forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 2:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 ... 315  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 wrz 2017, 20:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ciekawe jak Merkel się nie stawi to będzie zajęcie konta? :lol: :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 wrz 2017, 23:18 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Paru nazioli nazywasz opozycją?
Masz pojęcie koleś, nie ma co.
Partia Merkel może dostanie mniej głosów, ale wygra i tak.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 wrz 2017, 23:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
maerose pisze:
Paru nazioli nazywasz opozycją?
Masz pojęcie koleś, nie ma co.
Partia Merkel może dostanie mniej głosów, ale wygra i tak.

W Niemczech nie ma partii nazistowskiej która startuje w wyborach.
Nazizm jest penalizowany przez prawo prymitywie intelektualny.

Widzisz, skutki twojej nieudanej lobotomii rozszerzają się coraz bardziej.
Zabawne...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 wrz 2017, 4:15 
Killashandra Ree pisze:
trafiłam na egzemplarz chamowaty stale,bez względu na to, gdzie akurat przebywa

A nie wydaje się Pani, że kreacja chamstwa, tak zresztą, jak i szacunku, w zdecydowanym stopni wynika z wzajemności? A jakiż to, stosunek ma pracodawca do pracownika zatrudniając go na umowie śmieciowej? A jakiż to, ma stosunek ustawodawca do tych pracowników, ustanawiając umowy śmieciowe? No, to jaki stosunek do obydwu może mieć ów pracownik? A czy w takiej sytuacji może mieć szacunek dla siebie? No, a skoro nie ma szacunku dla siebie, to dlaczego ma darzyć szacunkiem kogokolwiek? Skoro nie darzymy szacunkiem siebie nawzajem, ani samych siebie, to jesteśmy chamami, innej możliwości nie ma. No, a Pani pogarda wobec tych z konieczności ustrojowej chamów, czyżby była czym innym do Pani chamstwa?


Na górę
  
 
Post: 24 wrz 2017, 5:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
maerose pisze:
Jenot w akcji:
Poseł PiS Dominik Tarczyński zdradził na antenie Radia Maryja, że
domaga się przesłuchania niemieckich władz ws. polityki migracyjnej.


komentarze różnych ludzi:

Jarek Słoneczko
W odpowiedzi do @RadioMaryja @D_Tarczynski
pan Tarczyński to niech wpierw przebada się w pewnym ośrodku po Pruszkowem

Waldemar Kuczyński @PanWaldemar
Znane zjawisko biologiczne, odkryte przez uczonych amerykańskich, niekontrolowana transformacja szarych komórek w zwykłe tłuszczowe

Tym ludziom, to już nie sufit spadł na łeb,tylko wszechświat.To jest inna rzeczywistość, nie do ogarnięcia dla zwykłych śmiertelników


Tak się dzieje od zawsze z tymi pojebańcami, to żadne odkrycie. Takie bzdety niejaki PIŁKA głosił podczas meszy śfentych już w końcu lat 80-tych czyli jeszcze w PRL-u i nikt za to go nie aresztował i nie prześladował.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 wrz 2017, 5:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Killashandra Ree pisze:
Becia,mnie zdarzyło się kiedyś nieco zdyscyplinować mową ojczystą rodaka dość daleko,na Przylądku Dobrej Nadziei,w sklepiku a z pamiątkami.Akurat czegoś tam szukałam na prezent,kiedy weszło troje ludzi- mięśniak z byczym karkiem,nijaka blondynka w średnim wieku i nastolatka ze skrzywioną miną.Zaczeli oglądać półki z pamiątkami,i nagle usłyszałam,jak mięśniak,akurat stojący obok.mnie mówi po polsku:Grażyna, przynieś mi tę koszulkę.Ona nic.Facet powtarza:no już, przynieś.Ona ani drgnie.Wtedy gość warknął: Przyniesiesz mi koszulkę do k* nędzy ,czy nie?Wtedy ja się odezwałam po polsku: A jak nie przyniesie,to co będzie?Kobieta i nastolatka spojrzały na mnie z uwielbieniem.Mina mięśniaka- bezcenna... Różnie to bywa z rodakami w różnych miejscach, sądzę, że ja akurat trafiłam na egzemplarz chamowaty stale,bez względu na to, gdzie akurat przebywa.

I rodak nie obił ci mordy, sandro, za chamskie wtrącanie się w rodzinne sprawy?
Nie taki z niego cham jak go opisujesz.

Ale, ale... Nadal szczam ci na głowę.
Czy to chamstwo? Nie, bezkarność. :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 wrz 2017, 8:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Bronto pisze:
maerose pisze:
W Niemczech nie ma partii nazistowskiej która startuje w wyborach.
Nazizm jest penalizowany przez prawo prymitywie intelektualny.

Widzisz, skutki twojej nieudanej lobotomii rozszerzają się coraz bardziej.
Zabawne...


Za to u nas mruga się oczkiem do naziola Międlara i innych wysokich blondynów - patriotów rzecz jasna. O ironio! Polska kraj napadnięty przez faszystów, zrujnowana hoduje ten syf a Niemcy, którzy osiągnęli apogeum w tej dziedzinie zwalczają. Może trzeba nam podobnych doświadczeń. Zniszczyć Europę? :lol: Tylko do tego trzeba mieć jeszcze cechę, którą mają Niemcy - umiłowanie do porządku, a nie tak jak my do głupoty. W ten sposób nasi naziole jeżeli zrobią krzywdę to tylko nam samym. Tak więc może ta nasza głupota narodowa do czegoś jest nam potrzebna? :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 wrz 2017, 8:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Boruch pisze:
Tak więc może ta nasza głupota narodowa do czego jest am potrzebna?

Zapewne.
Można doskonale, między innymi na twoim przykładzie spróbować ją opisać, poklasyfikować przyczyny i skutki, i wykazać do czego prowadzi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 wrz 2017, 8:29 
Bronto. To nie głupiec.
To cynik.

Zwróć uwagę, że ci co najgłośniej drą mordy np. na aktualną reformę, sami otrzymali staranne wykształcenie z którego otrzymali odpowiednie profity z systemu, który obecnie chcą przywrócić pisowcy. To kurwa kuriozum nad którym nie ma sensu dyskutować.
Analogicznie jest z liberałkami. Uwłaszczyli się na państwowych posadkach, wyrobili prywatne układziki, a teraz rządaja większych swobód i nieingerowania Państwa w gospodarkę. Czyli, mi się należała umowa o pracę i emerytura wypłacana na zasadzie sprawiedliwości społecznej, ty głupcze dostaniesz ode mnie umowę o dzieło i emeryturę kapitałową, bo jesteś głupi i chuj. Viva la PO, .Nowoczesna i KoLiber.
A wszyscy którzy nie zgadzaja się z dalszym łupieniem społeczeństwa przez rodzinne, lokalne układziki, to naziole i faszyści.
I to jest krótki rys osobowości userstwa z fonie.


Na górę
  
 
Post: 24 wrz 2017, 8:57 
Ci, co są w układach, nie mają potrzeby, ni ochoty drzeć mordy po próżnicy, wynajmują do tego inżynierów medialnych, a ci mają przed telewizorami hołotę, która ma nadzieję, że poprzez identyfikowanie się z lepszymi, sama będzie lepszą, boć przecie identyfikować się z gorszymi nieudacznikami, to obciach i dyskwalifikacja. Tak więc, im które bydle bardziej niecudaczne, tym głośniej drze mordę, aby tym przekonać, że jest lepszym.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 ... 315  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group