forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 7:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233 ... 315  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 paź 2018, 13:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Suskiego zapytano co jest blizej Warszawy - Slonce czy Radom? To odpowiedzial, ze Slonce bo Radomia nie widac.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 paź 2018, 13:41 
czyżby skłamał?..


Na górę
  
 
Post: 15 paź 2018, 13:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
korbaczeska pisze:
Suskiego zapytano co jest blizej Warszawy - Slonce czy Radom? To odpowiedzial, ze Slonce bo Radomia nie widac.



:lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 paź 2018, 13:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Czy Suski nie jest aby blondynem?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 paź 2018, 14:00 
hmmm..


Na górę
  
 
Post: 15 paź 2018, 15:38 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Boruch pisze:
A w Afryce jest za piętnaście siódma, to so jeszcze obiad zjada w bufecie. To po robocie nie muszę już jeść, więc z powrotem na samolot i góra za godzinkę jestem w Radomiu. A potem to już z górki, jem śniadanie i kładę się spać.

:lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 paź 2018, 7:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Fiksum dyrdum.

Burmistrz Goleniowa zawierzył gminę Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata

Robert Krupowicz zawierzył siebie, swoją rodzinę i mieszkańców Goleniowa Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Abp Andrzej Dzięga podał go za przykład do naśladowania. SLD zastanawia się nad skierowaniem sprawy do prokuratury

Ma 46 lat, na burmistrza startował jako kandydat niezależny z poparciem PO. Wcześniej (w latach 2006-2007) z poparcia PiS był wojewodą zachodniopomorskim, a jeszcze wcześniej przez wiele lat dziennikarzem i wiceprezesem Radia Szczecin.


Ksiądz Dzedzej tłumaczy: - Ta ziemia mogła być kiedyś przeklęta albo przez kogoś oddana diabłu. Zawierzenie ma na celu uświęcenie tego miejsca. Stworzenie takiej przestrzeni, powietrza, którym byśmy oddychali

http://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/1, ... rects=true


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 paź 2018, 19:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
http://polityczek.pl/uncategorised/9064 ... a-wyborach

Cytuj:

Magda Ogórek
@ogorekmagda
Panie Sędzio Hermeliński:
1. szkoła nr 70, długa kolejka w korytarzu, osoby w podeszłym wieku nie mają ani jednego krzesła. Ludzie szukają parapetów, by postawić krzyżyki.
2. „-Jestem niepełnosprawna, czy mam stać w takiej kolejce”?
- „- Nie mamy wytycznych na ten temat”.


Czy ktoś pamięta jeszcze zachowania Magdaleny Ogórek, kiedy była kandydatką SLD na prezydenta RP? Co wtedy głównie mówiła? A przecież pytań do kandydatki była masa. Jej odpowiedź sprowadzała się do wdzięcznego uśmiechu i ".....no wiecie państwo....myślę, że trzeba rozmawiać....." To była taka sztampa na każdy temat. Pretensji, kpin, i oburzenia było co niemiara. Magdalena Ogórek przerżnęła wybory śpiewająco i odeszła w niepamięć lewicy. Leszek Miller do dziś ma po tym kwaśność żołądka. Magdalena Ogórek z zemsty, że lewica jej nie doceniła udała się na prawą stronę. I co się okazało? Rozmawia i to jak, że klękajcie narody. Np tak jak powyżej.

Myślę sobie, że dobrze się stało, iż kiedy jej serce mieszkało tam gdzie każdy człowiek je posiada a rozum w głowie, mówiła to co mówiła ".....no wiecie państw....myślę, że trzeba rozmawiać.....". No bo nie wyobrażam sobie tego obciachu co teraz ta Pani czyni prawicy otwierając przy każdej okazji swoją piękną buzię. Leszek i SLD nie wytrzymaliby tego zapewne. A na prawicy to normalka. Pani Magdalena to skarb kultury, dobrego wychowania i intelektu. :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 paź 2018, 20:17 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Polaki i Polcy dali większość pisiakom, co świadczy o zidioceniu, ale to nie moje zmartwienie.
Prawdziwie się zmartwiłam, że Krakowiacy dali Wasermance ponad 30 procent poparcia.
O dziwo w Białymstoku pogonili tego szmaciarza Żalka, a media tak plwały na to miasto.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 paź 2018, 21:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
W Krakówku na pewno Majchrowski zgarnie pulę w II turze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233 ... 315  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group