forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 9:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289 ... 315  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 maja 2019, 11:25 
AGAFIA pisze:
--Pięknie, ale Ty wiesz Merose, że te produkty niemieckie choćby sprzedawane w Polsce, są jednak gorszej jakości, od tych sprzedawanych na Rzeszy? Niejaki Sośnierz już o tym pisał, cały polski europarlament z ramienia PO głosował przeciwko temu, by te produkty, były jednakowej jakości dla Niemców i innych krajów. Dlaczego, wytłumacz, bo ja już zwariowałam chyba.. Może to mi odbiło, że sensu nie rozumiem.

Nie zwariowała Pani. A sens, a raczej wytłumaczenie jest moim zdaniem takie, że to wynik nieodłącznej cechy kapitalizmu w czystej postaci - produkt robi się pod klienta, oczywiście tnąc maksymalnie koszty. I producent będzie tak robił dopóki ten szajs będzie się sprzedawał.
A jeśli chodzi o polskich europarlamentarzystów - widać na chwilę zapomnieli że wschodnia część UE jest dla zachodniej neokolonią.

PS. Napisałem powyższe sam nie wiem po co :D , bo przecież dla Pani i jak i wielu forumowiczów jest to oczywistość.


Na górę
  
 
Post: 01 maja 2019, 14:45 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
A jeśli chodzi o polskich europarlamentarzystów - widać na chwilę zapomnieli że wschodnia część UE jest dla zachodniej neokolonią.

A naszych (tfu!) parlamentarzystów?
Dlaczego nie zadbali o to, żeby niemieckie fabryki w Polsce produkowały, jak u siebie?
Bo im to zwisa, o!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 maja 2019, 15:47 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
59-letni Naruhito został mianowany na urząd nowego cesarza Japonii. Zastąpi na tronie swojego ojca 85-letniego Akihito, który panował ponad 30 lat.

Cytuj:
@sikorskiradek
Miło, gdy kolega z roku zostaje cesarzem.
:)
Na to wyskoczyła Krycha pojebana, przez nikogo nie pytana:
Cytuj:
Pan zawsze chce błyszczeć cudzym blaskiem...
Stanie na korytarzu obok młodego studenta z Japonii sto lat temu nie czyni dziś z pana „prawie cesarza”...
Cesarz nie wyłudzałyby publicznych pieniędzy na remont swej chałupy...
Sayonara !

Na to Sikorski odpowiedział elegancko:
[quote] W odpowiedzi do @KrystPawlowicz @OnetWiadomosci
Bujaj się, wariatko.[/quote]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 maja 2019, 15:57 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Czekam w napięciu na ripostę Sałatkowej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 maja 2019, 16:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
To mi wygląda na zazdrość tej prostej kobiciny ( w zamyśle borucha durnego pudła, żeby gorzej jej nie określić) z fumami a tępego pojęcia. Bo ta babina rozszalała, choćby ją konfetti posypać, choćby ją pod 3000V podłączyć to i tak nie zabłyśnie. Raczej wyda ostateczne smrodliwe pierdnięcie. Nie jestem pewny ale Sikorskiemu chodzi chyba o to, że obaj z Naruhito ukończyli taką mało znaną uczelnię w Oksfordzie i być może otarł się gdzieś w kiblu o przyszłego cesarza. A może razem zjedli sushi popijając wódą z ryżu.
Kto to wie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2019, 13:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Toruń piekarnia 2 maja 2019

"Pani Lutkowska była Pani już w banku?
- a po co?
No, czy już od Kaczyńskiego weszła emerytura 13 ta.
- Nie, a co?
- Idż Pani, bo ja już mam, wypłaciłam i schowałam, Na węgiel bedzie jak znalazł. Trzeba zabrac, bo jak te cho.. ry z PO wygrają to zabiorą , a w domu zawsze bezpieczne.
-Masz Pani rację, ten Schetyna fałszywa morda do wszystkiego jest zdolny. Normalnym ludziom zabierać, choć się należy, tylko bogatym na wszystko pozwalać pamietamy jak było.Zzaraz pójdę, . W domu to w domu, nie zabiorą, złodzieje z PO. "


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2019, 14:16 
Wielki Wezyr pisze:

"Pani Lutkowska była Pani już w banku?

Obrazek
Obrazek


Na górę
  
 
Post: 02 maja 2019, 14:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Waszczykowski: Chamska reakcja
– Jest to człowiek skrajnie wulgarny i arogancki. Nie ma dla niego miejsca w towarzystwie – kontynuował Waszczykowski oceniając zachowanie Sikorskiego.

Zdaniem kandydata PiS w wyborach do PE wpis Pawłowicz "nie uzasadnia tak wulgarnej, wręcz chamskiej reakcji byłego ministra spraw zagranicznych".


A od kiedy to PiS jest partia ludzi pełnych kultury i szanujących inne poglądy? Pouczanie w zakresie Savoir-vivre innych przez jakiegokolwiek polityka PiSu zakrawa o śmieszność. Ręce opadają. Chyba tylko PiSowcy nie wiedzą, tego, że popierają esencję arogancji politycznej jakiej jeszcze w Polsce nie było. Bo do tego trzeba mieć to coś w sobie. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 02 maja 2019, 14:22 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2019, 14:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Niech się walą.
To prawda, że Sikorski to burak, ale w przypadku Krychy miał 100% racji.
Mógł jej jeszcze bardziej dowalić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2019, 14:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wydaje mi się, że nie potrzeba bardziej. Krótko na granicy subtelności i celnie. Czasem bywa tak, że w gębie Oksfordczyka kolokwializmy lepiej zadziałają niż jakieś filozoficzne "pitygrili" znad Tamizy.

Kryśki na taką subtelność dosadnej riposty z przyczyn obiektywnych nie stać.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289 ... 315  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 187 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group