forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:04

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 480 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 lut 2019, 14:23 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
No i miałem coś napisać ale za długo pisałem i po zalogowaniu ponownym znikło. A teraz mam to gdzieś pisać od nowa.

Powiem tylko tyle:
- Specjalista 30 dni jest ok ale wymagać będzie podniesienia składki ubezpieczenia zdrowotnego a tego bez podniesienia stawki podatku lub bez uszczuplenia dochodów budżetu państwa i samorządów (przy utrzymaniu obecnej) zrobić się nie da. Jest jeszcze parę innych aspektów, jak szkolenie specjalistów i wymuszenie by kształcili się np w w tych deficytowych (bo nie dających kasy) i nie uciekali za granicę.
- Kopalnie. OK, Ale ani słowa o górnikach, co z nimi? Nawet jednego zdania. Jakiś program osłonowy czy co? Bo to ludek hardy i jesień średniowiecza może z dupy zrobić. I co strzelać będą do nich?
- konkordat - no ślicznie. Tylko ze do tana trzeba dwojga. Znaczy do renegocjacji. A jak druga strona powie - NIE?wypowiedzieć jednostronnie? No raczej dupa blada. Coś czuje, ze eksperci Biedronia nie mają pojęcia o Konwencji Wiedeńskiej
O Prawie Traktatów z 1969 roku.
A tam raczej jest generalnie Pacta sunt servanda. Każda poprawka, modyfikacja wymaga zgody obu stron, nawet przystąpienie do rozmów na ten temat. a z wypowiedzeniem jeszcze gorzej.


Cytuj:
Artykuł 39
Reguła ogólna dotycząca poprawek do traktatów
Do traktatu można wnieść poprawki w drodze porozumienia między stronami. Normy sformułowane w części II mają zastosowanie
do takiego porozumienia w stopniu, w jakim traktat nie postanawia inaczej.



Cytuj:
Artykuł 54
Wygaśnięcie traktatu lub wycofanie się z niego na podstawie jego postanowień lub za zgodą stron
Wygaśnięcie traktatu lub wycofanie się strony z niego może mieć miejsce:
a) zgodnie z postanowieniami traktatu lub
b) w każdym czasie za zgodą wszystkich stron po konsultacji z pozostałymi umawiającymi się państwami.


Cytuj:
Artykuł 56
Wypowiedzenie lub wycofanie się z traktatu nie zawierającego postanowienia dotyczącego wygaśnięcia, wypowiedzenia lub
wycofania się
1. Traktat, który nie zawiera postanowienia dotyczącego jego wygaśnięcia i nie przewiduje wypowiedzenia ani wycofania się z
niego, nie podlega wypowiedzeniu ani wycofaniu się z niego
, chyba że:
a) ustalono, że strony miały zamiar dopuścić możliwość wypowiedzenia lub wycofania się, bądź
b) prawa do wypowiedzenia lub wycofania się można domniemywać się z charakteru traktatu.
2. Strona powinna notyfikować co najmniej na dwanaście miesięcy naprzód swój zamiar wypowiedzenia traktatu lub wycofania się z
niego na podstawie ustępu 1.
A


No i co naiwniaczki? Jak strony nie ustalą ze miały zamiar dopuścić taka możliwość, lub ze można z treści ją domniemywać (a sadze ze nie można) to dupa blada i obiecanki cacanki, co?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lut 2019, 15:15 
Boruch pisze:
O Razem nie warto sobie zawracać głowy.


A Zmiana Panie Boruchu, a Zmiana?
Na w porywach kilkunastu aktywnych userów, dwoje darzy Zmianę
sympatią i nadzieje pokłada, co daje jej jakie circa 15% poparcia.
Na na tym forum mam nadzieję jedynie.
A! Biedroń. Cóż... budować na fundamencie antyklerykalnym pośród
zakłamanej w 99% mierzwy, oddającej szczyle w łapy pedofilów dla
podtrzymania wizerunku prawdziwego polaka?
Palikot już był, skrewił i nie wróci, a Biedroń odgrzewa stary kotlet

Szedłem w Gdańsku za trumną Adamowicza, ulicą przy której stoi
pomnik pedofila Jankowskiego. Idące obok babsztyle zachwycały
się jak to ładnie pomnik umyty i znicze, kwiaty pod nim złożone.
Bo nie ma co jątrzyć i ran rozdrapywać - bełkotały durne garkotłuki.
Dwie zbrzuchacone przez Jankowskiego samobójczynie, zapewne
były niezmiernie kontente w grobach.

