forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 12:04

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170 ... 315  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 lut 2018, 18:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
A mają takie?Bo przy okazji tej ostatniej akcji narzekano ,że pakistańskie śmigłowce latają tylko do wysokości 4000 m.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2018, 19:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
wa ma pisze:
Qrfa nastepny kfiatuszek w bukieciku idiotyzmów "najlepszego rzondu" dobrej zmiany .
Myślałem, że po wyjebaniu z rzondu mon-maciewra jakoś się to ustabilizuje na pewnym etapie zidiocenia, ale nie a oto dowód.

Cytuj:
Powstanie komisja śledcza ws. śmierci Tomasza Mackiewicza Rząd zamierza powołać komisję śledczą, która zbada powody prowadzące do nieszczęśliwego incydentu i przekaże swoje zalecenia, by upewnić się, że takie incydenty nie będą miały miejsca w przyszłości.


Tyle, że prafdziwi polscy - patrioci i tak bendom próbować włazić tam gdzie normalny zwierzak czy człowiek nie wejdzie, lub nie zrobi czegoś głupiego - bo suweren kato-polsky uważa się za narut wybrany zdolny do wszystkego. Amin.



No to powodzenia . O większym idiotyzmie nie słyszałem. Chcą ograniczyć ekstremalne łażenie po górach alpinistom gdzie ryzyko śmierci jest wpisane jak zajście w ciąże po stosunku przy użyciu dziurawej prezerwatywy? Lepiej niech zajmą się miejscowymi zdobywcami naszych górek, którzy w trampkach i szpilkach często nawaleni jak szpadel na wiosnę przecierają nasze szlaki wywołując stan pogotowia TOPR.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2018, 20:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
No to powodzenia . O większym idiotyzmie nie słyszałem. Chcą ograniczyć ekstremalne łażenie po górach alpinistom gdzie ryzyko śmierci jest wpisane jak zajście w ciąże po stosunku przy użyciu dziurawej prezerwatywy? Lepiej niech zajmą się miejscowymi zdobywcami naszych górek, którzy w trampkach i szpilkach często nawaleni jak szpadel na wiosnę przecierają nasze szlaki wywołując stan pogotowia TOPR.


A Ty nic nie rozumiesz! Ludzie są winni i potrzeba ich ukarać, żeby trauma kary wychowała ich na takich, żeby wszyscy myśleli myślami prezesa.

Zanim wszyscy jednak zjednoczymy się umysłowo z prezesem trzeba wprowadzić nakazy, zakazy, groźby i kary żeby wszyscy choć ze strachu udawali zgodnych z prezesem.

Jeśli prezes nie idzie w Himalaje, bo to głupie dla niego a zwłaszcza w Zimie to żaden Polak nie może iść, chyba, że prezes zmieni zdanie, bo mu się coś uwidzi a jemu może.

A w ogóle to wszyacy powinni wziąć się do roboty a nie po górkach chodzić. Pałace dla elity budować, kościoły pozlacac, modlić się do swojego Pana a nie takie durnoty.

------
Proznie myślę, że tego posta moderatory nie wywala na śmietnik, bo jest po jedynie słusznej linii ; )
Czy jednak?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2018, 21:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
SZYDŁO: STAJEMY SIĘ CORAZ BARDZIEJ NIEZALEŻNYM PAŃSTWEM, KTÓRE BUDUJE SWOJĄ POZYCJĘ W ŚWIECIE


http://polityczek.pl/uncategorised/6369 ... -w-swiecie

O ja pierdolęsz :lol:

Cytuj:
LEGUTKO: O PROCEDURZE ODWOŁANIA DOWIEDZIELIŚMY SIĘ W NOCY. CZY GDZIEŚ TAK SIĘ DZIEJE? INTERNAUCI: TAK, W SEJMIE



Obrazek
Obrazek

http://polityczek.pl/uncategorised/6368 ... k-w-sejmie

Obrazek

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 07 lut 2018, 21:49 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lut 2018, 21:47 
Cytuj:
Jeśli prezes nie idzie w Himalaje, bo to głupie dla niego a zwłaszcza w Zimie to żaden Polak nie może iść, chyba, że prezes zmieni zdanie, bo mu się coś uwidzi a jemu może.

