forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 1:34

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 315  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 lip 2017, 1:10 
starykizior pisze:
przypisywanie mu żydowskiego pochodzenia jest wątpliwym


Ale nie ma żadnych wątpliwości, co do tego, że ten nasz wielki socjalista jest w organizacji, której prezesem jest ludobójca. No, ale skoro dwa miliony Żydów europejskich, a więc wszyscy zamieszkali w Europie, nie mają nic przeciwko swojej przynależności do organizacji kierowanej przez ludobójcę, to co tu się dziwić Kwaśniewskiemu, że też mu z tym dobrze.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 30 lip 2017, 1:12 
Pantryglodytes pisze:
mogę poszukać ?


Tak. I to tak, aby Panu Staremu poszło w piety.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 30 lip 2017, 1:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Kołymyjski jest niewątpliwie gangsterem i przestępcą, ale np. udowodnienie mu zbrodni ludobójstwa przed Międzynarodowym Trybunałem w Hadze byłoby już trudne. Piszę z prawnego punktu widzenia. Takie są realia.
Nie jestem i nie mam zamiaru być obrońcą Kwacha bo podpadł mi bardzo i się ześwinił. Wali mnie czy jest Żydem, Tatarem, Aborygenem, ważne jest co zrobił i czego nie zrobił, a mógł zrobić.
W pięty mi nie pójdzie bo ma mam na to wyjebane!

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lip 2017, 1:26 
starykizior pisze:
czego nie zrobił, a mógł zrobić


Nie mógł, bo był żołnierzem kapitału światowego i musiał wykonywać rozkazy swoich dowódców. A jeżeli moje wnioski są nieprawidłowe, to co spowodowało, Panie Stary, że Kwaśniewski z Millerem i resztą establishmentu SLD pozbyli się z partii, która wtedy był politycznie potężną siłą socjalistyczną, około stu tysięcy społecznych aktywistów socjalistycznych i przyjęcie polityki antysocjalistycznej?

Adam Barycki


Ostatnio zmieniony 30 lip 2017, 1:35 przez barycki, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 30 lip 2017, 1:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Interesy Panie Barycki interesy. Biznes is biznes. Kwachowi zapachniał Wielki Świat i salony, złapał się jak lep na muchę.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lip 2017, 1:43 
Ja jednak uważam, Panie Stary, że było to wszystko zaplanowane dużo wcześniej i Kwaśniewski wraz resztą establishmentu SLD zostali wykreowani i postawieni na posterunkach im wyznaczonych dla realizacji celów… no właśnie – czyich celów?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 30 lip 2017, 1:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Pewnych zachowań ludzkich zaplanować się nie da. Ludzie są nieprzewidywalni, jednak zawsze trafi się jakaś wisienka na torcie w postaci choćby takiego Kwaśniewskiego, Millera, Oleksego czy Siemiątkowskiego. O towarzystwie spod znaku UD/UW/dawn. KOR specjalnie nie wspominam bo oni byli zaprogramowani już wcześniej. To zupełnie inna historia jak mawiał R. Kipling. Piewca brytyjskiego kolonializmu zresztą.
Podczas studiów przerabialiśmy m.in. Psychologię Społeczną Newcomba, Conversa i Turnera. Dało mi to do myślenia.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lip 2017, 2:27 
starykizior pisze:
Pewnych zachowań ludzkich zaplanować się nie da.


Tak, jak każdego układu dynamicznego. Jeżeli jednak z układu dynamicznego wyselekcjonujemy układy statyczne, to da się, tak właśnie tworzy się wszystkie modele fragmentów dynamicznej rzeczywistości i jednak daje się z tego coś wnioskować o całości, a więc i też planować zachowania.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 30 lip 2017, 2:30 
starykizior pisze:
jednak zawsze trafi się jakaś wisienka na torcie w postaci choćby takiego Kwaśniewskiego, Millera, Oleksego czy Siemiątkowskiego


Ja uważam, że nie były to wisienki, a z premedytacją włożone w tort bakterie gnilne, aby zgnił. Ale kiedyś, muszę się Panu przyznać, byłem takim samym durniem, jak Pan i też wydawało mi się, że są to, wisienki.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 30 lip 2017, 17:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... &a=66&c=96

W ramach leczenia narodu z choroby psychicznej jakim jest komuchowatość prosta trza nam natentychmiast wycofać z polskiej armii wszelaki sprzęt, który choć otarł sie o system. To też wszystkie samoloty typu Mig, Antonow, Tu, jak, Su, śmiglowce Mi, czołgi T - itd, karabinki kałasznikowa wyjebać na złom bo to propaguje zdegenerowany system komunistyczny. W to miejsce wyposażyć armię w różańce, kropidła, konfesjonały i klęczniki. Desant w kumeżki. Saperów w mdlitewniki.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 315  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group