forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 sie 2019, 16:32

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306 ... 320  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Czyżby tęczą zwymiotował?

Rzyganie w środowisku parafian w miejscu pracy jest tak naturalne, że pewnie by nawet nie zwrócili uwagi........ :roll:
W końcu klecha w robocie był........to dzie miał rzygać....... :lol:

Awatar użytkownika

W sprawie Karmelitów z Woli Gułowskiej.
Umiłowani Bracia i Siostry!
Prasa i portale donoszą o wielkiej profanacji jaka miała miejsce podczas najświętszej eucharystii. Uważam że celebrans jest bez winy albowiem odruch wymiotny czyli tak zwany rzyg (puszczenie pawia) jest niezależny od woli delikwenta a fakt że był na kacu (czy nawet pod wpływem po balangowaniu ze Strażakami) nie wyklucza ważności całego mszalnego szamaństwa i cudu transsubstancjacji - czyli wcielenia wafelka.
Skoro nie ma winy nie może być kary a Pan Bóg nie wymaga żadnych przebłagań i modlitewnych wynagrodzeń za czyny które powstały bez winy nawet wbrew woli delikwenta - niewinnego Pan na Niebiosach nie karze.

http://polityczek.pl/uncategorised/1065 ... yc-scigane :shock:

O czym wy pierdolicie??? Przecież ten tekst Biedronia o ściganiu za tęczową MB to fejk Biedroń niczego takiego nie powiedział.

myślisz, że to dubbing ?

No dobra sorry wygląda że nie fejk :-))))))) ja tylko przeczytałem tekst i nie wysłuchałem niestety filmu i wydało mi się że teskt został wymyślony (trochę takich chwytów ostatnio widziałem)

a ogólnie to chciałbymspytac czy mam prawo na podstawie 196 kk pozwać kościół za naruszanie moich uczuć religijnych poprzez przypisywanie Sile Wyższej niegodziwych cech - np poprzez twierdzenie że Bóg trzyma duszyczki w piekle na wieczność, gdzie nawet Hitler jedynie szybko pozbywał się przeciwników zadając im niewybrażalnie mniej cierpienia. Ja wierze że Bóg jest o wiele lepszy a katolickie twierdzenia nt Boga Go pomniejszają.
Niektóre katolickie dogmaty też są obrazą dla uczuć ateistów czy racjonalistów - może nie uczuć religijnych ale takich ogólnoludzkich. Czy te osoby powinny pozwać KrK? I zakazać propagowania tychże dogmatów? Co by wtedy z tego wszystkiego wyszło??

A Ty masz uczucia w ogóle??? Komuchy i ateusze nie mają... :evil: :evil: :lol:

Jakieś tam mam.

Co do ateuszy to ogólnie wydaje mi się że życie ateusza nie ma żadnego znaczenia :shock: . ZNaczenie ma tylko egzystencja wieczna nieograniczona i wolna, gdyż tylko taka jest w stanie wiecznie nadawać swojej egzystencji jakies znaczenie. Jest tez w stanie pamiętać i nadawać znaczenie temu co było. Inaczej nie ma żadnego sensu ani znaczenia.

Ateusz prędzej czy później umrze i zniknie - wtedy być może nikt już o nim nie będzie pamiętał i będzie tak, że gdyby go w ogóle nie było to nie byłoby żadnej różnicy. Ateusz może sobie strzelić w łeb i nie będzie różnicy między tym a dozgonnymi staraniami o polepszenie świata, który i tak prędzej czy później zmieni się w albo lodowatą pustkę ( wersja ciągle rozszerzającego się wszechświata) albo skurczy się do wielkości atomu i cała informacja ulegnie skasowaniu

Awatar użytkownika

Jeżeli to jest fejk i Biedroń nie powiedział tego co mu się przypisuje to może potrzebne byłby chociaż jakieś krótkie oświadczenie. Bo tak wygląda to jak gówno w lesie. Jak na razie nic takiego nie ma, a Polacy napierdalają ssię już od dwóch dni.

Awatar użytkownika

No i jak Wam się to podoba? Robuś się chyba zakałapućkał.

Cytuj:
Jeżeli ktoś profanuje coś, co jest obiektem kultu religijnego, to są na to odpowiednie paragrafy i powinna spotkać go kara - tak w poniedziałek lider Wiosny Robert Biedroń skomentował zatrzymanie Elżbiety Podleśnej pod zarzutem znieważenia uczuć religijnych przez rozklejenie w Płocku wizerunku Maryi i Dzieciątka z tęczowymi aureolami. Odmienne stanowisko przedstawił we wtorek. - Ścigają niewinną artystkę, niewinną kobietę, która odważyła się zrobić coś, co w oczach talibów politycznych wydaje się jakimś pogwałceniem wszystkich wartości - ocenił.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306 ... 320  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.