Pan się spodziewasz czego po tej czerni plugawej?
CHWD Biedroniu i jego skretyniałym rodakom na tej ziemi przeklętej.
Amen!


Na górę
  
 
Post: 04 lut 2019, 15:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Do pana Komandora

Pan to kłody zaraz pod nogi wrzuca. Nie ładnie tak. Nie chce Pan sukcesu partii Wiosna? Nie po drodze Panu? Biedroń nie omawiał żadnych szczegółów programowych, bo nie mógł. Choćby z braku czasu, Gdyby chciał to konwencja założycielska trwałaby ze dwa dni. O górnikach akurat mówił. Emerytura dla tych co będą mogli odejść, dla tych, którzy nie będą mogli odejść przekwalifikowanie w sektorach energii odnawialnej. Nowego "poboru" do zawodu górnika nie będzie.

Jest pan pewny, że nie można wygasić końkordatu?, że druga strona nie pozwoli i dupa blada? Ile jest takich umów międzynarodowych, które zostały zerwane? Ile państw w historii zrywało konkordat i co się wtedy stało? Czy Pan myśli, że jeżeli Polska by to zrobiła, to ktoś by palcem kiwnął? Już raz Polska to zrobiła tylko nazywała się Ludowa. Nie widzę tu różnicy. Poza tym jeżeli jedna strona wyraźnie ma wstręt do drugiej to jak w takim małżeństwie żyć? Lepiej się chyba rozwieść. Poza tym naszym katolikom konkordat nie jest do niczego potrzebny. Jest potrzebny klerowi aby wiązać państwo swoim uściskiem.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lut 2019, 15:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
WLR pisze:
Boruch pisze:
O Razem nie warto sobie zawracać głowy.


A Zmiana Panie Boruchu, a Zmiana?
Na w porywach kilkunastu aktywnych userów, dwoje darzy Zmianę
sympatią i nadzieje pokłada, co daje jej jakie circa 15% poparcia.
Na na tym forum mam nadzieję jedynie.
A! Biedroń. Cóż... budować na fundamencie antyklerykalnym pośród
zakłamanej w 99% mierzwy, oddającej szczyle w łapy pedofilów dla
podtrzymania wizerunku prawdziwego polaka?
Palikot już był, skrewił i nie wróci, a Biedroń odgrzewa stary kotlet

Szedłem w Gdańsku za trumną Adamowicza, ulicą przy której stoi
pomnik pedofila Jankowskiego. Idące obok babsztyle zachwycały
się jak to ładnie pomnik umyty i znicze, kwiaty pod nim złożone.
Bo nie ma co jątrzyć i ran rozdrapywać - bełkotały durne garkotłuki.
Dwie zbrzuchacone przez Jankowskiego samobójczynie, zapewne
były niezmiernie kontente w grobach.

Pan się spodziewasz czego po tej czerni plugawej?
CHWD Biedroniu i jego skretyniałym rodakom na tej ziemi przeklętej.
Amen!


No, nareszcie Pan jesteś, bo już się przestraszyłem, że oburzając się panującą na fo mową nienawiści opuścił nas Pan na stałe.

Zmiana, Pan mówi? Poważnie? Do mnie? Pozwoli więc Pan, że uderzę w rechot. :lol:

Zauważa Pan w programie partii Wiosna jedynie antyklerykalizm. Może to błąd? Bo jest tam prócz spraw światopoglądowych, które uważam za fundamentalne aby pozostałe sprawy w tym kraju ruszyć są i inne istotne. Niemniej nie ulegałbym manierze skupiania się na światopoglądzie jako głównym nurcie, bo będzie to obraz fałszywy i doprowadzi nas do tego co z partią Palikota. Palikot dał się wciągnąć potem w tą narrację. I wtedy cała Polska atakowała Palikota właśnie za to a on się bronił skupiając się jedynie na sprawach państwo kościół. Reszta spraw ważnych dla społeczeństwa pozostała leżąca odłogiem.

