forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 22:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 315  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 gru 2017, 13:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
AGAFIA pisze:
Boruchu, Kijowski kręci wałki na żywca. Z drugiej strony, skoro znajdują się jełopy, które chcą go sponorować, dlaczego ma nie skorzystać.


Oczywiście zgadzam się. Niech sobie go utrzymują jak chcą, ale ja szacunkiem takiego za przeproszeniem sukinsyna, zdrowego byka darzył nie będę, choć nie w głowie mi łożyć na jego utrzymywanie. Mogę tylko żałować ludzi, którzy albo z litości, albo też, co bardziej prawdopodobne, z głupoty dają się wykorzystywać. No chyba, że sytuacja jest wyjątkowa, kiedy to ze względów, np zdrowotnych jest w biedzie. Ogląd mój z tzw oddalenia, z boku, to inna sprawa niż uczestniczenie, ale nie mam dla takich ludzi szacunku. To przecież podobnie jak z dawaniem na tacę katabasowi, który molestuje dzieci, który rozpierdala się porschakiem. Chcecie to dawajcie, ale szanować takiego oblecha? Nie wymagajcie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2017, 13:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
kum pisze:
Boruch pisze:
Gardzę nierobami, alimenciarzami i oszustami. Jeżeli ktoś ma podobną postawę z wyboru, a więc świadomie to dla takiego człowieka mięć szacunek? Puknij Krystek, co ty opowiadasz? Gdyby ktoś Ciebie dymał, nie wiem na kasę, na cokolwiek innego to byś takiego typa szanował? Przecież to idiotyzm. Kiedy czasem czytam twoje teksty to mam wrażenie, że coś z Toba nie tak.


panie boruch, daj pan spokoj pan krystkonowi, mlode to to i na lekcjach o dzialaniu ewolucji nie uwazal albo na wagary poszedl.
panie krystkon, to srodowiska wybiera tych co pasuja do danego srodowiska a niepasujacy wymieraja jak te dinozaury.
chociaz szlachetni tacy, wierza w sprawieliwosc gloszona przez tych co sa i beda na wierzchu food chain.


Panie kum nie wiem ile liczy sobie wiosen Krystek. To jest raczej nieistotne. Niestety pisze takie rzeczy i w taki sposób, tak się plącze w zeznaniach, zaprzecza sam sobie, że aż jest to denerwujące. Często niestety sięga dna absurdu. Nie wygląda to ładnie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2017, 14:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Już ja za chuja się pomodlę. :lol: :lol: :lol: :lol:

Prośba o szturm modlitewny!!!

Redakcja portalu Fronda.pl prosi Czytelników o modlitwę o zdrowie osoby wiadomej Bogu i pomyślny przebieg jej operacji

http://www.fronda.pl/a/prosba-o-szturm- ... 03344.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2017, 15:01 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Kurdupsonowi wytną jelit grubą, czy kłaki z nosa?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2017, 15:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Podobnie kulasa bedo mu naprawiać. Bo mu sie dziwnie nie zgina, czy cuś?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2017, 16:13 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
A ja się zastanawiam, co będzie, - jak mu jednego kulasa utną ?!.......np. w kolanie:
Będą musieli dwie drabinki nosić....( jedną wyższą a drugą niższą .....?!) - czy jak ?! :o


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2017, 16:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
A ja miałam skromną nadzieję,że to jednak będzie operacja prostaty,klasyczna....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2017, 16:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
kum pisze:
Boruch pisze:
Gardzę nierobami, alimenciarzami i oszustami. Jeżeli ktoś ma podobną postawę z wyboru, a więc świadomie to dla takiego człowieka mięć szacunek? Puknij Krystek, co ty opowiadasz? Gdyby ktoś Ciebie dymał, nie wiem na kasę, na cokolwiek innego to byś takiego typa szanował? Przecież to idiotyzm. Kiedy czasem czytam twoje teksty to mam wrażenie, że coś z Toba nie tak.


panie boruch, daj pan spokoj pan krystkonowi, mlode to to i na lekcjach o dzialaniu ewolucji nie uwazal albo na wagary poszedl.
panie krystkon, to srodowiska wybiera tych co pasuja do danego srodowiska a niepasujacy wymieraja jak te dinozaury.
chociaz szlachetni tacy, wierza w sprawieliwosc gloszona przez tych co sa i beda na wierzchu food chain.


Panie kum nie wiem ile liczy sobie wiosen Krystek. To jest raczej nieistotne. Niestety pisze takie rzeczy i w taki sposób, tak się plącze w zeznaniach, zaprzecza sam sobie, że aż jest to denerwujące. Często niestety sięga dna absurdu. Nie wygląda to ładnie.


