forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249 ... 315  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 gru 2018, 19:14 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Ja też, jem, ale nie ganiam zwierząt jako zwyrodnialec,
ale te bydlaki ganiające wilki powinni być przegonieni po lasach i szczelani śrutem w dupy, aż zdechną ze strachu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 gru 2018, 19:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Myśliwy to wyższy poziom wtajemniczenia. Nigdy bym do saręki nie wypalił z gwintówki, serce by mnie penkło. Ryby to chyba co innego. Tak to odbieram. Gdyby nie myśliwi Olderu to zapewne dzika, saręki jeląka żubera w lesie byś nie uświadczył, bo kłusole by to wybili.
Taka natura człowieka. Myślistwo, wędkarstwo, rybołówstwo to poniekąd spuścizna po naszych przodkach. Krytykę rozumiem. Pokuszę się tu jednak o stwierdzenie, że pomimo tak drastycznego aktu jak "pozyskiwanie" same istoty, czyli ryby, zwierzyna łowna, choć nieświadome tego i każde z nich walczy o życie, jako ogół, ma z tego korzyść. I co za tym idzie my.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 gru 2018, 19:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
wyruchany pisze:
Ryby to chyba co innego.
One wiedzom, dzie majom chuja. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 gru 2018, 19:40 
Boruch pisze:
Nigdy bym do saręki nie wypalił z gwintówki, serce by mnie penkło. Ryby to chyba co innego.


Zapodam zawczasu, że chabaninę z raciami i z łusko obgryzam z jednakim smakiem, jednak nie męczę przed.
Ale mam propozycję. Weź kawałek sznurka - tak kilka metry, do jednego końca przyczep kotwicę na suma i
wbij se w napleta, a do drugiego rottweilera zara przed nawiedzeniem katabasa z kolędą i wrzaśnij - bier
pedofila! Poczujesz mniej wincy to co ryba. :lol:


PS
Bilas - łysa pała, pewnie już na bezkresnych łowiskach, skoro mnie za te kalumnie chujami nie obrzucił. :(


Na górę
  
 
Post: 06 gru 2018, 19:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Dowcipnyś WLR. Czy masz mnię za durnia? Ja katabasowi inteligętnie i z kurtulą należną mówię stanowczo półgłosem - spierdalaj. I on odchodzi. Po co jakiś sznurek? Jako osoba znająca się na wędkowaniu i zadawniu rybie szybkiej śmierci wię co mam robić z sumę.

Proces zadawania tzw humanitarnej śmierci bykowi w ubojni jest mój drogi bardziej okrutny i bolesny dla byka niż wyłowienie ryby z wody.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 gru 2018, 19:59 
Boruch pisze:
Jako osoba znająca się na wędkowaniu i zadawniu rybie szybkiej śmierci wię co mam robić z sumę.




Aaaa, to w takiem razie przepraszam za pardą. Jeżeli azaliż rybu na kąsumpcję
łowisz, a nie tylko la rozrywki, to jest całkiem całkowicie insza inszość, czyly
miało tutej miejsce tak zwane kfiprokfo. Szaconeczek i inne wyrazy. :mrgreen:


Na górę
  
 
Post: 06 gru 2018, 20:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
WLR pisze:
Boruch pisze:
Jako osoba znająca się na wędkowaniu i zadawniu rybie szybkiej śmierci wię co mam robić z sumę.




Aaaa, to w takiem razie przepraszam za pardą. Jeżeli azaliż rybu na kąsumpcję
łowisz, a nie tylko la rozrywki, to jest całkiem całkowicie insza inszość, czyly
miało tutej miejsce tak zwane kfiprokfo. Szaconeczek i inne wyrazy. :mrgreen:


A pies ci wisiał przy mosznie za taki szacunek. Nie wymagam. Już pisałem kiedyś o tym - obecnie wędkarstwie urodziło się tzw humanitarne prawo - złów i wypuść. Ja tego prawa nie stosuję i jestem jego wrogiem. Uważam takie postępowanie za barbarzyństwo. Owszem, ma to dobre strony, bo ryba pozostaje w wodzie. Ale zazwyczaj przynosi zysk dla właściciela wody, który to wystawi ową rybę na ponowny zysk. Ja łowię zgodnie z regulaminem PZW. Tyle ile mi potrzeba. NIe przekraczając limitów, a często mniej niż np limit ilościowy dopuszcza.

Kiedyś człowiek łowił ryby, żeby się wyżywić. I niech tak pozostanie. A bawił się podrzucając kolorowe kamyki albo muszelki. Ryba na haku cierpi. I to jest fakt. Ma cierpieć po to bo człowiek potrzebuje adrenaliny? Niech so ją dostarczy w inny sposób, np w burdelu.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 gru 2018, 20:30 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Adrenalinę zapewniają codziennie "wybrańcy":

Adam Bielan :
''Na pewno Chrzanowski podjął sam decyzje o dymisji, bo był kilka tys. kilometrów od Polski.''


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 gru 2018, 20:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Trzeba mu współczuć temu Chrzanowskiemu. Poniekąd wyróżnić za odwagę. Tak sam podjąć taką decyzję i to na wysokości kilku tysięcy metrów. W niesprzyjającym otoczeniu i być może nad nieprzyjaznym terytorium.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 gru 2018, 22:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Jeżeli przebywał na wysokości kilku tysięcy metrów,to trudno się dziwić,że zademonstrował w praktyce skutki niedotlenienia,wszak tam powietrze rozrzedzone jest.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249 ... 315  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group