forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 8:24

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189 ... 315  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 maja 2018, 10:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Stanax, a kto w tym kraju przestrzega konstytucji???? Bo chyba raczej n i e decydenci.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 maja 2018, 11:22 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
A kto by się zajmował takimi pierdołami?!
Kiedyś czytałem/słyszałem powiedzenie " czym jest prawo:
Otóż to taki płot który ogranicza/ wyznacza kierunek poruszanie się społeczeństwa.
Jednak lew go przeskoczy a wąż sie prześliśnie spodem.......i tylko barany lezą w/g niego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 maja 2018, 12:58 
CK 0 pisze:
zreszta nawet teraz w ciagu ostatniego polwiecza wiecej ludzi zrezygnowalo z kosciola
niz przez poprzednie 8 wiekow i zadne jebane, rzekome przewidywanie kleru juz tego nie zmieni,


A gdzież Pan oznaki tej rezygnacji z kościoła wypatrzył? Fakty są takie, że w szkole podstawowej mojego
syna, były tylko dwie klasy w których należało religię przenieść na pierwszą lub ostatnią godzinę, bo któreś
dziecko nie chodziło. Pozostałych 410 uczniów, na życzenie (ustawowe) rodziców uczęszczało na nauki
tumaństwa. I o to kościołowi chodzi, bo w trakcie tresury buduje się nie wiarę, ale schemat. Proces edukacji
buduje człowieka na kształt komody z wieloma szufladami, pośród których ta u samej góry zawiera religię.
Na skutek pogłębiania świadomości, niektórym udaje się tę szufladę wyrzucić jako zbędną, ale w niedługim
czasie dziura po niej zaczyna im przeszkadzać i wiją w niej plombę z jakiejś parareligii, jak homeopatia
czy ustawienia rodzinne Heilingera, a wielu zamienia na inną religię, jak Kazik Staszewski - na Jehowych.
Obserwuję ten proces u moich znajomych - apostatów, z których każdy czymś tę wyrwę zasłania. Wracając
jednak do ułudy, iż postępuje proces rezygnacji z kościoła, chciałbym przypomnieć trwające właśnie w tym
czasie obrzędy pierwszej komunii w których uczestniczy 99,9% uczniów podstawówek. Wiodącym tematem
w rodzinach jest obecnie godna oprawa obrzędów, czyli pożyczka u Bociana na quada i limuzynę do kościoła,
a nawet tak istotny problem, jakim jest zakup papieru komunijnego. Że co to jest? Też się zdziwiłem, ale
problemem tygodnia w Trójmieście było nie tylko spływające Wisłą gówno, ale również brak komunijnego papieru.
Oszalałe matki szturmowały galerie handlowe i sklepy papiernicze w poszukiwaniu papieru do pakowania prezentów
w kolorze "ekri" i z perłowym połyskiem. I kurwa nie było! I jak żyć? Pierdolić kaleki w Sejmie, jeżeli Brajanek
miałby prezent dostać w papierze bez perłowego połysku. Rezygnacja z kościoła - uśmiałem się jak norka.


Na górę
  
 
Post: 19 maja 2018, 13:18 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Ck 0 - może mieć o tyle rację, że on oparł swoją opinie na danych z całego świata.
A wszyscy doskonale zdaja sobie sprawę, że jedynie nasz kraj postępuje w sposób właściwy jeśli chodzi o wiarę. Cała reszta to komuchy albo jakieś inne społeczeństwa opanowane przez diabła.
Tylko my jesteśmy narodem wybranym przez dżizusa i jego mamusię oraz tatusia.
Więc jak by co - zaintonujmy ...Hosannna na wieki wieków.
Amen.
Kurwa jego mać.
A większość tych mamuś jest gupia i nic nie poradzisz........ :roll: .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 maja 2018, 13:39 
stary praktyk pisze:
Ck 0 - może mieć o tyle rację, że on oparł swoją opinie na danych z całego świata.



A co mnie interesuje spadek liczby shintōistów w Japonii?
Interesuje mnie 99,9% tumaństwa w Polsce, w której rad
bym bywać często, ale ciężar głupoty mnie dusi. Obecnie
jestem, a jutro czeka mnie widok białych limuzyn i dorożek
pod kościołami, oraz ryk quadów odpalanych przez wstępnie
zaprawionych wujków Cześków.


Na górę
  
 
Post: 19 maja 2018, 14:28 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Tumaństwo w tym kraju jest wpisane w nasz narodowy kapitał.
I jak na razie nic nie wskazuje na to, by się cokolwiek miało w tej kwestii zmienić.
Może tylko "ryk quadów" pozwala przypuszczać, że niedługo paru durni porozbija sobie łby szalejąc po bezdrożach naszej pięknej Ojczyzny co niejako spowoduje eliminacje paru idiotów z grona obywateli tego kraju. Cóś na wzór naturalnej selekcji.
Ma to również tę dobrą stronę, że następnym zakupem będzie ciężki motór który również ma swój udział w tej eliminacji....... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 maja 2018, 15:05 
stary praktyk pisze:
Ma to również tę dobrą stronę, że następnym zakupem będzie ciężki motór
który również ma swój udział w tej eliminacji..
..... :lol:


Letki motór! Letki i plastikowy. Ciężkim to ja się poruszam od kilkunastu lat,
a cruiser jest po to, żeby wiatr we włosach i takie tam, a nie żeby muchy zęby
wybijały. 60-80 km/h pyr, pyr, pyr i podziwianie kobiałek, którem letni zefirek
sukienki podwiewa. Żadne tam stójki na przednim kole, ani palenie gumy.
Lekreacja jak na chabecie. Natomiast świry na "mydelniczkach" jedynie przednie
koło widzą i potem tunel ze światełkiem na końcu. Niech się eliminują.


Na górę
  
 
Post: 19 maja 2018, 18:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Politycy pis dziś wyruszyli w Polskę

Cytuj:
W sobotę politycy Prawa i Sprawiedliwości kontynuowali spotkania w ramach kampanii "Polska jest jedna". Wicepremier Beata Szydło spotkała się z mieszkańcami Świątnik Górnych (województwo małopolskie).


Tym panni plemiel zaskoczyła mieszkańców Świątnik

Cytuj:
Wielu polityków niestety chce zbić na tym kapitał polityczny, a cierpią tak naprawdę te osoby niepełnosprawne, które są w tej chwili w Sejmie



:lol: :lol: :lol:


Ale to są kurwa gnoje te pisiory.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 maja 2018, 9:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Kurwa! Nie wiedziałem że była. Byłbym wpadł na spotkanie, chyba że tylko Świątniczanie mogli dostąpić do ołtarza praworządności.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 maja 2018, 19:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Te strzelnice, obrona terytorialna, te ławeczki, to wszystko też jest dla osób niepełnosprawnych. Ja nie widzę problemu, żeby osoby niepełnosprawne nie mogły korzystać ze strzelnic – mówi Bernadeta Krynicka, posłanka Prawa i Sprawiedliwość z Łomży. Ta sama, która wsławiła się zdjęciem, które dokumentuje jej ucieczkę sejmowym korytarzem przed niepełnosprawnymi i ich rodzicami.


http://natemat.pl/238797,kim-jest-berna ... strzelnice


Tej babie czas leczyć cycki bo na łeb już za późno.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189 ... 315  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group