlepiej w kontrolowaniu, w administrowaniu państwem, policją, więc doskonale sprawdziłby się w MSWiA. Kiedyś już odegrał tu rolę. Po czasach PiS potrzebny jest premier, który nie był zaangażowany w poprzednie rządy
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... oxNewsLink


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2019, 17:28 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Boruch pisze:
Cytuj:
Nie zawiedliście mnie. Jesteśmy nie do zatrzymania. Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy! Tej Wiosny nie da się zatrzymać! Tej zmiany nie da się zatrzymać! Niech usłyszą nas w Koninie, w Kaliszu, Pile, niech usłyszą nas na Wiejskiej w Warszawie, niech usłyszy nas Jarek na Nowogrodzkiej i niech wie, że w październiku spotkamy się na Wiejskiej, tak jak dzisiaj, i zmienimy oblicze tego kraju! Wiosno, napierdzielaj!


Wygląda na to, że to o czym tak tu się dyskutuje jest zwykłym elementem narracji politycznej. Można powiedzieć Biedroń jaja sobie robi ze Schetyny.

https://natemat.pl/263277,robert-biedro ... je-wkrotce


Wiesz robieniem jaj i takimi tekstami głodnymi to się wygrywa jeden raz. I to tez nie jakoś wybitnie. Ot Palikot, Kukiz czy Petru... o styl mi chodzi, i podobieństwa sukcesu świeżynek (często odświeżanych nieco jak na straganie w upalny dzień).

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2019, 17:30 
Offline

Rejestracja: 08 gru 2016, 17:26
Posty: 191
Biedroń odda im politykę zagraniczną(walczymy ze wstrętną Rosją na wszystkich frontach, kochamy imigrantów z Afryki)) i gospodarczą(liżemy dupy bankierom) w zamian za poparcie dla paru zdobyczy jak aborcja czy małżeństwa homoseksualne. Mam nadzieje że nie ale jego orientacja w wielu sprawach wydaje mi się ... chwiejna :shock:


Ostatnio zmieniony 07 lut 2019, 17:52 przez Ataman, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2019, 19:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja pierdole ale zostałem napadnięty. Ale dobra nie będę się bronił. Oddaje pole. Biedroń to niewydarzony huj. Teraz dobrze?

Chyba jednak PiSowcy mają rację, że w tej naszej Polsce to jedynie prezes jest kryształowy.

Widzę, że niektórzy z was są tu jakimiś idealistami i wyobrażają sobie, że Biedroń wygra z taką przewagą, że będzie mógł rządzić samodzielnie. Tak się zdarza rzadko. Bądźmy realistami. Koalicjanta trzeba mieć zawsze na względzie. Dobrze będzie jak wejdzie do parlamentu. Jeszcze kilka miesięcy temu PiS chciał zmieść PSL. Zniszczyć i zdeptać. PSL zarzekał się, że w żadnym wypadku z PiSem w koalicję wchodzić nie będzie. jak było każdy wie. Kolejne wybory też może wygrać PiS. Jeżeli nie będzie mógł rządzić samodzielnie to kto mi da gwarancję, że nie może powstać koalicja PiS, PSL, Kukiz? W polityce wszystko jest możliwe. Oburzyłbym się gdyby Biedroń chciał wejść w koalicję z PiSem. PO jednak różni się od PiSu. A gdyby jeszcze warunki stawiał Biedroń nie Schetyna?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2019, 20:37 
Czarna_Mańka pisze:
Już g.wyborcza przedrukowała? A zapytali Biedronia?

Jeśli to nieprawda to R.Biedroń powinien dementować i to szybko i głośno wrzeszcząc.


Biedroń potwierdził w tv, że jeśli zostanie premierem, Schetyna otrzyma tekę wicka.


Na górę
  
 
Post: 07 lut 2019, 21:00 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Schetyna o tym wie?
Coś mi się zdaje, że zębaty Grześ ma wyższe aspiracje niż bycie ministrem u Biedronia.
Co by powiedzieli zresztą jego zaprzyjaźnieni biskupi? :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2019, 21:04 
Oólnie wypadł słabo. Uśmieszki, żadnych konkretow, no i to przekonanie że zostanie premierem...poza tym napieprzal na Schetyna po to by za chwilę obdarować go teka. Niepoważne. O teczkę wicepremiera chodziło.


Na górę
  
 
Post: 07 lut 2019, 21:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Jak zwykle w Polsce - odwieczne narzekanie. No nie, to się nie może udać. Ten Biedroń jakiś taki niekuniecny. To z kim Waszym zdaniem ten Biedroń może w romans uderzyć? Ten nie, tamten nie w końcu ilu kawalerów ma do wyboru? Może stary ramol Czarzasty?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 480 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 48  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 209 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group