forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 5:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 480 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 mar 2019, 15:34 
A miałam właśnie zapytać, czy człowiek który przyciska guzik z prądem, pod krzesłem wielokrotnego mordercy, też jest mordercą? I bardziej mordercą niż ten skazany, czy mniej jednak..Ale mnie Waść ubiegłeś.


Na górę
  
 
Post: 07 mar 2019, 15:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Komandor pisze:
Wy nadal nie rozumiecie różnicy miedzy przeszkadzać w ramach obowiązującego prawa a pisaniem o eliminacji, krwawych rewolucjach, kamieniołomach itp?

Ty Panie Boruch masz prawo aby się przeciwstawiać naziolstwu a naziolstwo uważa ze ma prawo przeciwstawiać się takiemu zydowfilowi jak i antyklerykałowi jak Pan. Oni banu dadzą w łeb palą w imię ich świętej racji i prawu przyrodzonemu a Pan im da w imię swojej.

A ja chcę obie strony do dołów z wapnem bo mnie i jedni i drudzy wkurwiają. I naprawdę uważam jakby tak wybić wszystkich fanatyków i ludobójców to by wreszcie był spokój. Że co? Że tera ja będę ludobójcą jak ich wybije? No może i tak. ale w szczytnym celu aby spokój był i tych ludobójców nie było więcej.


A mnie się wydaje, że dyskutujemy o tym już od kilku tygodni i to Pan własnie nie rozumie. Czy Pan nie widzi przyzwolenia na panoszenie się naziolstwa? Brak działania odpowiedzialnych za ściganie głoszenie zabronionych haseł, grożenie śmiercią przez nazioli?! No kurwa człowieku obudź się wreszcie! Niech sobie będą czciciele swastyki jak mają gówno w głowie, ale niech się nie panoszą, niech prawo ich dopadnie każdorazowo, kiedy nastąpi jego złamanie. Naziole postawili kilka szubienic z portretami, mordy sfilmowane, wiadomo kogo oskarżyć a prokuratura szuka w dupie mózgu. Ile jest takich spraw? Przecież policja była na miejscu i dlaczego ci ludzie nie wylądowali za grożenie śmiercią w pace? To powinno nastąpić natychmiast, na miejscu. Od razu. Czy Pan nie widzi nierówności w traktowaniu ludzi? Ludzi, którzy z różami "przeszkadzali: prezesowi na drabince od razu odnaleziono, postawiono zarzuty ukarano.

ps.
Dobrze wiedzieć, że widzi mnie Pan też w tym samym dole z wapnem co nazioli. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2019, 15:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
st1111 pisze:
Prawo Pan ma ale wykładnia to żadna.



A dlaczego ja miałbym być dla Pana jakąś wykładnią. Nie mam takich ambicji. Proszę szukać w rodzinie albo do prezesa.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2019, 17:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Dajmy obywatelom prawo do głoszenia skrajnych przemocowych poglądów, wprowadzania ich w czyn, bo wolność słowa.
Kiedy przyjdą do komandora wyjaśnić mu swoje poglądy mam nadzieje, ze tolerancyjnie nadstawi drugi policzek w myśl dewizy nie zgadzam sie z twoimi poglądami ale będę bronić twojego prawa do ich wygłaszania.
przypomne, że rozmawiamy o neonazistach, faszystach kibolach i innym skrajnym goownie, ktore wam raczej za waszą tolerancyjność zajebie w łeb niz podziękuje.
Ostatni przykład - banda kiboli napadła w Wałbrzychu na ludzi z Food not bombs bo rozdawali na ulicy jedzenie dla ludzi biednych. Lewaki wiec trzeba dać wpierdol. no ale wolność wypowiedzi i ekspresji.
żyg.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2019, 18:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No i wg pana Komandora "wypowiedź" nazioli jest w ramach wolności słowa. :D Może zbyt ekspresyjna, bo przekroczenie prawa nastąpiło. :) Ale nietykalność osobista zostanie ukarana?! :o Wszystko jest w porządku - niby. Ale co wolontariusze wpierdol dostali, poczuli bolesne ciosy na różnych częściach ciała, w tym intymnych, nikt im tego upokorzenia, nawet wyrok sądu nie zmyje.