A w ogóle to wszyacy powinni wziąć się do roboty a nie po górkach chodzić. Pałace dla elity budować, kościoły pozlacac, modlić się do swojego Pana a nie takie durnoty.
A teraz mi podaj powód, dla którego jest czymś mądrym wchodzenie na Himalaje, w dodatku zimą.
Jak rozumiem, kiedy turyści z Opola idą na Giewont w sandałach, i TOPR ich póżniej ściąga, to jest to głupie. Ale jak jakiś Pan, wpierdala się na ośmiotysięczniki, bez ubezpieczenia, to jest już bohaterem. No chyba, że nie pojęłam Twojego przesłania, to całkiem możliwe.


Na górę
  
 
Post: 07 lut 2018, 22:33 
Szkoda mi człowieka, bardzo mi szkoda. ale bardziej mi szkoda jego rodziców, żony, dzieci. On polazł po śmierć...


Na górę
  
 
Post: 07 lut 2018, 22:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Uważam, że cały PiS na czele z Prezesem powinien iść na K2, za nimi Episkopat i rzesze miłujących Boga łysych chujów w brunatnych koszulach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lut 2018, 0:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
AGAFIA pisze:
A teraz mi podaj powód, dla którego jest czymś mądrym wchodzenie na Himalaje, w dodatku zimą.
Jak rozumiem, kiedy turyści z Opola idą na Giewont w sandałach, i TOPR ich póżniej ściąga, to jest to głupie. Ale jak jakiś Pan, wpierdala się na ośmiotysięczniki, bez ubezpieczenia, to jest już bohaterem. No chyba, że nie pojęłam Twojego przesłania, to całkiem możliwe.


Nie no Agafia nie mów, że nie wiesz o co kaman?
https://youtu.be/ERpDs1f9okA

Podpowiem.
Nie było takiej podpiety gdyby inni nie patrzyli.

Przez ostatni miesiąc ptaki te były w okresie toków i są w związku z tym bardzo pobudzone. Potrafią nie tylko przepięknie tańczyć, ale i rzucać kamieniami, patykami, ponieważ w ten sposób prezentują swoją siłę przed partnerką – wyjaśnia Andrzej Łużyński, opiekun zwierząt z Centrum Edukacji Przyrodniczej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lut 2018, 0:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Hornet pisze:
Uważam, że cały PiS na czele z Prezesem powinien iść na K2, za nimi Episkopat i rzesze miłujących Boga łysych chujów w brunatnych koszulach.


Ja dobry ONI (niezgodni) źli.
Ja rozsądny, racjonalny, korzystny, sensowny ONI (niezgodni) pojebani.

Jakaz to oryginalna myśl? ; )
Prawdziwa rzadkość.
Nikt tak nie uważa tylko ja!
:mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lut 2018, 1:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
AGAFIA pisze:
Szkoda mi człowieka, bardzo mi szkoda. ale bardziej mi szkoda jego rodziców, żony, dzieci. On polazł po śmierć...


Wielu przed nim w rezultacie, zrobiło podobnie, "On polazł po śmierć" nie wtedy gdy lazł na tę górę ale wtedy gdy zaczął szamotać się z życiem, heroina to zły doradca z takiego spotkania właściwie nikt nie wraca, jemu jak tysiącom innych nie udało się, to wszystko.
Co do żony i dzieci fakt, szkoda. Nie znam jego historii podejrzewam jednak że tak jak większość heroinistów nigdy do normalności nie wrócił, niezależnie od tego co dziś o nim piszą.
Monar czy tam inne trapie można zrozumieć, szlajanie się po świecie, bajki o medytacjach, trędowatych...to bajki....chciał żyć kolorowo i żył i umarł.
Ma pani rację polazł po śmierć.
Jak każdy z nich.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170 ... 315  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group