Nauczony doświadczeniem wiem, że oszustami, nierobami i alimenciarzami nazywacie tych, z którymi nie potraficie się zgodzić. Takie wewnętrzne przekonanie, że niezgodny z wami człowiek jest zły pomaga wam nim gardzić i być wobec niego całkowicie bezwzględnym.

W oskarżeniach i pogardzie niezgodnych nie jesteście osamotnieni. Niezgodni z wami ludzie postrzegają was dokładnie tak samo, tak samo gardzą wami i tak samo nie liczą się z waszymi potrzebami.

Dzięki takiej powszechnej postawie udaje się zbudować naprawdę syfiasty świat, w którym jeden człowiek nie tylko potrzebuje spodziewać się po drugim człowieku wszystkiego najgorszego ale jeszcze szczerze go nienawidzi.

Dobra dla was wiadomość jest taka, że ja również jestem alimenciarzem i to tak przez innych niedocenianym, żeby nie mieć na przymusowe alimenty. W waszym systemie oceny wartości człowieka jestem zatem gdzieś nieopodal dna.
Na waszą pogardę i na wasze nieliczenie się z moimi potrzebami, naturalnie też pragnę wami gardzić i też nie liczyć się z wami. Resztkami sił walczę z panowaniem takich emocji nad moim umysłem, nie wiedząc nawet dlaczego to robię zamiast się temu po prostu poddać.

Może dlatego, że ktoś musi przestać nienawidzić jako pierwszy, nawet jeśli zapłaci za to własnym szczęściem.

Jest satysfakcja?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2017, 17:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Jest Pan po raz kolejny w błędzie. Oszustami, nierobami i alimenciarzami nazywa się tych co na to zasługują. Oszust to ten co oszukuje, nierób to ten, któremu nie chce się dupy zakasać i zarobić nawet na swoje utrzymanie a co dopiero na rodzinę, czyli pasożyt. A z alimenciarzem jest tak. Alimenty mogą zdarzyć się każdemu. To nie jest żadna ujma. Problem jest wtedy gdy unika się łożenia na własne dzieci. I naprawdę przysięgam Panu, że rzadko zdarza się nadużywać komukolwiek tych określeń. Chyba, że spotka się Pan na ulic z dewotką elektoratem z PiSu, lub jego męskim odpowiednikiem. Wtedy tak. Nikt z normalnych ludzi tego nie robi. A na głupków niech Pan nie zważa.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2017, 18:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
Jest Pan po raz kolejny w błędzie. Oszustami, nierobami i alimenciarzami nazywa się tych co na to zasługują. Oszust to ten co oszukuje, nierób to ten, któremu nie chce się dupy zakasać i zarobić nawet na swoje utrzymanie a co dopiero na rodzinę, czyli pasożyt. A z alimenciarzem jest tak. Alimenty mogą zdarzyć się każdemu. To nie jest żadna ujma. Problem jest wtedy gdy unika się łożenia na własne dzieci. I naprawdę przysięgam Panu, że rzadko zdarza się nadużywać komukolwiek tych określeń. Chyba, że spotka się Pan na ulic z dewotką elektoratem z PiSu, lub jego męskim odpowiednikiem. Wtedy tak. Nikt z normalnych ludzi tego nie robi. A na głupków niech Pan nie zważa.


Pan mi wytłumaczy, bo nie rozumiem, skoro jesteście tacy dobrzy i sprawiedliwi to dlaczego świat jest taki zły i niesprawiedliwy?

I jeszcze jedno, dlaczego Wy dobrzy i sprawiedliwi tak nienawidzicie się z dobrymi i sprawiedliwymi inaczej?

-----
I jeszcze jedną rzecz musi mi Pan wyjaśnić. Skoro brzydzi się Pan tak oszustw to dlaczego jesteś Pan gotów egzekwować zachowanie tajemnicy? Słyszałeś Pan kiedyś o tym, by ktoś potrzebował taic sprawy moralne?
Bo może moglibyśmy uniknąć tych wszystkich oszustw i kłamstw, których tak się brzydzicie, tworząc odpowiedni system zasad, ale wówczas zasada więzienia ludzi w klatkach na szczury za wyjawienie prawdy nie pasuje do tego modelu.

Możesz Pan tu przysiac, że jeśli zostaniesz naszym pracodawca z tajnego wyboru, co to tylko małpy wierzą, że tak się prawo stanowi, iż udzielisz azylu Snowdenowi nawet wtedy kiedy Ameryka zagrozi, że zerwie wszelką współpracę i ustanowi sankcje?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 315  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 127 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group