forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 315  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 lip 2018, 17:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Obrazek

http://polityczek.pl/uncategorised/8031 ... dy-go-bito

Pamiętajcie, jeżeli znajdziecie się napadnięci przez "patriotów" to w żadnym przypadku nie wolno stawiać oporu. Trza się zdać na wpierdol i nadstawiać po kolei a to mordę do obicia a to dupę, można nery i brzuch żeby ci skopali. Inacxzej będą zarzuty stawiania czynnego oporu przeciwko władzy. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lip 2018, 23:51 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Stanisław Piotrowicz: 
Cytuj:
Małgorzata Gersdorf jest sędzią-emerytem
- Mamy do czynienia z niebywałą sytuacją, że oto sędziowie powiadają, że nie będą przestrzegać obowiązującego w państwie porządku prawnego - ocenił Stanisław Piotrowicz. - Najlepszym dowodem jest to, że zgodnie z obowiązującym prawem od 4 lipca pani profesor Małgorzata Gersdorf jest już sędzią w stanie spoczynku, a zatem tzw. sędzią-emerytem, więc nie może wykonywać żadnych czynności służbowych - stwierdził Piotrowicz, cytowany przez Radio Maryja.

Jego zdaniem Małgorzata Gersdorf "naraża się na odpowiedzialność dyscyplinarną". 

Jedna z najsurowszych sankcji, jaka może spotkać, to pozbawienie stanu spoczynku

- wygulgotał Ważny Stanisław Stanowiący Obecne Prawo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lip 2018, 7:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Mnie najbardziej bawi to, że taki pachołek mówi o "obowiązującym w państwie porządku prawnym". Facet, który zmienia swoje poglądy jak chorągiewka. Wczoraj służył wiernie i z poświęceniem PRLowi za co dostał medal, dziś służy skrajnej prawicy kaczorowi za co pewnie też będzie uhonorowany. Jutro przyjdą naziole i też pewnie będzie w pierwszej linii "reform" służył swoją dobrą prawniczą radą.To zupełnie jak Pawlak Kazimierz z "Nie ma mocnych", który otrzymał medal za swoją dobrą pracę od Witosa a po wojnie od Bieruta. W przypadku Pawlaka była to komedia i z tego można się śmiać a samym bohaterem sympatyzować. Piotrowicz to real i do śmiechu nikomu być nie powinno. Tym bardziej takie moralne zero akceptować. Losy Polaków są dziwne.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 18 lip 2018, 9:26 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lip 2018, 8:13 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
A ja uważam, że nie ma się co dziwić.
Sami sobie gotujemy los a następnie wybrzydzamy, ze to złe a to niedobre. Sporo czasu poświęciłem, by odgadnąć przyczyny tego stanu rzeczy ale chyba niewiele mi to dało.
Na pewno dużo winy w naszej mentalności..........wypijana z mlekiem matki zawiść w stosunku do współplemieńca. Zamiast starać się dorównać, lepiej go podpierdolić do skarbówki albo do prokuratora.
Poza tym brak w narodzie solidarności. Owszem, wyciągali byśmy kasztany z ogniska ale cudzymi rączkami.....by swoich nie ubrudzić. A jak już ktoś to za nas zrobi, - awantura, że chce za to zapłaty.
Nie od rzeczy będzie wspomnieć o mylnej świadomości, iż jesteśmy narodem wybranym i wszystko się nam należy.
O przegięciach religijnych nawet nie wspominam.
W sumie sporo powodów, by mieć jak mamy.........!
Jak to zmienić........nie wiem. :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lip 2018, 9:35 
ciekawe, co tej szui dolega, na zwykłe dopalacze to nie wygląda..


Załączniki:
krost.jpg
krost.jpg [ 201.92 KiB | Przeglądany 1606 razy ]
Na górę
  
 
Post: 18 lip 2018, 9:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Masz dużo racji Kolego Praktyku. A szczególnie z tą solidarnością. Cofnij pamięcią wstecz. Dlaczego za PRLu Polacy byli jednak solidarni? Bo byli. W szczytowym momencie roku 1980 rzadko kto mówił o PRLu dobrze. Czy jest się czym chwalić z tego powodu? Moim zdaniem nie za bardzo. Bo mnie przygnębia powód, dlaczego to Polaków było stać na solidarność wtedy a teraz nie. Po prostu wtedy w sklepach był tylko ocet. Jak widzisz nie ma tu miejsca na uczucia wyższe i jakieś prawa ludzi wolnych, cywilizowanych. Tylko niewielka część była światła i o tym myślała. A potwierdzeniem tego co napisałem może być czas dzisiejszy. Prócz octu coś jeszcze w sklepach jest więcej. Wprawdzie siła nabywcza naszej złotówki jest na poziomie marnym, ale pozwala to tą bidę z nyndzą jakoś powiązać od pierwszego do ostatniego. Większość Polaków niestety nie przejawia większych ambicji. To im wystarczy. Dlatego więc dają sobą rządzić takim paranoikom jak Kaczyński. Inni co byli przed nim nie byli o wiele lepsi. Jednak w naszych polskich warunkach do przyjęcia. I jakby Polak tak chciał i sam by myślał mógłby sobie polityka wychować. Bo przecież to my ich zatrudniamy a nie oni nas. Jednak pomyśleć o tym, że tak być powinna to druga sprawa.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lip 2018, 9:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
ladaco pisze:
ciekawe, co tej szui dolega, na zwykłe dopalacze to nie wygląda..


A Tobie co dolega. Facet się tłumaczy. Jak ma wyglądać. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lip 2018, 10:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
ladaco pisze:
ciekawe, co tej szui dolega, na zwykłe dopalacze to nie wygląda..


Gdybyś Pan w dorosłym życiu dowiedział się że musisz zostać ministrem finansów bez stosownego wykształcenia na dodatek państwa którego obywatelstwa nie posiadasz to też byś tak wyglądał.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lip 2018, 10:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja mam z "komisji" taka fotkę. I tytuł, że to Rostowski miażdży Wassermann.

Obrazek




Ja bym też pomiażdżył panią Małgosię, ale ona jest pewnie z tych świetych co ma muchy w nosku.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lip 2018, 12:19 
poruchany, co jest?.., miał Pan nie pierdolić na forum, a Pan pierdoli.., mniejsza z tym, ja w przeciwieństwie do Pana śledziłem całe to przesłuchanie..


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 315  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group