forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 0:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149 ... 315  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 lis 2017, 12:53 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Oni się wcale nie zeszmacili, tylko pilnują swojego nosa, Obrazeka gupi obatel został zeszmacon na ament.
Tylko jeszcze chyba tego nie wie, bo nie myśli.
Już jest za późno, a później będzie jeszcze później.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lis 2017, 19:05 
Obrazek

Procesory mi się przegrzewają, kiedy widzę tego gostka.
Zebrano dla niego już ponad 20 tysi.


Na górę
  
 
Post: 30 lis 2017, 19:23 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
No wiesz co?
Wysokiej klasy specjalista od IT ma chodzić głodny?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lis 2017, 19:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
MagnificencjaS pisze:
Wielki Wezyr pisze:
Wam też ten kraj coraz bardziej przypomina psychiatryk? :lol:
Obrazek

Mąż się w grobie przewraca jak słyszy co ta baba na starość pieprzy....!


Ja przepraszam ale sądy od zarania dziejów są sądami większości nad niezgodnymi mniejszosciami więc o jakiej niezależności jest mowa?

Oskarżanie, osadzanie, skazywanie i karanie niezależne od woli dominującej większości? To wg czego te sądy mają się dziać? Wg tego czego chce sędzia?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lis 2017, 20:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
AGAFIA pisze:
Obrazek

Procesory mi się przegrzewają, kiedy widzę tego gostka.
Zebrano dla niego już ponad 20 tysi.


Posiadanie kasy polega na tym, że wydaje się ją na co się chce. Można na dziwki a można inwestować w polityka, którego działanie przyniesie korzyści.

Dzięki wolności dysponowania własną kasą, bez wpieprzania się w to innych, "dobrych" doradców, ze swoimi rogami, kopytami i ogonem, kształtuje się zdrowe społeczeństwo, znacznie zdrowsze niż przy tajnej demokracji pośredniej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lis 2017, 20:57 
Apebepe Michalik kiedyś powiedział, że każdy powinien popierać swojego: żyd żyda, komunista komunistę itd.
To, że ten z kitkiem zebrał 1000 razy więcej niż dziewczyna na wózku, oznacza tylko tyle, że we Wolsce jest
tysiąc razy więcej nierobów, oszustów i alimenciarzy, niż dziewczyn na wózkach. Taki klimat.


Na górę
  
 
Post: 01 gru 2017, 7:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
WLR pisze:
Apebepe Michalik kiedyś powiedział, że każdy powinien popierać swojego: żyd żyda, komunista komunistę itd.
To, że ten z kitkiem zebrał 1000 razy więcej niż dziewczyna na wózku, oznacza tylko tyle, że we Wolsce jest
tysiąc razy więcej nierobów, oszustów i alimenciarzy, niż dziewczyn na wózkach. Taki klimat.


Co WY zrobilibyście w życiu bez swojej pogardy dla drugiego człowieka?
Wasze psyche wypełniłaby straszliwa pustka.
Skoro tak gardzisz LEPSZY człowieku a może nawet NAD nierobami, oszustami I alimenciarzami to ja gardzę Tobą. A teraz stwórzmy wspólnie świat cokolwiek LEPSZY a może nawet NAD tym syfem, od którego mdli.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2017, 8:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Gardzę nierobami, alimenciarzami i oszustami. Jeżeli ktoś ma podobną postawę z wyboru, a więc świadomie to dla takiego człowieka mięć szacunek? Puknij Krystek, co ty opowiadasz? Gdyby ktoś Ciebie dymał, nie wiem na kasę, na cokolwiek innego to byś takiego typa szanował? Przecież to idiotyzm. Kiedy czasem czytam twoje teksty to mam wrażenie, że coś z Toba nie tak.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2017, 8:45 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Boruch pisze:
Gardzę nierobami, alimenciarzami i oszustami. Jeżeli ktoś ma podobną postawę z wyboru, a więc świadomie to dla takiego człowieka mięć szacunek? Puknij Krystek, co ty opowiadasz? Gdyby ktoś Ciebie dymał, nie wiem na kasę, na cokolwiek innego to byś takiego typa szanował? Przecież to idiotyzm. Kiedy czasem czytam twoje teksty to mam wrażenie, że coś z Toba nie tak.


panie boruch, daj pan spokoj pan krystkonowi, mlode to to i na lekcjach o dzialaniu ewolucji nie uwazal albo na wagary poszedl.
panie krystkon, to srodowiska wybiera tych co pasuja do danego srodowiska a niepasujacy wymieraja jak te dinozaury.
chociaz szlachetni tacy, wierza w sprawieliwosc gloszona przez tych co sa i beda na wierzchu food chain.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2017, 8:52 
Boruchu, Kijowski kręci wałki na żywca. Z drugiej strony, skoro znajdują się jełopy, które chcą go sponorować, dlaczego ma nie skorzystać.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149 ... 315  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 122 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group