forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 19:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 315  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 paź 2015, 13:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Po kiego tłumaczysz przywołując argumenty? Za chwile chomeini napisze, że opowiadasz bzdury
podobnie, jak według niej Staregokizior i będzie wstyd na całe forum :lol:


WLR - spadajmy stąd, co?

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2015, 13:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Tak, tak... Ajatollah też przed śmiercią dał się ochrzcić :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2015, 15:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Stanax, :lol: :lol: :lol: zapewne jest się z czego tam śmiać ;)
Nieśmiało chciałabym zwrócić uwagę Katonom piszącym w tym wątku, że nie tylko feministki wypowiadają się na poruszany tu temat.Z męskim szowinizmem nie mam jednak zamiaru dyskutować, zważywszy, że ja akurat nie przytaczałam żadnych danych, ani nikogo nie cytowałam.

Myślę,że kwestia istnienia wystarczających podstaw prawnych do walki z ofiarami przemocy, w tym gwałtu , ma podłoże szersze.Trudno podzielać mi zachwyty nad świetnym jakoby polskim prawem w tej materii, gdyż ofiara w Polsce ciągle ma mniejsze prawa niż sprawca. I to bez względu na płeć. Chcecie przykładu-proszszsz bardzo, z najbliższego sąsiedztwa, sprzed kilku lat:
Snujący się w okolicy od jakiegoś czasu menel postanowił pewnego sennego letniego niedzielnego popołudnia rozszerzyć zakres aktywności i wspiął się na taras jednego z domów w okolicy(I piętro).Wszedł przez otwarte drzwi do pokoju, gdzie zastał drzemiąca panią domu.Niewiele myśląc, postanowił zużytkować ją erotycznie, i zamierzenie zaczął wprowadzać w czyn. Pani w międzyczasie się zbudziła i podniosła wrzask. Na te krzyki pobiegł do sypialni mąż, znajdujący się akurat w innej części domu, i energicznie zabrał się do ratowania żony-to jest ściągnął z niej menela i zwyczajnie dał mu solidnie w gębę.Następnie wezwał policję. Policja aresztowała obydwu-menela po dwugodzinnym przesłuchaniu, w czasie którego nawet nie zapisano jakoby przez pomyłkę(sic!) jego personaliów, wypuszczono, ale męża,który we własnym domu bronił żony, zatrzymano za...przekroczenie granic obrony koniecznej, bo zdaniem śledczych powinien był uprzejmie menela poprosić o zaprzestanie czynności.Odsiedział w areszcie co nieco, wyszedł za sporą kaucją, i sąd orzekł karę w zawiasach, za przestępstwo, jak wyżej.Menel szwendał się jeszcze długo w okolicy, zupełnie bezkarnie.
WEDLE POLSKIEGO PRAWA, NALEŻY W RAMACH OBRONY KONIECZNEJ STOSOWAć ŚRODKI ADEKWATNE DO UŻYTYCH PRZEZ SPRAWCĘ-jak rozumiem, w tym przypadku należało zgwałcić menela?????
Ile kobiet, których nikt nie mógł bronić, jak padały ofiarą gwałtu, zwyczajnie boi się to zgłosić?Boją się kpin, wyśmiania, lekceważącego traktowania przez przesłuchujących, posądzenia o zachęcanie sprawcy..... jest ich zapewne znacznie więcej, niż głoszą jakiekolwiek statystyki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2015, 16:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Znam tę historię z innego źródła. Według tej wersji facetka się nie obudziła, więc i mąż nie wpadł dać po ryju lumpowi.
Lump spokojnie skończył i tą samą drogą, którą wlazł to się ulotnił, po drodze rąbiąc suszące się ciuchy ze sznurka.
Po paru miesiącach policja chapnęła go z innego powodu. Coś grubego, za co grozi sroga kara. Darli się podczas
przesłuchania na niego, zarobił kilka plaskaczy i takie tam standardowe metody stosowane przez policje,
by wymusić przyznanie się do winy. Lump mężnie to zniósł, ale dla rozluźnienia atmosfery opowiedział im tę historyjkę
z gratisowym dymankiem lekko ją podbarwiając. Psy o mało nie poszczały się od śmiechu... W konsekwencji menel
został puszczony wolno zaliczając aby kopa na drogę.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2015, 17:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
stanax pisze:
Znam tę historię z innego źródła. Według tej wersji facetka się nie obudziła, więc i mąż nie wpadł dać po ryju lumpowi.
Lump spokojnie skończył i tą samą drogą, którą wlazł to się ulotnił, po drodze rąbiąc suszące się ciuchy ze sznurka.
Po paru miesiącach policja chapnęła go z innego powodu. Coś grubego, za co grozi sroga kara. Darli się podczas
przesłuchania na niego, zarobił kilka plaskaczy i takie tam standardowe metody stosowane przez policje,
by wymusić przyznanie się do winy. Lump mężnie to zniósł, ale dla rozluźnienia atmosfery opowiedział im tę historyjkę
z gratisowym dymankiem lekko ją podbarwiając. Psy o mało nie poszczały się od śmiechu... W konsekwencji menel
został puszczony wolno zaliczając aby kopa na drogę.

