forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 13:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262 ... 315  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 sty 2019, 15:13 
Offline

Rejestracja: 04 lis 2015, 9:10
Posty: 718
Wielki Wezyr pisze:
Gdybym miał liczyć pieniądze wydane na moje futrzaki, już dawno bym je pozabijał.
Mówienie o pieniądzach w tym kontekście jest zwykłych buractwem, zasługującym na potępienie właśnie.


ok, dopuszczam taka mozliwosc ze jestes wrazliwym czlowiekiem, tego rodzaju newsy sa dla ciebie bardzo wstrzasajace i nie zyczysz sobie zastanowic sie nad tym co pchnelo tych ludzi do takiego kroku, w jaki sposob rozumowali, sedzia zrobi to za ciebie

Boruch pisze:
Proszę wczytać się w linka, który zamieściłem. Na gorzałę było ich stać ale na to aby zaopiekować się wykarmić psy już nie? Nie można było wynająć choćby furmankę, aby dostarczyć psy do schroniska? W takie bzdury nigdy nie uwierzę.

To zwykli zwyrodnialcy. To nie ludzie. Człowiek udomowił psa a więc ma obowiązek opiekować się nim a nie w tak bestialski sposób uśmiercać.


nie kazdy kombinuje tak jak Boruch, ty przylozyles do nich swoja miarke a oni do psow swoja

czytales kalkulacje?, 5 stow za te psy, minimum, wiesz ile to flaszek?

wezyr pisze:
3 x up
Kultywuj zatem z nimi razem. Chuj z tym że jest XXI wiek. Nieodrodny wnuku swoich dziadów.


co ma do tego XXI wiek? IQ spoleczenstwa raczej sie nie zwiekszylo, przybyly tylko telefony komorkowe na ktorych mozna wszystko nagrac i upublicznic

Killashandra Ree pisze:
Nie przeceniałabym roli sądu, niestety.Do tego trwają od wielu lat działania na rzecz akcji rasowy=rodowodowy, aby mniej było niechcianych psów, a co do wiejskich burków wprowadziłabym obowiązkowa kastrację i sterylizację (, nie byłoby problemu).I co? I czytamy wciąż o takich historiach, a próbę ich usprawiedliwienia uważam za naganną. CK 0, bardzo mnie zawiodłeś.


pisze co chce, nie szukam poklepywania po plecach

pierwszy merytoryczny komentarz; kastracja/sterylizacja obowiazkowa ale jednoczesnie bezplatna lub z oplata symboliczna (za darmo to beda bic drzwiami i oknami), malo tego, to sluzba weterynaryjna powinna przyjechac do takiej wsi (wczesniej nalezy jej mieszkancow uprzedzic ze przyjada), raz na kilka lat, po 2-3 rundach liczba psow powinna drastycznie spasc (takze w schroniskach) i problem sie zmarginalizuje

oczywiscie to sie nie zdarzy, trzeba czekac az to pokolenie wymrze i prawdopodobnie jeszcze nastepne ktore mogloby przejac od rodzicow pewne wzorce zachowania


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sty 2019, 15:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
nie kazdy kombinuje tak jak Boruch, ty przylozyles do nich swoja miarke a oni do psow swoja

czytales kalkulacje?, 5 stow za te psy, minimum, wiesz ile to flaszek?



Słuchaj koleś wypraszam sobie przyrównywanie mnie do tych zwyroli. Uważaj co piszesz. Masz jakiś kryzys dzisiaj?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sty 2019, 16:10 
Offline

Rejestracja: 04 lis 2015, 9:10
Posty: 718
Boruch pisze:
Cytuj:
nie kazdy kombinuje tak jak Boruch, ty przylozyles do nich swoja miarke a oni do psow swoja

czytales kalkulacje?, 5 stow za te psy, minimum, wiesz ile to flaszek?



Słuchaj koleś wypraszam sobie przyrównywanie mnie do tych zwyroli. Uważaj co piszesz. Masz jakiś kryzys dzisiaj?


nie wiem skad taka interpretacja

intencja byla taka: sklasyfikowales ich jako zwyrodnialcow a oni sklasyfikowali szczenieta jako przedmiot, chodzi o to ze mozna myslec i zachowywac sie w inny sposob i jeszcze wydawac sie sobie calkowicie naturalnym

przypomine teraz twoj post ktory zapoczatkowal temat

Boruch pisze:
Cytuj:
Najpierw włożyli szczenięta do wiadra z wodą, a potem zawartość wylali obok swojego bloku. Tam szczeniaki zamarzły na kość. Przed sądem para będzie odpowiadać za uśmiercenie zwierząt ze szczególnym okrucieństwem. Nie wiadomo, w którym momencie dokładnie szczeniaki zmarły. Czy najpierw zostały utopione przez właścicieli i martwe wyrzucone na mróz, czy też przemoczone zamarzły na śmierć.



Takich mamy miłych rodaków. :mrgreen:
https://www.tvn24.pl/wroclaw,44/dolny-s ... 01654.html


skad ta emotka na konca zdania? skad ten sarkazm? bawila cie ta wiadomosc?


btw. sam nius moze byc nieco mylacy bo stwierdzono ze przed sadem stanie para alkoholikow a ja w zasadzie moglbym isc o zaklad ze zrobila to tylko jedna osoba, najprawdopodobniej mezczyzna natomiast kobieta moze byc calkowicie niewinna, tymczasem uzywacie bez skrepowania liczby mnogiej - zwyrodnialcy, czy nie zasluguje to na szczegolne potepienie ? jak mozna usprawiedliwic taki czyn?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sty 2019, 16:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Skąd ta emotka. Ano stąd, że mamy takie społeczeństwo - jedni w bestialski sposób mordują zwierze
drugich to nie obchodzi, a jeszcze inni miedzy innymi Ty usiłują doszukiwać się sensu w postępowaniu, może usprawiedliwiać. Jeżeli mamy takie społeczeństwo, jeżeli jest takich więcej to na chuj nam prawo, na chuj ochrona zwierząt?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sty 2019, 20:34 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Boruch pisze:
Mam tylko nadzieję, że tak im dopierdolą (sąd), że się wygną. Nie powinno być żadnej litości dla tych, którzy znęcają się nad słabszymi. A zwierzęta właśnie do takich istot należą. Są od człowieka słabsze. Dojebać najwyższy wymiar. Żadnej litości.


Ciekawa jestem co byś powiedział, jak by cię lwem poszczuli


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sty 2019, 20:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nic bym nie powiedział bo by mnie zjadł.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sty 2019, 20:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Nie jest możliwe żebyś Pan nic nie powiedział.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sty 2019, 20:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Najwyżej aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! I oczy by mi wyśli na wierzch

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sty 2019, 16:44 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Przyleciał hipokryta z gołąbiem oliwnym:
Cytuj:
Mateusz Morawiecki zabrał głos po pogrzebie Pawła Adamowicza:
Uczyńmy życie publiczne lepszym

Ponadto Młoteusz szybko zdiagnozował sprawcę, taki zdolniacha:
Cytuj:
Podobnie, jak wszyscy Polscy jestem wstrząśnięty zabójstwem św. pana prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza przez recydywistę, szaleńca, człowieka chorego, psychicznego.


:shock: brak słów normalnie.


Ostatnio zmieniony 20 sty 2019, 17:01 przez maerose, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sty 2019, 17:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Temu panu już dziękujemy. Za jego sprawą i naczelnika państwa spłynęło na nas już tyle "dobra", że tego już chyba nie wytrzymamy. Niegodniśmy.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262 ... 315  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group