I czy wiele trzeba aby taki naziol właśnie w ramach przysługującej mu tzw wolności zadał lewakowi cios ostateczny, że ten się nie pozbiera z ziemi?

O czym my kurwa mówimy?

Cytuj:
Ekstremizm w obronie wolności nie jest złem, umiarkowanie w obronie sprawiedliwości nie jest cnotą.
Autor: Karl Hess

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2019, 18:47 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
OK, wykopie dwa. Dla świętego spokoju.

Ja tylko -
Bardzo nie lubię ludobójców i złych ludzi - jak powiedział tolerancyjny, miłujący ludzi, dobry człowiek, strzelając ostatniemu 256 milionowemu ludobójcy, naziście i złemu człowiekowi w tył głowy - teraz już nie ma żadnego złego człowieka na świecie.

Do ostatniego wpisu Borucha, bo wszedł jak pisałem. Nie powiedziałem ze jakaś konkretna sprzeczna z prawem wypowiedz nazioli mieści się w "wolności słowa" ale odnosiłem się do Waszej reakcji, Waszych słów - kamieniołomy, eliminacja, krwawa rewolucja itp.

A cytat z Hessa ładny. Tym się właśnie kierujecie? Przecież widzę, ze według Was umiarkowanie w obronie sprawiedliwości nie jest cnotą. Ekstremizm w obronie wolności przez naziolskim zniewoleniem nie jest złem. Nie musi Pan mi podrzucać argumentów ze mało was faszystami różni. ale dziękuję.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2019, 19:08 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
korbaczeska pisze:
Dajmy obywatelom prawo do głoszenia skrajnych przemocowych poglądów, wprowadzania ich w czyn, bo wolność słowa.
Kiedy przyjdą do komandora wyjaśnić mu swoje poglądy mam nadzieje, ze tolerancyjnie nadstawi drugi policzek w myśl dewizy nie zgadzam sie z twoimi poglądami ale będę bronić twojego prawa do ich wygłaszania.
przypomne, że rozmawiamy o neonazistach, faszystach kibolach i innym skrajnym goownie, ktore wam raczej za waszą tolerancyjność zajebie w łeb niz podziękuje.
Ostatni przykład - banda kiboli napadła w Wałbrzychu na ludzi z Food not bombs bo rozdawali na ulicy jedzenie dla ludzi biednych. Lewaki wiec trzeba dać wpierdol. no ale wolność wypowiedzi i ekspresji.
żyg.


Ja pierdole. Nikt nie daje prawa do głoszenia skrajnych przemocowych poglądów. Nikt nie daje prawa do bicia ludzi. Ani naziolom ani Wam. I tym się różnimy.
A pisałem tylko o tym, że urzędnik nie powinien i nie może mieć prawa do zakazywania legalnej, ! LEGALNEJ! Organizacji ZGROMADZEŃ (nie głoszenia treści niezgodnych z prawem) na postawie jakiś przesłanek, uprzedzeń, antypatii i takiego prawa nie można mu dąć bo NIEBEZPIECZNE i kiedyś na nas się odbije. Od tego jak już jest sąd.

A jak w czasie zgromadzenia zostanie złamane prawo, np poprzez głoszenie niezgodnych z prawem treści, nawoływanie do przemocy, agresji, to już inna sprawa, Reakcja powinna być natychmiastowa i bezwzględna.

I proszę mi nie wciskać tego czego nie powiedziałem. Ja pisząc o Kamieniołomach, eliminacji kogoś, wam nic nie wciskam. Odnoszę się konkretnie. Jedyne co, faktycznie przerysowuje porównując Was z faszystami, ale aby Wam uzmysłowić kim się w swoim fanatycznym zacietrzewieniu stajecie. Takimi samymi palami głoszącymi nienawiść, nawoływanie do przemocy jak Ci, z którymi walczycie. Zaiste nienawidzący ludożerców ludzie, którzy chcą tych ludożerców do ostatniego zjeść. Ale oni nie żrą ludzi tylko ludożerców.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 07 mar 2019, 19:31 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2019, 19:30 
Komandor pisze:
A pisałem tylko o tym, że urzędnik nie powinien i nie może mieć prawa do zakazywania LEGALNEJ KURWA! LEGALNEJ! Organizacji ZGROMADZEŃ na postawie jakiś przesłanek, uprzedzeń, antypatii i takiego prawa nie można mu dąć bo NIEBEZPIECZNE i kiedyś na nas się odbije. OD tego jak już jest sąd.



