forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 13:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310 ... 315  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 cze 2019, 10:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Ciekawe jak to u wasz, drogie panie, było z tym pierwszym razem....


Załączniki:
D-QA_rNW4AM7Iqf.jpeg
D-QA_rNW4AM7Iqf.jpeg [ 118.63 KiB | Przeglądany 2227 razy ]
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 cze 2019, 10:53 
Panie sranie!
Ja sie zastanawiam ile ja mam dzieci po tych wszystkich kobitach co to mi rodziły z innymi, którzy je niecnotliwymi po mnie mieli... :) :) :)

Co za jebany geniusz.
Speawdzić czy nie ksiądz.


Na górę
  
 
Post: 30 cze 2019, 13:54 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
W każdym razie autor posiada nieodwracalne zmiany w kręgosłupie i mózgu.
To się chyba nazywa fachowo kutasogenia.
Po wysłaniu zastanowiłam się i czy to czasem nie jest odpowiedź na pytanie jakiejś kretynki?
Dużo takich w sieci. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 cze 2019, 13:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja nie wierzę, że to na poważnie. Chociaż w tym kraju możliwe jest wszystko.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 cze 2019, 14:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
maerose pisze:
W każdym razie autor posiada nieodwracalne zmiany w kręgosłupie i mózgu.
To się chyba nazywa fachowo kutasogenia.
.....


Tak się nazywa, a kobietę zmikohimeryzoawaną po ludzku określa się słowem zborsuczona.
To nieodwracalny proces.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 cze 2019, 17:39 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Bladź!
To u mnie "niezborsuczonych" to nawet w gimnazjach już nie uświadczysz....... :o Nie pozostaje nic innego, jak przejść nad tym do porządku dziennego....... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 cze 2019, 17:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
stary praktyk pisze:
Bladź!
...


To może i odpowiednie ale nieładne słowo, wolę zborsuczone


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2019, 12:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Dwóch mężczyzn spod Bierawy na Opolszczyźnie zostało skazanych na pół roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata za próbę zabicia lisa. Zwierzę podkradało im kury z gospodarstwa, dlatego w bestialski sposób postanowili się na nim zemścić. Mężczyźni zdenerwowani kolejnymi ubytkami w swoich kurnikach postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i pozbyć się problemu. Zastawili na lisa pułapkę. Skutecznie. A potem brutalnie się z nim rozprawili. - Klatkę ze zwierzęciem włożyli do dużego plastikowego kubła wypełnionego wodą, ale nie do końca się w nim mieściła. Lis walczył o życie, wspinał się po kratownicy, nie dał się utopić. Później był dźgany widłami przez otwory w klatce. Następnie oddano mu z wiatrówki strzał do pyska z przyłożenia - opisuje Eugeniusz Węgrzyk, prokurator rejonowy w Kędzierzynie-Koźlu. Sami poddali się karze Zabił psa ze "szczególnym okrucieństwem", skazany na więzienie Na rok... czytaj dalej » Skąd taka dokładna relacja zdarzenia? Wszystko zostało sfilmowane przez jednego z oburzonych zachowaniem mężczyzn sąsiadów. To on powiadomił policję i przekazał film, który później stał się twardym, niezbitym dowodem w sprawie. Problem w tym, że nagranie kończy się w momencie znęcania się nad lisem. Co było dalej - tego nie wiadomo. Według relacji osób będących na miejscu zdarzenia, zwierzę zostało wypuszczone. Organom ścigania nie udało się obalić tej wersji, w związku z czym 64-latek i 75-latek usłyszeli zarzut usiłowania zabicia lisa ze szczególnym okrucieństwem. - Panowie skorzystali z dobrowolnego poddania się karze i w stu procentach zaakceptowali prokuratorskie wnioski. Sąd również się do nich przychylił - mówi prokurator Węgrzyk. Obaj zostali skazani na sześć miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata. Na jednego z nich nałożona została grzywna w wysokości dwóch tysięcy złotych, na drugiego - tysiąca złotych. Oprócz tego obaj muszą zapłacić po tysiąc złotych na rzecz schroniska w Kędzierzynie-Koźlu. Prokurator przyznaje, że mężczyźni wyrazili skruchę.



Ten przykład bezmózgich Polaków zamieszczam tutaj a nie na wątku o gadzinach i zwierzakach. Uważam, że tamten wątek jest przeznaczony do celu pokazywania piękna naszych braci mniejszych a nie do tego jak bestialsko obchodzi się z nim człowiek. I tu mam też dylemat dlaczego " braci mniejszych" a nie, np braci.

Proponuję stworzyć na fo NIE wątek o barbarzyństwie człowieka na zwierzętach, o ile chcemy w ogóle o tym dyskutować. Czasem trudno znieść coś podobnego. Żeby coś takie zrobić ze zwierzakiem jak ci dwa barbarzyńcy trzeba mieć rozum ludzki. Tak mi się wydaje. Nie zwierzęcy. Nie będę tu ideologizował i przypisywał winy Polakom katolikom. Po prostu to dwaj zwyrodnialcy i nie obchodzi mnie ich przynależność ideologiczna, religijna.

W tekście mówi się o dobrowolnym poddaniu się karze i o tym, że wykazali skruchę. Cóż, może tak jest ale ja mam prawo w to nie wierzyć. Równie dobrze może to być ich cwaniacki wybieg aby za swoje bestialstwo otrzymać jak najniższy wymiar kary. Kara jaką im sąd przysądził jest niska i do tego jeszcze w tzw zawiasach. Za takie okrucieństwo domiar powinien być najwyższy i bez zawiasów. Sześć miesięcy kary? I tu pan Ziobro miałby coś do udowodnienia. Czy czasem kodeks karny nie jest w tym miejscu zbyt łagodny dla zwyroli?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2019, 12:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Sąsiad też dobry.
Film sobie kręcił, zamiast pomóc lisowi.
Zależało mu tylko na tym, żeby sąsiadom zrobić koło pióra.
Zwierzaka miał gdzieś.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2019, 13:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Jakoś umknęło to mojej uwadze. Chyba w wyniku wkurzenia się. Sam tekst też wyszedł mi chaotycznie. Nie mogę sobie wyobrazić jak można coś podobnego zrobić. :evil:

Myślę że taki ktoś postąpiłby podobnie z człowiekiem. Psycholodzy twierdzą, że podobne zachowania się przekładają.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310 ... 315  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group