forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 1:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161 ... 315  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 gru 2017, 0:29 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
„Forbes” donosi, że średni koszt wynalezienia leku przez jeden z wiodących koncernów farmaceutycznych wynosi około 4 mld dol.

Czytaj więcej na http://nt.interia.pl/raporty/raport-med ... ign=chrome


W Polsce wystarczy pół miliarda na polonizowanie leków:

Cytuj:
- Pierwszy okres transformacji polskiej doprowadził do takich zmian w naszym systemie refundacji leków i służby zdrowia, że jesteśmy w dużym stopniu uzależnieni od tych zagranicznych ośrodków. Chcemy tę zależność zmniejszać, chcemy, aby leki były coraz tańsze, aby były coraz częściej polonizowane – deklarował Morawiecki.

Czytaj więcej: Innowacje Morawieckiego? Piękne marzenia. Nasze wydatki na badania są żenująco niskie.

By tak się stało, rząd powoła Instytut Biotechnologi Medycznej - instytucję, której celem będzie prowadzenie badań naukowych prowadzących do wyprodukowania polskich leków na najpoważniejsze choroby. Dzięki niemu, jak mówił Gowin, „nasz poziom medycyny w obszarze biotechnologii wejdzie na zupełnie nowe, nieznane do tej pory obszary".

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,228 ... wy.html#MT

My już weszliśmy na zupełnie nowe, nieznane dotąd nikomu na świecie obszary, które się ani biotechnologom ani neuropsychologom nie śniły.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 gru 2017, 1:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
Ja, ja, ja mam zupełnie nowe, nieznane dotąd nikomu na świecie obszary.
Do chuja obszarów, możeta do mnie przysyłać tych obszarników. :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 gru 2017, 3:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wielki Wezyr pisze:
:lol: :lol: :lol: :lol:

PRZYŁĘBSKA CZŁOWIEKIEM WOLNOŚCI TYGODNIKA „SIECI”. INTERNAUCI: KARNOWSCY PRZEBILI GŁOWAMI DNO

http://polityczek.pl/uncategorised/6139 ... lowami-dno


Tylko w którą stronę ? W górę czy w dół ? W moim przekonaniu obaj od dawna są poniżej poziomu "0", czyli w szambie.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 gru 2017, 22:44 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Zwyrodniałe bydło zalęgło się tym razem w Miastku.

Cytuj:
Udało się ustalić dane rodziców dziecka, które na nagraniu krążącym w sieci rzuca o podłogę królikami. O sprawie została powiadomiona policja.
Mała dziewczynka rzuca kilkoma królikami o ziemię. Wszystkiemu przyglądają się co najmniej trzy osoby dorosłe - jedna z nich w pewnym momencie przekopuje zwierzęta w kierunku dziecka, a później jednego z królików dociska dziewczynce do głowy. Na tylko jednej z grup przez niewiele ponad dobę, filmik udostępniono ponad 17 tysięcy razy.

Sprawą zainteresował się koszaliński oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. "Sadyzm w czystej postaci" - skomentowała organizacja.


Dziecko kwalifikuje się do odebrania i adopcji w normalnej rodzinie.
Moim zdaniem.

Filmu nie oglądałam, ale jak ktoś koniecznie chce:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... Czolka3Img


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 gru 2017, 22:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Dlaczego króliczki mi zwisają?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 gru 2017, 8:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Spodziewa się Pan odpowiedzi na to pytanie?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 gru 2017, 8:49 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Aja niesmialo proponuje aby zmienic nazwe tego foruma. Uzasadniac mozna by godzinami.
Mam nadzieje ze panstwo beda merytorycznie dyskutowali wszystkie za i przeciw dla mojej propozycji.

Jakie to forum jest kazdy widzi a w dodatku Forum coraz bardziej pisieje.
Aby dodac oportunistom otuchy a normalnym pisacielom odwagi proponuje niniejszym zmienic nazwe na imienia lecha Kaczynskiego ewentualnie na obu Kaczynskich.

I nikt nie posadzi foruma o bycie na NIE, takjakostatnio w miescie Lodzi zapodano ze zwyciestwa nad Hitlerem jest czczeniem komunizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 gru 2017, 17:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Kindersztuba sylwestrowo-noworoczna pisdzielców.

Cytuj:
Joachim Brudziński
@jbrudzinski
Ponoć po nowym roku ma w Polsce zabraknąć róż, wszystkie róże w UE wykupują na gwałt feministyczne aktywistki w Niemczech.Szykują się do rozdawania ich po Sylwestrze młodym napalonym byczkom zwanymi "uchodźcami" którzy znów mogą poczuć się "sprowokowani" do sylwestrowych gwałtów.


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... a=167&c=96

Gratuluję tym wszystkim, którzy oddali głos w wyborach na tego troglodytę i pokładają w tym prymitywnym mięśniaku wizje lepszej Polski :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 sty 2018, 12:45 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Błyskawiczne neutralizowanie kłamstw za pomocą mabeny:

Cytuj:
Pytany o to, czym MaBeNa miałaby być w praktyce, prof. Zybertowicz tłumaczy, że Polska dysponuje szeregiem instytucji, które mają potencjał i narzędzia tłumaczenia światu, co naprawdę dzieje się w naszym kraju.

- To szereg podmiotów za granicą, przede wszystkim placówki dyplomatyczne, Instytuty Kultury Polskiej i stacje naukowe Polskiej Akademii Nauk. To także podmioty medialne, publiczne telewizja i radio skierowane na zagranicę i Polska Agencja Prasowa. Wreszcie liczne środowiska polonijne – wylicza profesor. - To tylko część zasobów, jakie mamy do dyspozycji. Ale wskazane i inne zasoby są tylko minimalnie (jeśli w ogóle) koordynowane na poziomie strategicznym - dodaje.

- Najpierw chodzi o błyskawiczne neutralizowanie kłamstw na temat Polski. Synchronizacja zasobów, wsparta przez pewne algorytmy, byłyby potężnym narzędziem ochrony reputacji i budowania korzystnego wizerunku Polski. MaBeNa, której elementami byłyby ogniwa instytucji różnego typu, powinna zostać najpierw zaprojektowana, potem skonstruowana i puszczona w ruch. Później, po okresie "ręcznej" politycznej kalibracji działałaby już w trybie samoregulacji, przy dostarczaniu jej zasilania – mówi Zybertowicz.


Ręce mnie opadli i zdechłam cała.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prof-zyb ... ic/6geg4tl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 sty 2018, 12:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Naczytał się Orwella.
Tworzy nowomowę i chce stworzyć Ministerstwo Prawdy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161 ... 315  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 155 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group