forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 lut 2017, 4:39 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Przeczytalem artykul pana Piesiewicza i wychodzi mi ze to musi byc b. mlody czlowiek.
A dlatego, ze jak mawial Pilsuski kto za mlodu nie byl socjalista ten na starsc bedzie sku...synem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lut 2017, 8:33 
kum pisze:
Przeczytalem


Matko boska, niechże Pan tego więcej nie robi, przecie, to nie na Pańską głowę, toż od tego powstają jakie dzikie prądy i wirują we łbie, jak jasna cholera, ale najniebezpieczniejsza jest wrażliwość Pańskiego szlachetnego serca, które plugastwa owego może nie znieść i stanąć na amen. Dla Pańskiego dobra, dobrze Panu radzę, nie czytaj Pan łajdaków, zabiją Pana. Jak już Pan musi, niech Pan sobie poczyta Panią Ree, też Panią Korbaczeską może Pan bez obaw czytać i Panią Rose, a i Pani Zrita nie w kij dmuchał. Z Panów, to Pana Hotneta i Oldera, no, a przede wszystkim, Pana Iro, to wielki humanista jest.

Adam Barycki

PS. Acha, Pan Ksionc też nierobiony kaszanką i czytać Go może Pan bezpiecznie.


Na górę
  
 
Post: 09 lut 2017, 0:59 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
Faktycznie...Niech lepiej nie czyta, skoro nawet z czytaniem nazwisk sobie nie radzi...
Z pisania może wyjść tylko katastrofa,


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lut 2017, 11:16 
barycki pisze:
Jak już Pan musi, niech Pan sobie poczyta Panią Ree, też Panią Korbaczeską może Pan bez obaw czytać i Panią Rose, a i Pani Zrita nie w kij dmuchał. Z Panów, to Pana Hotneta i Oldera, no, a przede wszystkim, Pana Iro, to wielki humanista jest.

Adam Barycki

PS. Acha, Pan Ksionc też nierobiony kaszanką i czytać Go może Pan bezpiecznie.


Proszę mnie natentychmiast roztłomaczyć dlaczego mnie nie może czytać? Czuje się wyjątkowo spostponowany brakiem w tak znamienitym towarzystwie godnych do przeczytania.
Powiem wiency - ja żondam aby mnie czytał niejaki kum postpołu z rabarbarożernym agronomem.
Niech moje posty będo dla nich biblio, a wersty niech se wyryjo złotymi zgłoskami nad łóżkiem.
Załatw Pan to w try miga. Bo jebne z dyńki.
Mientki fiutku. Nawet nie stary.

Prol Spawacz Polar


Na górę
  
 
Post: 09 lut 2017, 11:56 
Panie Polar, durnota Pańska jest na właściwym poziomie, aby bez obaw polecić Pańskie teksty Panu Kumowi, niestety, poza tym, że jest Pan zupełnym idiotą, jest Pan również obłąkany, a czytanie wariata spowodowałoby w głowie Pana Kuma gwałtowny wzrost dzikich prądów, a od tego wiry nabrałyby jeszcze większego przyśpieszenia, co musiałoby negatywnie odbić się na zdrowiu Pana Kuma, dlatego dla Jego dobra, kategorycznie zabroniłem Mu Pana czytać.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 11 paź 2017, 8:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Odbudowa PRLu trwa. :)

Załącznik:
1.JPG
1.JPG [ 37.29 KiB | Przeglądany 3282 razy ]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2017, 8:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
Prawidłowo, jak nauczał wielki brat.
Сегодня слушает джаз, носит адидас
Завтра Родину продаст.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2017, 9:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wielki Wezyr pisze:
Odbudowa PRLu trwa. :)

Załącznik:
1.JPG



To jest paradoks, bo starsze pokolenie żyjące w PRLu i interesujące się muzyką wie bardzo dobrze, że w PRLu jazz był muzyką poszukiwaną, dobrze postrzeganą i bardzo dobrze się rozwijającą. Mieliśmy wtedy swoje gwiazdy jazzowe znane na całym świecie - Krzysztof Komeda, Urszula Dudziak, Michał Urbaniak, Jan Ptaszyn Wróblewski, Tomasz Stańko. I choć ich kariera wiązana była raczej z zagranicą to w Polsce koncertowali, wydawali płyty i do dziś są popularni. Komuna nie tępiła tego gatunku muzyki, bo twierdzono powszechnie, iż jazz jest tak skomplikowany i niezrozumiały, że nie stanowi zagrożenia dla linii, którą wytycza partia.

Tak więc jak widać zakapiory i ciemnogród pisowski w wyniku postpującej dewocji wkrótce zacznie zżerać własny ogon w popłochu.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2017, 15:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wielki Wezyr pisze:
Odbudowa PRLu trwa. :)
Obrazek
Załącznik:
1.JPG


Bez obrazy , ale nie obrażajcie PRL-u.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2017, 16:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Nie lubię jazu bo tam jest tak jak to mówił Wałęsa-każdy gra co mu się podoba.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group