forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 17:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 315  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 sie 2017, 23:01 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Na profilach wiceministra w mediach społecznościowych próżno jednak szukać komentarza do śmierci Łodzianki. Gdy zapytał go o to jeden z komentatorów, Jaki odpowiedział:

Tych z Łodzi już mamy i gwarantuję, że będzie sprawiedliwość. Natomiast te sprawy są o tyle różne, że gdyby nie cudowna polityka migracyjna, to akurat tego dramatu we Włoszech by nie było - pisał.


:cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2017, 13:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
maerose pisze:

że gdyby nie cudowna polityka migracyjna, to akurat tego dramatu we Włoszech by nie było - pisał.

:cry:


Cytuję to jakie cudowne dziecko i że co pan taki jaki chciał powiedzieć,
że nie byłoby też wycieczek autokarowych ?

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2017, 14:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
zritah pisze:
maerose pisze:

że gdyby nie cudowna polityka migracyjna, to akurat tego dramatu we Włoszech by nie było - pisał.

:cry:


Cytuję to jakie cudowne dziecko i że co pan taki jaki chciał powiedzieć,
że nie byłoby też wycieczek autokarowych ?

Pan w przeciwieństwie do ciebie, zapewne czyta podtykane mu statystyki policyjne dotyczące fali przestępstw popełnianych w Europie przez nielegalnych, tak nazywanych uchodźców, i dotarło do niego, że gdyby nie nielegalne otwarcie granic przez Niemców i hurtowe sprowadzenie ludzi bez kontroli i jakiejkolwiek weryfikacji do UE, przestępstw byłoby o dziesiątki tysięcy rocznie mniej.
Obnosisz się z twoim wstydem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2017, 14:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Automat zadziałał,znowu to samo klepie.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2017, 14:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Niech Pani nie zwraca na toto uwagi. Nieszczęśliwy z urojenia.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2017, 15:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Boruch pisze:
Nieszczęśliwy z urojenia.

To wiadomo od dawna, napisz o sobie coś ciekawszego.
-----------
zritah pisze:
Automat zadziałał,znowu to samo klepie.

Może za którymś razem zaczniesz rozumieć coś więcej niż tylko przyswajaną przez ciebie, i odpowiednio podaną, miedzy innymi dla ciebie, pakę medialną.
To wszystko oczywiście przy optymistycznym założeniu, że nie jesteś świadoma bycia powielaczem populizmu.
Obnosisz się z twoim wstydem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2017, 15:23 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Zritka, ten misiewicz moda chyba do ciebie jakąś miętę czuje?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2017, 15:29 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Rozdwojenie jakijaźni.
Wszyscy pisowscy "rządowcy" na to cierpią.
Powinni mieć poparcie 150%.

Patryk Jaki @PatrykJaki
Za #rimini dla tych bydlaków powinna być kara śmierci. Choć dla tego konkretnego przypadku przywrócił bym również tortury.
16:56 - 27.08.2017
956 956 odpowiedzi 767 767 podanych dalej 3 154 3 154 polubienia
Twitter Ads - informacje i Polityka prywatności


Patryk Jaki @PatrykJaki
Nie przekręcajcie moich słów.Nie chce tortur.Chciałem tylko krótko podkreślić: okoliczności TEJ zbrodni nadają sie na wyjątkowo surową karę
10:55 - 28.08.2017
330 330 odpowiedzi 229 229 podanych dalej 1 108 1 108 polubień


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2017, 15:32 
I tu Boruch zostań.
Wścieklizna na pysku nie robi tutaj na nikim wrażenia...

A swoją drogą ciekawym skąd ta piana? Wyrzucili z posady? :lol:
No takie życie Boruch, raz wy wyrzucacie, innym razem was wyrzucają.

A jak już tak sobie radośnie pierdolicie, wyzywajac bogu ducha winnych ludzi od pisowskich chuji, powiedzcie mi Boruch, która opcja polityczna ukróciła rozpasanie i przywileje KK? Kto podpisał Konkordat? Kaczyński ? Ziobro?
Czy może PiS cynicznie wykorzystuje narzędzia do kontroli dane mu przez między innymi intelektualistów z Unii Wolności?
A popatrzcie na waszą kaprawą mordę i przyznajcie się czy aby wszyscy u was mają akt apostazji, czy jednak wspieracie instytucję KK datkami swoich znajomych i rodziny? Jeżeli jednak nie widniejecie w księgach kościelnych i nie utrzymujecie z pierdolonymi hipokrytami kontaków, to mogę tylko pogratulować.

Wracając do tych pisowskich chuji...
Z tego co się orientuję, większość wyborców tego ugrupowania, to ludzie starsi, wychowani w wierze katolickiej, uczęszczajacy regularnie do kościoła.Ludzie starsi...Nasze babcie lepiące pierogi, dziadkowie z zarostem rubasznie drapiącym swoje wnuki. Ludzie, którzy niejednokrotnie są synonimem ciepła i dobra, niosą pozytywny przekaz. Widząc ich robi się nam cieplej na sercu. I rozumiem, że to są właśnie te pisowskie chuje?
Jeżeli tak uważasz, to ja osobiście nie znajduję w języku cywilizownych ludzi określeń dostatecznie obelżywych mogących podsumować twoją osobę. Filmi z YT ze starszą kobietą obrażającą inną kobietę słowami "kurwo" możesz sobie darować. Wszyscy go widzieli. To patologia.

Aaa...nie próbuj dokonywać jakiś nieprawdopodobnych wolt, bo nie masz do czynienia z dzieciakami. Tłumczenie jakoby ktoś cię nie rozumie, nie świadczy również dobrze o tobie. Znaczy się masz problemy z komunikacją, bo kurwa, Freuda ani Nitzschego w tobie nie da się zauważyć.


Na górę
  
 
Post: 28 sie 2017, 15:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie polar dostąpiłeś właśnie pan zaszczytu aby znaleźć się w mojej plejadzie wrogów, czyli najzwyczajniej w świecie "zbloczę" pana. Nie myślałem, że tak się stanie ale niestety stwierdziłem, że tak jak i kolega Bronto z pewnych specyficznych względów mentalnychi rozumowych(tego ostatniego masz pan deficyt) nie jesteś pan partnerem do dyskusji.Po prostu nie masz pan podstaw jak to się robi. Jeździsz pan personalnie i ciekawe co administrator na to (wiedza moja i pana skorpiona) W uzasadnieniu powiem panu coś jeszcze. Na drugim miejscu zbloczony był u mnie pan szary. Ale z nim sprawa jest tak już beznadziejna, że nie ma potrzeby bloczenia. Czuj się więc pan wyrózniony. :mrgreen:

Tak więc żegnam pana. Niech pan sie tam produkuje a gówno mnie to obchodzi.

ps.

No i po sprawie. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 315  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group