forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 2:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 480 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 lut 2019, 14:06 
Milion czego, marynarzu ? :) :) :)


Na górę
  
 
Post: 15 lut 2019, 14:33 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Nazywam się Milijon – bo za miliony
Kocham i cierpię katusze

A.M.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lut 2019, 14:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6460
Komandor pisze:
Wracając do Wiosny to czy jakbym miał milion to mógłbym dostać jedynkę na liście??? :roll:


jak bys mial milion i chcial bys jedynke na liscie to by znaczylo za jestes zachlanny jakgdyby ..... :P

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lut 2019, 15:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Co do tych peryferiów panie Kowalew to nie przekonał mnie Pan. Moim zdaniem pisze Pan dużo, argumentuje ale niestety mnie Pan nie przekonał. Pan St. Michalkiewicz nie jest dla mnie żadnym autorytetem, wręcz przeciwnie jest anty autorytetem. Widzę świat inaczej. A to co się dzieje w Europie to normalny proces a nie upadek, lub choćby droga ku upadkowi. Obecnie mamy czas kryzysu po czym przychodzi hossa. Ile razy już tak było?

O Wiośnie nie będę dyskutował, bo już dość tu napisałem. A to co napisałem jest niepopularne, bo z tchnieniem optymizmu. Tu się Wiosnę zwykło za przeproszenie "jebać". A to zarzuca się, że nic to nowego, bo to już było (palikociarnia) a to, że Biedroń zaciąga narcyzem, a to że z niemieckich kont pieniądze bierze. Tego ostatniego nie jestem pewien czy tu się pojawiło, ale gdzieś w necie na pewno. Nie będę psuł czegoś w czym nadzieję widzi kilkanaście procent Polaków. Wolę przyglądać się z dystansu i pracować nad swoją ostateczną opinią, która nie wiem jaka będzie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lut 2019, 15:25 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Czarna_Mańka pisze:

Ale policzyłeś czy warto?




ok 8 tyś Euro razy 60 = 480 tyś euro. Od 63 roku życia emerytura w wys. 3,5% razy 5 czyli 17.5% tych 8 tysi daje 1400 euro miesięczne przez 20 (?) lat.
No chyba zwrot jest. A jakby miała jeszcze zapłacić patria nie ja to nie dziwię się, że się pani Agnieszka Dziemianowicz-Bąk na swoją partię obraziła.
PS. Nie liczyłem innych obrywek, sklepy wolnocłowe, zwrot VAT na zakupiony towar, ryczałt na paliwo itp.
PPS. Mnie zastanawia czemu tak zaprzeczają. Nie sądzę aby Zandberg (i inni z Razem) kłamał.

Powód edycji, rażący błąd w rachunkach

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 15 lut 2019, 16:01 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2019, 15:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Cytuj:
Podczas wtorkowej konwencji Wiosny w Kielcach lider tej partii Robert Biedroń zaliczył zabawną pomyłkę. Prezentując postulaty swojego ugrupowania stwierdził, że politycy jego ugrupowania „potrzebują być w parlamencie, żeby (...) budować żłobki i kościoły”.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka ... ka/4rps9pp

Na huj im żłobki?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2019, 19:37 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Są takie scenariusze, których nikt by nigdy nie napisał. Dzisiaj bowiem, zgodnie, politycy opozycji stanęli... w obronie PiS i wspólnie zaatakowali jedną osobę. Zresztą nie tylko oni, a wszystko za sprawą jednego tweeta Roberta Biedronia.

Na koncie na Twitterze lidera partii Wiosna pojawił się bowiem wpis, będący komentarzem niedawno ogłoszonych jedynek PiS na wybory do Parlamentu Europejskiego.

Cytuj:
Myślałem, że dinozaury wyginęły! PE to nie dom spokojnej starości! Leśne dziadki na płatnych wczasach. Mówię nie! Skończmy z dziadostwem w polskiej polityce
- napisał Biedroń, i rozpętała się burza
.
Cytuj:
Sformułowania takie jak "dom spokojnej starości", "leśne dziadki", "dziadostwo", skrytykował Adam Bodnar, Rzecznik Praw Obywatelskich. Jak wskazał:


Cytuj:
To ma być standard debaty publicznej?
Konrad Adenauer został kanclerzem w wieku 73 lat. I przyniósł RFN wiosnę, która trwała przez kolejne 14 lat jego życia

Biedroń w prostych słowach określił szajkę, która uczyniwszy Polskę silną i dostatnią, ucieka w popłochu do PE.
Dotyczy to wszystkich frakcji oczywiście.
Lizodupy PO, czyli naTemat wręcz określiły słowa Biedronia jako nabijanie się "z osób starszych"
Bodnar coś ostatnio popłynął, najpierw nie potrafił ocenić zajścia z Ogórkową, teraz oburza się Biedroniem.
Ale jaja.
Porównanie polskich kandydatów do PE do Adenauera super kuriozalne. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2019, 19:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Rację ma Biedroń, bo polscy europarlamentarzyści to wypisz wymaluj mentalnością przypominający śmierdzących naftaliną zmanierowanych starych kawalerów a nie nowoczesnych świeżo myślących polityków. Wszyscy oni podobni są do naszego "interesu publicznego" vel "kryształ" vel "wielki deweloper".

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2019, 20:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Widzę że nie znacie Państwo zdania SLD na ten temat.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2019, 20:07 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Ja mam swoją opinię i zdanie SLD mnie nie grzębi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 480 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 48  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 186 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group