Ja na razie przyglądam się uważnie Biedroniowi i czekam na czyny oraz rozwój wydarzeń.

To tyle co chciałem powiedzieć o Wietnamie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lut 2019, 15:58 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Boruch pisze:
Do pana Komandora

Pan to kłody zaraz pod nogi wrzuca. Nie ładnie tak. Nie chce Pan sukcesu partii Wiosna? Nie po drodze Panu? Biedroń nie omawiał żadnych szczegółów programowych, bo nie mógł. Choćby z braku czasu, Gdyby chciał to konwencja założycielska trwałaby ze dwa dni. O górnikach akurat mówił. Emerytura dla tych co będą mogli odejść, dla tych, którzy nie będą mogli odejść przekwalifikowanie w sektorach energii odnawialnej. Nowego "poboru" do zawodu górnika nie będzie.

Jest pan pewny, że nie można wygasić końkordatu?, że druga strona nie pozwoli i dupa blada? Ile jest takich umów międzynarodowych, które zostały zerwane? Ile państw w historii zrywało konkordat i co się wtedy stało? Czy Pan myśli, że jeżeli Polska by to zrobiła, to ktoś by palcem kiwnął? Już raz Polska to zrobiła tylko nazywała się Ludowa. Nie widzę tu różnicy. Poza tym jeżeli jedna strona wyraźnie ma wstręt do drugiej to jak w takim małżeństwie żyć? Lepiej się chyba rozwieść. Poza tym naszym katolikom konkordat nie jest do niczego potrzebny. Jest potrzebny klerowi aby wiązać państwo swoim uściskiem.


Ja nie rzucam kłód. Ale pan się zachwyca, ze jest program Wiosny a jednocześnie wielokrotnie powtarza ze np PiS nie ma.
Wiec ja myślałem, ze panu nie o hasła w punktach chodzi a jednak o jakieś konkrety (jak te pytanie gdzie te teczki z ustawami - chociaż przecież były i wiele się ziściło 500+, sądy, dezubekizacja, emerytury). Czy mnie, panu i innym się podoba to inna sprawa.
Wiec jak przyjąć. ze likwidacja kopalń to jakiś program to niestety trzeba przyjąć, ze utrzymanie kopalń również jakimś programem jest. Prawda?

Tak, każdą umowę można zerwać nie oglądając się na nic (drugą stronę) . No bo co taki Watykan i czy inni mi zrobi. Wojnę wypowie? Ale nie zawsze jest to zgodne z prawem. No chyba ze to Wasze pierniczenie o państwie prawa to tylko pic na wodę taki. W znaczeniu jak nam pasuje.

Polska Ludowa - Panie Boruch, a datę tej Konwencji pan zauważył? 1969! Poza tym kraje bloku socjalistycznego tworzyły pewną grupę nie do końca nieakceptującą ciągłość prawną z poprzednikiem swoim. Innymi słowy to dwa państwa były. Jedno II RP i jej dotyczyła umowa a drugie PRL, wiec był pretekst.
No i nie było jeszcze konwencji genewskiej o traktatach. Kapito?

A teraz jest i nawet zasadnicza zmiana okoliczności nie zawsze uprawnia do zerwania traktatu.
I jednostronne zerwanie umowy tak naprawdę spowoduje złamanie wielu przepisów prawa międzynarodowego. Tej umowy wlaśnie i co najmniej jeszcze konwencji genewskiej. No na to to się nawet PiS nie odważyłby.