Bardzo ładne, kol. Komandoru, bardzo.

Pan jednak nie rozumie ni w zomp.

Manifestacja organizowana przez Międlara nie może być LEGALNA z samego powodu iż organizuje ją Miedlar,
czy też inny Rybak. Nie może, bowiem te indywidua głoszą nielegalne hasła i mają poglądy które wyczerpują
znamiona przynajmniej kilku paragrafów KK. Każda manifestacja organizowana przez nich, z samego powodu
zapowiadanej ich obecności, staje się automatycznie nielegalna.

Wiem, że na razie nie dociera, więc tłomaczę.

Pedofil po odbyciu kary ma zazwyczaj zakaz pracy z dziećmi, a nawet trafia na ogólniedostępną listę zboków
mimo, że przecież nie można przed popełnieniem czynu ze stuprocentową pewnością zakładać, że ony pedofil
stojący przed przedszkolem chce pokazać dzieciakom "trąbę słonia", bo może przecież tylko sobie stać, co nie
jest karalne. Tak więc należałoby czekać aż pedofil dziecko zgwałci, bo wszelakie antycypowanie jest faszyzmem.
Po co dalej idąc oddziały prewencji w Policji, skoro każdy jest niewinny dopóki nie popełni przestępstwa i nie
skarze go sąd. Prawda?

A ja uważam, że nieprawda. Pedofil ma zakaz pracy z dziećmi, bo istnieje wysokie ryzyko, że popełni znowu
przestępstwo, podobnie jak można zakładać w ciemno, że Międlar będzie głosił treści niezgodne z prawem.
Jednak stuprocentowej pewności nie ma, więc może kol. Komandor zatrudni Trynkiewicza w charakterze
opiekuna do wnuków, hę?


Na górę
  
 
Post: 07 mar 2019, 19:39 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
I tak nie dotrze, szkoda jęzora na Komandora.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2019, 19:42 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
No bardzo ładne kol WRL, bardzo:

I teraz jakiś urzędnik w jakimś mieście zadecyduje.

Manifestacja organizowana przez WRL (KOD, Gejów wpisać co kto chce) nie może być LEGALNA z samego powodu iż organizuje ją WRL (itp).

Proste. Dla urzędnika. A już uzasadnienie się znajdzie dalsze. A to obraza uczuć, a to zgorszenie publiczne bo gdzie z takim ryjem czy gołą dupą. I zakładać mogę że taki WRL nielegalnie uczucia urazi a Już Magnificencja na 100%
Urban (dwa razy chyba) skazany za obrazę uczuć. To mu od razu zakaz jakiś urzędnik z ministerstwa na wystąpienia w TV powinien wydać, kanał na YT zamknąć, gazetę odebrać. Przecież graniczy z pewnością ze jak się pokaże albo odezwie to obrazi uczucia trąbką albo słowami.

A z tymi pedofilami to pan tak co? Na temat to jest?

Jest za to jedna różnica. Międlarowi, Rybakowi sąd zakazu organizowania zgromadzeń nie wydal, zakazu mówienia do ludzi pod bramą też nie. Ani zbliżania się do obozu jakiegoś. Praw obywatelskich też nie pozbawił. I mówimy o decyzji urzędnika nie sądu. Urzędnik ma się trzymać prawa i wyroków sądów (jeśli są) a nie sam wyroki wydawać


Komandor jest osobą prywatną i nie ma obowiązku nikogo zatrudniać. nawet WRL do zmiatania liści. I nie musi podawać powodów dlaczego.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 480 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 48  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group