forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207 ... 315  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 lip 2018, 14:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Co do pierdolenia. To Pan raczy "pierdolić', ja piszę. Jak się Panu nie podoba to już Pański syf. :mrgreen:

Co do śledzenia - masz Pan zdrowie. :D

Tylko jaki z tego wniosek Panu wypłynął? Pewnie jak zwykle głupawy. Proszę zwrócić uwagę pania Małgosię o obliczu Madonny. "Ja do polityki przyszłam dlatego, żebyście z niej na zawsze odeszli." Czy pani Małgosia czuje się tą lepszą? Co ja do tego upoważnia? Reszta wpizdu? Jak pan myśli, w tak młodej i pięknej główce tak duży pokład cynizmu i arogancji to normalne?

Jeżeli wszyscy pójdą wpizdu i zostaną sami pokroju pani Małgosi to będzie dobrze? Jednowładztwo jedynie słusznej władzy rozumu i idei już mieliśmy. Jak to się skończyło? A i w innych rejonach Świata zawsze kończy się rakiem i śmiercią społeczeństw.

Ja nie śledziłem a taki mam wniosek. Widzi mi się, że pani Małgosia jako przewodnicząca Komisji przesadza i wykracza poza swoje kompetencje oceniając politycznie ludzi, których wzywa na przesłuchanie. Wprost ich obraża i prowokuje. Potem jest absmak bo oni nie pozostają dłużni.

Jest to namiastka czegoś w rodzaju sądów za czasów Hitlera w Niemczech, kiedy sądzono sprawców zamachu na Hitlera. Taki film kiedyś widziałem. Pokazywał jak sędzia nazistowski darł ryja jak nieboskie stworzenie na podsądnego. Nie ważne było przeprowadzenie przewodu sądowego, przedstawienie dowodów. Ważna była ocena czyli te darcie mordy. Winny. To samo choć w odpowiednio mniejszym zakresie stosuje nasza pani Małgosia.

Jej ojciec, świeć panie nad duszą jego chyba nie byłby zadowolony z prawniczego profesjonalizmu córeczki bądź co bądź też pani mecenas. :mrgreen:


ps.

Proszę zwrócić również uwagę na pewien fakt, który być może umyka. Ludzie, którzy czy to w sądach czy to przed takimi trybunałami są maglowani przez pisowców zawsze posiadają przy sobie adwokata z najwyższej polskiej półki. I dziś też tak było. To środowisko też wie czego broni i po czyjej stronie trzeba stanąć, bo przyjdzie czas i im samym taka postawa sie przyda.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lip 2018, 14:52 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Ja bym tych wszystkich kurwa prawników sędziów adwokatów zgoniła do stodoły i oblała cysternami gówna.
Oni nie mają stawać po jakiejkolwiek stronie politycznej, tylko do chuja pana po stronie prawa!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lip 2018, 15:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Niech Pani się nic nie martwi będzie tak jak w Helsinkach ustalone już tu odpowiednie namiestniki dopilnują, nikt tu nie ma nic do powiedzenia. :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lip 2018, 15:14 
poruchany, se popatrz jak gnida robi z siebie idiote..


Na górę
  
 
Post: 18 lip 2018, 15:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Sam jesteś Pan "gnida". :mrgreen: I jeżeli ktoś tu robi z siebie idiotę, a nawet niedołęgę to pani przewodnicząca, która nie jest w stanie sprecyzować poprawnie i zrozumiale pytania. Tyle Panie ladaco. Ale oczywiście Pan ma prawo do własnego zdania.

A tak dla jasności - podsądny pani przewodniczącej pan Vincent zwisa mi nacią. Panu zdaje się nie. Jest Pan ofiarą Amber Gold? Dał się Pan nabrać na szybki duży zarobek jak wielu idiotów w tym kraju? :mrgreen: Bo reakcje pańskie są tak emocjonalne, że można mieć takie podejrzenia. Jeżeli tak to szczerze z Panem społczuwam :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lip 2018, 15:33 
Mała Małgosia mogłaby wpierw szkoły jakie pokończyć, maturę może w zwykłym trybie a nie
po znajomości tatusia, a dopiero potem z prawem zacząć się mocować.

Palpitacji dostaję słysząc z niedojdy ust korali: czeba, wziąść, takom, czeciom, czeńść.

Małomocna w języku polskim magister Małgosia, ruga profesora nauk prawnych jak sztubaka.

Albo 26-cio letni magister Jan Kanthak, poucza profesorów: Matczaka, Strzębosza, Gersdorf i in.
bo czuje się uprawniony, teczkę za magistrem Zero nosząc.

Co tu się odjaniepawla do kępy nędzy?


Na górę
  
 
Post: 18 lip 2018, 15:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
To właśnie mamy PiS-Raich. IVRP w budowie. Kaczoland - prosze Pana WLRa. Tu sie liczy - nie matura lecz chęć szczera............ proszę Pana. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lip 2018, 15:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Oni nawet chęci szczerej nie mają.
O wiele ich można podejrzewać, tylko nie szczerość.
Mają natomiast wiaderka z wazeliną.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lip 2018, 16:13 
dodam od siebie, żeby nie było nieporozumień: dotyczy to całej tzw. elyty polytycznej najjaśniejszej..


Na górę
  
 
Post: 18 lip 2018, 16:20 
Że też demencjusz Vincent Rostowski nie przypomni Małgosi, że nie byłoby afery Amber Gold, gdyby jej
tatuś wraz z Edgarem i całym PiSem, nie storpedowali ustawy o nadzorze bankowym KNF nad geszeftami
typu Amber Gold i przede wszystkim SKOK. Sam SKOK Wołomin, to zdaje się pięciokrotność przewału
Amber Gold, a Plichta SKOKu - Bierecki siedzi, ale nie pod celą gdzie jego miejsce, a w fotelu senatora PiSu.
Jakoś komisji w sprawie SKOKów nie powołano i o zakład idę, że nie zostanie powołana nigdy.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207 ... 315  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group