Cytuj:
Artykuł 62
Zasadnicza zmiana okoliczności
1. Zasadnicza zmiana okoliczności, jaka nastąpiła w stosunku do tych, które istniały w czasie zawarcia traktatu, i jaka nie była
przewidziana przez strony, nie może być powołana jako podstawa wygaśnięcia lub wycofania się z traktatu
, chyba że:
a) istnienie tych okoliczności stanowiło istotną podstawę zgody stron na związanie się traktatem oraz
b) wskutek tej zmiany radykalnie przekształci się zakres obowiązków pozostałych jeszcze do wykonania na podstawie traktatu.
2. Zasadnicza zmiana okoliczności nie może być powoływana jako podstawa do wygaśnięcia traktatu lub wycofania się z niego:
a) jeżeli traktat ustanawia granicę lub
b) jeżeli zasadnicza zmiana jest wynikiem naruszenia przez stronę, która się na nią powołuje, obowiązku wynikającego z traktatu
bądź jakiegokolwiek innego międzynarodowego obowiązku wobec którejkolwiek innej strony traktatu.
3. Jeżeli na podstawie poprzednich ustępów strona może powołać się na zasadniczą zmianę okoliczności jako podstawę wygaśnięcia
lub wycofania się z traktatu, może ona także powołać się na tę zmianę jako na podstawę zawieszenia działania traktatu.
Artykuł 63
Zerwanie stosunków dyplomatycznych lub konsularnych
Zerwanie stosunków dyplomatycznych lub konsularnych między stronami traktatu nie wpływa na stosunki prawne ustanowione
między nimi przez traktat
, chyba że istnienie stosunków dyplomatycznych i konsularnych jest niezbędne w odpowiednim stopniu do stosowania traktatu.


Ale pan pewnie mówisz ze kłody Wam rzucam. No cóż PiS też płacze, ze ci co o państwie prawa prawią, o zasadach demokracji, konstytucji, o podziale władzy itp kłody im rzucają. Takie prawo sekty (fanatyków) do patrzenia tylko na czubek swego nosa i swoje racje.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lut 2019, 16:04 
Boruch pisze:
To tyle co chciałem powiedzieć o Wietnamie.


A ja o Biedroniu tyle, że jakiekolwiek bredzenie o uszczupleniu władzy Kościoła
skreśla Biedronia u większości oczadziałych kadzidłem rodaków. Za miskę ryżu
będą zapierdalać, a dzieciaki do rozwiercania odbytów ksiondzu dadzą, bo to
jest tradycja panie, wiara pszotkuf panie i wara wam pedalska wiaro od wiary.

Kościół Polskę i Polaków zdradzał kiedy tylko miał okazję. Jego kapo w czapkach
po mące nakładali na Polaków interdykty, klątwy i podobne szamańskie zaklęcia
za każdy niepodległościowy zryw, a tak niedawno fetowaną Konstytucję 3Maja nazwał KK
jakobińskimi bredniami i do carycy nogami biskupów pobiegł po interwencję i kolejny
rozbiór Polski. W 1939 roku Kościół wypowiedział Polsce konkordat i usunął wszystkich
polskich biskupów, zezwalając jednocześnie faszystom na mordowanie polskich księży,
bo polscy. Flaszka Guć w Gdańsku stara się o sprowadzenie i pochowanie w Bazylice
Mariackiej truchła faszysty biskupa Spletta, który oczyścił gdański kościół z wszystkich
polskich księży, którzy zginęli w obozie Stutthof w liczbie 400, bo polscy. I historia
tumanów nie nauczyła niczego, bo tego właśnie uczy, że nikogo nie uczy. Nadal Polak
woli 20 mld rocznie darmozjadom i zdrajcom ojczyzny dawać, niż szpitale budować,
albo emerytury podnieść. Polakom należy się każdy kop w dupę którego doświadczają,
bo jak mawiali starożytni Indianie - chcącemu nie dzieje się krzywda.
Jebać Polaka, skoro wola jego taka. Amen!


Na górę
  
 
Post: 04 lut 2019, 16:31 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
I ja się, - kurwa, - z Wiarkiem w pełni zgadzam.
Niczego się ten głupi naród nie uczy...... może my faktycznie szczepieni przeciwko wiedzy jesteśmy.....?!
A może to kara boska.....?!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lut 2019, 16:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
WLR pisze:
Boruch pisze:
To tyle co chciałem powiedzieć o Wietnamie.


A ja o Biedroniu tyle, że jakiekolwiek bredzenie o uszczupleniu władzy Kościoła
skreśla Biedronia u większości oczadziałych kadzidłem rodaków. Za miskę ryżu
będą zapierdalać, a dzieciaki do rozwiercania odbytów ksiondzu dadzą, bo to
jest tradycja panie, wiara pszotkuf panie i wara wam pedalska wiaro od wiary.

