forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 15:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 480 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 mar 2019, 14:34 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Nie, nie jest. Dlatego zrobię trójkącik i stanę na jednym z jego wierzchołków w opozycji do obu stron i zakrzyknę, ze aby było w porządku należy wyeliminować i to skutecznie i krwawo i Was i Tamtych. :lol:
Tak jak ludożercami co pozbyli się problemu jak ostatniego już zjedli. :mrgreen:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2019, 14:36 
Że tak wtrącę (ale to z troski) -stanie w rozkroku, nigdy nie kończy się dobrze dla stojącego.


Na górę
  
 
Post: 07 mar 2019, 14:48 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Ja nie stoję w rozkroku. Ja jestem jednoznacznie przeciwko fanatyzmowi, obojętnienie jakiej proweniencji. Bo mnie to wali czy mnie zagazuje w obozie oszalały naziol, spali na stosie nawiedzony katolik czy wyeliminuje mnie krwawo walczący w imię humanitaryzmu, tolerancji dla LGBT itp Boruch czy Mae itd, bo akurat coś im się ubzdura, ze im we mnie nie pasuje. Np nieśmiało stanę w obronie katowanej przez nich staruszki co kwiaty pod pomnikiem czy na grobie Jankowskiego położyła.
Dlatego jako człowiek rozsądny uważam, że trzeba w łeb strzelić i do dołów z wapnem i tych i tych. Jak zostanę sam i tacy jak ja to już nam od fanatyków nic grozić nie będzie. :mrgreen: :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2019, 14:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Nasze świnie przy korycie są bardziej świnsze.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2019, 14:52 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Tak sobie tu piszemy o kamieniołomach i podobnych.
Dobrze byłoby jednak podać przykłady publicznych, wynikających z prawa człowieka do demonstrowania swoich poglądów, występów nawołujących do eksterminacji Międlarów, Rybaków i podobnej hołoty, wieszania portretów kandydatów na zwłoki nacjonalistów i tępych, łysych debili.
Nie ma takich?
Jaka szkoda.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2019, 15:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
O ile pan Komandor uważa, że w ramach wolności nie wolno przeszkadzać faszystom w ich próbach działania przeciwko wolności, to niech sobie przyjmie do wiadomości, że ktoś taki jak ja mam prawo w ramach tej samej wolności przeciwstawiać się naziolstwu i nie pozwalać na to aby mi moja wolność przez podobnych śmieci była odbierana.

I proszę nie manipulować bo państwo powinno mieć kontrolę nad takimi niebezpiecznymi skrajnymi ruchami. Nie pozwalać aby doszło do zachwiania równowagi w społeczeństwie. Proszę się zastanowić dlaczego jest tyle ostrych głosów krytyki przeciwko naziolstwu? Dlatego, że władza PiSu zręcznie tymi wydarzeniami manipuluje dla własnych celów.

Ja prócz zagrażającego nam w tej chwili naziolstwa nie chcę eliminować, uciszać. Do głowy mi nie przyjdzie. Bo nikt prócz tych właśnie radykalnych sił nie budzi się w tak ostry sposób jak oni. Nikt tak jak oni w tej chwili w Polsce nikomu nie zagraża.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2019, 15:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Pana zdanie to jakiś wyrok?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2019, 15:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A uważaj sobie Pan jak chcesz. Guzik mnie to obchodzi. Na szczęście to jest moje zdanie. I mam do tego prawo.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2019, 15:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Prawo Pan ma ale wykładnia to żadna.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2019, 15:31 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Wy nadal nie rozumiecie różnicy miedzy przeszkadzać w ramach obowiązującego prawa a pisaniem o eliminacji, krwawych rewolucjach, kamieniołomach itp?

Ty Panie Boruch masz prawo aby się przeciwstawiać naziolstwu a naziolstwo uważa ze ma prawo przeciwstawiać się takiemu zydowfilowi jak i antyklerykałowi jak Pan. Oni banu dadzą w łeb palą w imię ich świętej racji i prawu przyrodzonemu a Pan im da w imię swojej.

A ja chcę obie strony do dołów z wapnem bo mnie i jedni i drudzy wkurwiają. I naprawdę uważam jakby tak wybić wszystkich fanatyków i ludobójców to by wreszcie był spokój. Że co? Że tera ja będę ludobójcą jak ich wybije? No może i tak. ale w szczytnym celu aby spokój był i tych ludobójców nie było więcej.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 480 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 48  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 75 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group