Nie wiem, kogo dotyczy Twoja historia, bo moja- sąsiada.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2015, 17:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
WLR pisze:
Killashandra Ree pisze:
jest ich zapewne znacznie więcej, niż głoszą jakiekolwiek statystyki.


Czyli zgadzasz się z feministkami z Ruchu Praw Kobiet, że
Cytuj:
liczba kobiet, które giną w wyniku przemocy domowej może wynosić nawet około 500 rocznie,


podczas gdy Policja podaje, że ogólna liczba zabójstw wynosi 526?

Reasumując, w Polsce ofiarami morderstw są wyłącznie kobiety i to mordowane również wyłącznie w ramach
tzw. przemocy domowej. Jeżeli natomiast dopuszczasz myśl, że ktokolwiek i sposób inny niż domowa przemoc
mógłby być w Polsce zamordowany, to gdzie są ciała? Feministki udowodniły już ponad wszelką wątpliwość, że
te 526 ofiar zabójstw podawane w statystykach policji to
Cytuj:
liczbę kobiet tracących życie z ręki partnera lub męża.

Co z ciałami mężczyzn - ofiar zabójstw? Dlaczego policja je ukrywa? Mgła smoleńska nakryła? Wyjaśnijcie tę zagadkę. :lol:

WLR, napisałam wyraźnie, nie jestem tzw. feministką, n ie podawałam żadnych liczb, a Twoje zacietrzewienie w połączeniu z brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem nie czyni z Ciebie interesującego dyskutanta.Dlatego też nie zamierzam więcej z Tobą na jakikolwiek temat dyskutować.Ty po prostu gardzisz kobietami, wszystkie wrzucasz do jednego worka, to bije z treści Twoich postów. Bez odbioru.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2015, 18:07 
Offline

Rejestracja: 13 wrz 2014, 4:12
Posty: 2657
Lokalizacja: w cipie
Najbardziej znienawidzona morda feministyczna w mniemiecku.Alice Schwrzer.http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 ... MNlWES6tLg

Pod przykrywka feminizmu darla kase z kazdej strony,teraz jest oskarzona
za czarne konta w szwajcari i uchylanie sie od placenia podatku,chodzi o kilka
drobnych milionow euro.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2015, 18:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Killashandra Ree pisze:
WLR, napisałam wyraźnie, nie jestem tzw. feministką, n ie podawałam żadnych liczb, a Twoje zacietrzewienie w połączeniu z brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem nie czyni z Ciebie interesującego dyskutanta.Dlatego też nie zamierzam więcej z Tobą na jakikolwiek temat dyskutować.Ty po prostu gardzisz kobietami, wszystkie wrzucasz do jednego worka, to bije z treści Twoich postów. Bez odbioru.


Właśnie!
Odezwali się biedni mężczyźni,bici przez kobiety, a zwłaszcza feministki.
Panowie,tu nie chodzi o płeć,do jasnej anielki!
Tu chodzi o ochronę słabszych,wszystkich,wobec przemocy.
Jak silniejsza kobieta będzie was biła,
słabych mężczyzn, to też staniemy w waszej obronie.
A jej pokażemy konwencję antyprzemocową i inne takie,aby was bronić!

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2015, 18:58 
Ja kiedys poznałem silną kobietę, kulomiotkę, naprawdę miała parę. Co prawda nie garnęła się dać mi po ryju ale widziałem jak faceta pchnęła w pierś na plaży. Dosłownie ze dwa metry przefrunął zanim upadł na dupę. Bardzo niefeministyczna, słodka kobitka z niej była i bardzo się lubiła myziać. Nijak jej nie widzę w mundurze SS :D :D :D


Na górę
  
 
Post: 25 paź 2015, 20:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
halapic pisze:
Jak silniejsza kobieta będzie was biła,
słabych mężczyzn, to też staniemy w waszej obronie.

Miałem tu już kurna nie pisać, ale tego nie wytrzymam! Permanentna inwigilacja! No nie wytrzymam!
Chyba od kwartału mam w podpisie bezdźwięczne wołanie o pomoc i co? Żadna z was choćby jednego
słowa pocieszenia na PW, żadnego zainteresowania. Nic kurde! Moja cywilizacja zawaliła się w gruzy,
a wam tylko feminizm w głowie! Pisze taka jedna z drugą o konwencji antyprzemocowej i inne takie,
a co widzę? Ciemność, widzę ciemność! Od dawna piszę, że kobieta mnie bije a wy nic. Poddaję się!
Dajcie mi wszyscy święty spokój!

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 315  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 214 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group