Kościół Polskę i Polaków zdradzał kiedy tylko miał okazję. Jego kapo w czapkach
po mące nakładali na Polaków interdykty, klątwy i podobne szamańskie zaklęcia
za każdy niepodległościowy zryw, a tak niedawno fetowaną Konstytucję 3Maja nazwał KK
jakobińskimi bredniami i do carycy nogami biskupów pobiegł po interwencję i kolejny
rozbiór Polski. W 1939 roku Kościół wypowiedział Polsce konkordat i usunął wszystkich
polskich biskupów, zezwalając jednocześnie faszystom na mordowanie polskich księży,
bo polscy. Flaszka Guć w Gdańsku stara się o sprowadzenie i pochowanie w Bazylice
Mariackiej truchła faszysty biskupa Spletta, który oczyścił gdański kościół z wszystkich
polskich księży, którzy zginęli w obozie Stutthof w liczbie 400, bo polscy. I historia
tumanów nie nauczyła niczego, bo tego właśnie uczy, że nikogo nie uczy. Nadal Polak
woli 20 mld rocznie darmozjadom i zdrajcom ojczyzny dawać, niż szpitale budować,
albo emerytury podnieść. Polakom należy się każdy kop w dupę którego doświadczają,
bo jak mawiali starożytni Indianie - chcącemu nie dzieje się krzywda.
Jebać Polaka, skoro wola jego taka. Amen!


Poparcie w 100% , a nawet więcej. Najgorsze jest to, że nie ma nadziei na zmianę tego myślenia polaczkóf.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lut 2019, 16:47 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Zaintrygowany tym wypowiedzeniem konkordatu w 1945r. sprawdziłem jaki został podany powód.
Otóż też nie wypowiedziano go sobie ot tak.

Za powód podano mianowanie przez Watykan a właściwie powierzenia administrowania niektórych diecezji niemieckim biskupom. W tym złamanie art 9. ówczesnego konkordatu, który stwierdzał, że "żadna część Rzeczypospolitej nie będzie zależała od biskupa, którego siedziba znajdowałaby się poza granicami Państwa Polskiego".
Oraz

Cytuj:
... mianowanie przez Watykan w czasie II wojny światowej administratorem apostolskim diecezji gnieźnieńsko-poznańskiej Niemca, Hilariusa Breitingera, z jurysdykcją dla Niemców zamieszkałych na terytorium diecezji gnieźnieńskiej i poznańskiej. Rada Ministrów podkreślała, że było to "sprzeczne z interesami narodu polskiego i stanowiło pogwałcenie artykułu 9 konkordatu, zgodnie z którym hierarchia katolicka nie przewiduje w ogóle żadnych podziałów narodowościowych prócz obrzędów łacińskiego, grecko-rusińskiego i ormiańskiego".


ponadto Rząd Tymczasowy stwierdził:

Cytuj:
"Biorąc pod uwagę, że Stolica Apostolska w przeciwieństwie do większości państw nie uznała dotychczas Rządu Tymczasowego Jedności Narodowej i że wskutek tego między Stolicą Apostolską i Rządem Tymczasowym nie ma normalnych stosunków dyplomatycznych, Rząd Jedności Narodowej nie przyjmuje do oficjalnej wiadomości mianowania administratorów apostolskich, dokonanego 16 sierpnia 1945 roku przez Stolicę Apostolską".


Poza tym ostatnim dwa pozostałe powody były by jednym z dopuszczalnych do wypowiedzenia umowy również zgodnie przytaczaną konwencją.

Cytuj:
Artykuł 60
Wygaśnięcie lub zawieszenie działania traktatu w następstwie jego naruszenia
1. Istotne naruszenie traktatu dwustronnego przez jedną ze stron upoważnia drugą stronę do powołania tego naruszenia jako
podstawy wygaśnięcia traktatu bądź zawieszenia jego działania w całości lub w części.

