forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:44

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 sie 2019, 9:07 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Pantryglodytes pisze:

Proszę sprawdzić, powinno działać.
Plik mp3 jest czysty, wirusów brak, trzeba ściągnąć na dysk i odpalić.
Niestety nie wiem jak długo ten link będzie działać.

http://s6956.chomikuj.pl/File.aspx?e=X6 ... hvMrb&pv=2


Dziękowałam w innym wątku, ale tu podziękuję jeszcze raz :)

Ściągnęłam, działa, słucham sobie i młodość mi wraca. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sie 2019, 9:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Boruch pisze:
Żyjemy w ciekawym kraju. Każdy dzień dostarcza nam kolejnych przykładów, że wielu ludzi w Polsce cierpi psychicznie. I to jest groźne. Oto kolejny przykład.

https://natemat.pl/281405,pcim-proboszc ... BiXV1-a40c

Ja proponuję aby zabrać dzieciom kolorowe kredki i wszelkie flamastry. Wycofać ze sklepów wszelkie śpraje, którymi można namalować cokolwiek w kolorach tęczy. Trzeba wypowiedzieć wojnę "ideologii" LGBT


No cóż, kto się pezdą urodził, kanarkiem nie umrze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sie 2019, 10:14 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
W dalszej części można wrócić do telewizji i fotografii wyłącznie w wersji czarno białej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sie 2019, 7:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Republikański kongresmen Steve King przekonuje, że kobietom w Stanach Zjednoczonych należy całkowicie zabronić przerywania niechcianej ciąży. Polityk ma na myśli nawet najbardziej drastyczne okoliczności, w których doszło do zapłodnienia. – Czy ludzkość przetrwałaby bez kazirodztwa i gwałtów? – zastanawia się konserwatysta.


https://natemat.pl/281827,kto-to-steve- ... 1BE0TNdxAE

Po......w nie brakuje nigdzie. Problem tylko w tym, że i u nas może to chwycić. Nie zawiadamiać broń Boże kai godek.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2019, 19:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Donald Tusk dotychczas nie otrzymał zaproszenia na obchody 80 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Rzecznik prezydenta Dudy stwierdził, że Donald Tusk nie jest przywódcą żadnego państwa. Myślę sobie niech te PiSowskie głupki trwają nadal w swoim przekonaniu

A Tusk może to wykorzystać. Niech go nie zapraszają matoły. Podczas uroczystości prócz oficjeli będą tłumy zwykłych Polaków. Co powinien zrobić Tusk? Ot po prostu jak zwykły mieszkaniec Polski wmieszać się w tłum i tyle. Nie ma zmiłuj, że media światowe i nasze, kamery i dziennikarze nie podłapią tematu. Sprawa obiegnie świat z odpowiednim komentarzem, jak władze Polski czyli PiS traktują Przewodniczącego Rady Europy - Polaka zresztą. Mam nadzieję, że Tusk będzie na tyle mądry i wykorzysta ten fakt właśnie w ten sposób.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2019, 19:55 
Boruch pisze:
Co powinien zrobić Tusk? Ot po prostu jak zwykły mieszkaniec Polski wmieszać się w tłum i tyle.


Tiaaa... A "przypadkowy" wariat z nożem wyręczy PiSlamski Trybunał Stanu. Na wypiskę z Tworek czeka cały oddział.


Na górę
  
 
Post: 28 sie 2019, 20:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No bez przesady. Takiemu przysługuje ochrona. Myśli Pan, że Tusk taki głupi. Przyjeżdża do Polski prawie co tydzień.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2019, 20:32 
Boruch pisze:
No bez przesady. Takiemu przysługuje ochrona.


O to mi właśnie chodzi. O! O to.
Cytuj:
Ot po prostu jak zwykły mieszkaniec Polski wmieszać się w tłum i tyle.


Pan uważasz, że każdy mieszkaniec Polski wmieszywa się w tłum otoczony
kohortą ochroniarzy, jak esencja skromności - Kryształ W Anus Rżnięty?


Na górę
  
 
Post: 28 sie 2019, 20:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Pewnie, że nie każdy. Ale Tusk ma przecież udawać, że się wmieszywowuje bez ochrony. Pamięta Pan jak przyjeżdżał do Polski proszony grzecznie przez prokuraturę na przesłuchanie, albo przed oblicze pięknej blond mecenas Wassermannównej? Niby sam ale z małym tłumem. I o to chodzi.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2019, 22:03 
Boruch pisze:
Ale Tusk ma przecież udawać, że się wmieszywowuje bez ochrony. Niby sam ale z małym tłumem.


Panie Boruchu. Ja w Sopotach pomieszkiwam opodal Tusku, a że wioska mała, to i podczas wakacji widuję onego.
Obleka ony badeje, t-shirta, pepegi i wychodzi z mieszkania biegać, albo w sandałach na ryneczek. Może i kto za
nim idzie, ale ten "tłum" nie bardziej liczny niż dwóch, i wiela kroków za. Na schnellzug do onego przesłuchania szli
bez wioskę z buta we trzech, i żaden nie był gorylę. Tusku to nie kryształowy gnom z Żoliborza, któremu goryl musi
pampersa zmieniać. Tusku niejednemu prawakowi głupie pomysły razem z zębami zdolny wybić, mimo 6 dych na karku.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group