forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 6:00

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 315  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 paź 2015, 11:09 
Offline

Rejestracja: 30 lis 2014, 20:23
Posty: 319
Lokalizacja: Europa
Mylisz sie Stanax. Dyskusja, to sztuka ... sprobowalbys kiedys.
Fajny obrazek.

WLR pisze:
Brawo! Ja koryguję brednie
feministek, które robią kobietom bardzo złe publicity
i robię to właśnie w interesie rozsądnych kobiet.


:lol: :lol: :lol: ales mnie rozbawil ... no tak, najwiecej o kobietach wiedza mezczyni, i robia tez najwiecej dla ich dobra :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2015, 11:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Ty się nigdy nie mylisz chomeini, bua ha ha ha
___________________________


@2xUp

WLR - mam niepotrzebne ciężarki do hantli oraz fiord o jakieś 500 metrów od domu.
Sznurek do wiązania się wykombinuje ;)

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2015, 12:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
conta pisze:
Killashandra Ree pisze:

WLR, napisałam wyraźnie, nie jestem tzw. feministką, n ie podawałam żadnych liczb, a Twoje zacietrzewienie w połączeniu z brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem nie czyni z Ciebie interesującego dyskutanta.Dlatego też nie zamierzam więcej z Tobą na jakikolwiek temat dyskutować.Ty po prostu gardzisz kobietami, wszystkie wrzucasz do jednego worka, to bije z treści Twoich postów. Bez odbioru.


Odnosze podobne wrazenie i dlatego bardzo chetnie sie pod tym podpisze, jeli nie masz nic przeciwko Killashandro :)

Nie mam nic przeciwko. Szkoda dyskusji, szkoda tematu....odnoszę niemniej wrażenie,że temat przemocy niejeden raz jeszcze powróci.Zycie dostarczy ku temu niewątpliwie okazji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2015, 12:51 
Wprowadzenie ustawy, oczywiście jak najbardziej dla ochrony życia i zdrowia obywateli, nakazującej prowadzanie psów tylko na smyczy i koniecznie w kagańcu, skutkuje tym, że za prowadzenie dwumiesięcznego psiego szepnięcia na smyczy, ale bez kagańca, kosztuje dwieście złotych mandatu. Przed wprowadzeniem tej ustawy, żaden socjopata tresujący swojego psa na zabójcę, nigdy nie pozwolił sobie na puszczenie takiego psa bez smyczy i kagańca, ponieważ w pierwszej kolejności zagryzłby mu jego własne dziecko, które byłoby najbliżej, a i kodek karny wpierdoliłby go do pierdla za każde takie zaniedbanie. Dlatego nie dla ochrony życia i zdrowia wprowadzono tę ustawę, a tylko po to, aby sterroryzować wielomilionową grupę społeczną posiadaczy psów i zantagonizować ją z grupą społeczną psów nielubiącą. Tego typu ustawy mają jeden cel, zatomizować i zantagonizować społeczeństwo, aby w wojnie kasowej kapitału przeciwko społeczeństwu, łatwiej było sterować podzielonymi. I takich ustaw pod pretekstem ochrony życia i zdrowia wprowadzono więcej, na przykład histeryczną ochronę przed dymem papierosowym, którego przecie jest miliony razy mniej od spalin samochodowych. Taki sam cel ma ustawa o przemocy, sterroryzować mężczyzn i zantagonizować ich z kobietami, a skutkiem, jeszcze większa atomizacja społeczna. W żaden sposób nie zmieni to skuteczności instytucji ochrony porządku prawnego, ponieważ i one celowo maja być nieskuteczne, aby każdy bał się każdego i tak w samotności społecznej musiał czuć się zupełnie bezradnym i nic nieznaczącym gównem wobec wszechmogącej potęgi kapitału. I temu właśnie służy Wasz taniec, ale tańcząc, pamiętajcie moje Panie, ze tańczycie na wulkanie, a gdy wulkan z nagła pęknie, niebezpiecznie i niepięknie będziecie się wtedy czuły.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 26 paź 2015, 12:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Panie Barycki, doceń Pan łaskawość słuzb wystawiających w Pańkich stronach mandaty,u mnie za takie samo wykroczenie kasują na 500 , nie 200 pln.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2015, 14:14 
A u mnie nie kasują.
Wędruję po okolicy z dwiema suniami (owczarek niemiecki) tak po jakieś 45 kilo każda i najczęściej o szczenięta ,,niebieskie" się pytają. I o nic innego. ;)


Na górę
  
 
Post: 26 paź 2015, 14:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Szczęściarz, u nas straż miejska pazerna jest niesłychanie, a takich, co sprzątają po swoich psach, to z mordem w oczach traktują, bo mandaty uciekają :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2015, 14:17 
Ale to nie te mundurowe uliczniaki winne - a zarząd miasta...


Na górę
  
 
Post: 26 paź 2015, 16:02 
Offline

Rejestracja: 30 lis 2014, 20:23
Posty: 319
Lokalizacja: Europa
barycki pisze:
Taki sam cel ma ustawa o przemocy, sterroryzować mężczyzn i zantagonizować ich z kobietami, a skutkiem, jeszcze większa atomizacja społeczna. W żaden sposób nie zmieni to skuteczności instytucji ochrony porządku prawnego, ponieważ i one celowo maja być nieskuteczne, aby każdy bał się każdego i tak w samotności społecznej musiał czuć się zupełnie bezradnym i nic nieznaczącym gównem wobec wszechmogącej potęgi kapitału. I temu właśnie służy Wasz taniec, ale tańcząc, pamiętajcie moje Panie, ze tańczycie na wulkanie, a gdy wulkan z nagła pęknie, niebezpiecznie i niepięknie będziecie się wtedy czuły.

Adam Barycki


Demonizuesz Barycki. Jesli chociaz jeden skurwiel bijacy kobiete zastanowi sie najpierw, albo poczuje sie zagrozny, to ja to popieram. Chociaz zdaje spobie sprawe z tego ze do doskonalosci daleko. Jest jeszcze wiele organizacji pozarzadowych. Wystarczy mowic, uswiadamiac, i przede wszystkim nie bac sie problemu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2015, 16:11 
Cytuj:
Jesli chociaz jeden skurwiel bijacy kobiete zastanowi sie najpierw, albo poczuje sie zagrozny, to ja to popieram.

To może od razu - KS?
Powtórzę kolejny raz - w średniowiecznej Anglii za samo podejrzenie o piractwo groziło powieszenie. Wybrzeża Dover były ubrane wisielcami.
Ale jakoś nie zauważono spadku piractwa w okolicy wysp i kanału.
Tak samo w USA.
Spadek przestępczości nieistotny - a ilość odsiadujących kolosalne wyroki - większa niż w Chinach.

Może powinnaś przemyśleć swoje stanowisko, okazało się bowiem, że ,,bojowniczka Kofta" łże jak najęta...
I coś musi być na rzeczy.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 315  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group