2. Istotne naruszenie traktatu wielostronnego przez jedną ze stron upoważnia:
a) pozostałe strony, w drodze jednomyślnego porozumienia, do zawieszenia działania tego traktatu w całości lub w części albo też
do spowodowania jego wygaśnięcia:
(i) bądź w stosunkach między nimi a państwem winnym naruszenia,
(ii) bądź między wszystkimi stronami;
b) stronę szczególnie dotkniętą naruszeniem do powołania się na to naruszenie jako podstawę zawieszenia działania traktatu w
całości lub w części w stosunkach między nią a państwem winnym naruszenia;
c) każdą stronę, inną niż winne naruszenia państwo, do powołania naruszenia jako podstawy zawieszenia działania traktatu w
całości lub w części w stosunku do niej, jeżeli traktat jest tego rodzaju, że istotne naruszenie jego postanowień przez jedną stronę
radykalnie zmienia sytuację każdej innej strony w odniesieniu do dalszego wypełniania jej obowiązków wynikających z traktatu.
3. W rozumieniu niniejszego artykułu istotne naruszenie traktatu polega na:
a) nie przewidzianym w niniejszej konwencji odrzuceniu traktatu lub
b) pogwałceniu postanowienia istotnego dla osiągnięcia przedmiotu i celu traktatu.
4. Poprzednie ustępy nie uchylają żadnego postanowienia samego traktatu, mającego zastosowanie w wypadku jego naruszenia.
5. Ustępy 1-3 nie mają zastosowania do postanowień dotyczących ochrony osoby ludzkiej, zawartych w traktatach o charakterze
humanitarnym, w szczególności do postanowień zakazujących stosowania wszelkiego rodzaju represaliów przeciwko osobom
chronionym przez takie traktaty.
A


A teraz parę słow do WRL bo Manka mnie trochę ubiegła. Wirnik ty masz jakaś straszliwą skłonność do generalizowania i nazywania całych grup społecznych a nawet większości obywateli, narodu mierzwą, tłuszczą, bydłem itp.

Pomijając już te wulgaryzmy chciałbym jednak przypomnieć ze to jednak większość ma głos przy urnach i takie pogardliwe traktowanie ludzi jest głupotą co najmniej. Ja wiem, pan nie polityk i na pana glosować nie będą to panu wisi. Tylko tak przypominam, ze nie tylko politycy zawiśli jak rewolta jakaś nadeszła bo mierzwa miała dosyć być nazywana mierzwą.

Poza tym mamy tu pretensję jak to Kaczor i PiS dzieli. Na lesze i gorsze sorty itp. A Ty WiRnik i paru innych to co tu na forum robicie? Przecież to samo.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 04 lut 2019, 16:51 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lut 2019, 16:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie Komandor ja się zachwycam? Ja po prostu widzę program partii Wiosna, żeby nie było mówione, że Biedroń programu nie ma. To co zostało powiedziane to tylko zarys, chyba sam Pan rozumie. Jak zostanie zrealizowany trzeba będzie pytać Biedronia i jego ludzi podczas spotkań z wyborcami. Tam pewnie można dowiedzieć się więcej. Poza tym media przecież nie popuszczą i też dopytywać będą. Nie bądźmy w gorącej kompani. Oczywiście od programu do jego realizacji droga daleka. Już napisałem Panu, że aby objaśnić szczegóły na to trzeba czasu a i tak zapewne nie wszyscy zakumają o co chodzi. Lub stworzyć można opasłe tomisko gdzie wszystko się wyłoży. Być może coś takiego powstanie. Dajmy im czas.

A co do konkordatu - jak każda umowa dezaktualizuje się. Chociażby ze względu na zmiany przepisów, oczekiwań społecznych, itp. Tak więc dla dyskusji w kwestii zmiany konkordatu, w tym w kierunku jego wypowiedzenia jak najbardziej jest czas. To tylko kwestia argumentów. Poza tym nasz konkordat jest niezwykle upokarzający dla Państwa.

Pan WLR

Czyli co, znaczy nie robić nic, Biedronia kopnąć w dupę bo i tak z tego jego pierdolenia nic nie będzie? Bo ja myślałem, że każdą okazję trzeba wykorzystać aby to zmienić. Może kiedyś w końcu się uda.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 480 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 48  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group