forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 9:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 lut 2015, 21:55 
Ostatni tydzień zaznaczył się wytryskiem kretynizmu zarówno polityków jak i mediów.
Już bez krępacji, sprzedaje się kraj po kawałku. Bez zażenowania, opowiada o pracy dla obcego wywiadu, obcego kapitału. Bez wstydu, rujnuje się kraj. Oficjalnie i bez oporów ignoruje potrzeby narodu. Obojętnie patrzy na głodujących, bezdomnych, bezrobotnych.

Wybaczcie ale żałuję, że dożyłam takich czasów.


Na górę
  
 
Post: 02 lut 2015, 22:04 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Malina pisze:
Osta

Wybaczcie ale żałuję, że dożyłam takich czasów.



ja nie wybaczę :D nie wiem jak inni





jak ja lubie takie kwiatki wyłapywac


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lut 2015, 22:07 
Jakoś tak nie do śmiechu mi betonko kochana, nie do śmiechu. Uświadomiłam sobie, że Polska nie jest już dla Polaków (choć kiedyś uważałam takie twierdzenie za niepoważne) ale że to nic innego jak Izrael 2.0


Na górę
  
 
Post: 02 lut 2015, 22:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
Wydaje mi się ,że Jaruzelski ze swoją świtą w 1989 roku opróżnił cele w zakładach psychiatrycznych


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lut 2015, 22:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Ludzie których zagaduję widzą tylko problem w tym że Rosja nas zaatakuje.
Wielka jest siła Niemieckich mediów.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lut 2015, 0:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Kurwa czego wy chcecie?! Jakaś Polska? Przecież tego kraju nie ma on istnieje tylko teoretycznie. W Polsce czyli nigdzie.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lut 2015, 3:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
O przepraszam , zostało "ch....j , dupa i kamieni kupa" ? I to Polska właśnie. Po jesiennych wybiórach będzie jeszcze weselej jak PO-jeby dostaną z chłopkami władzę na dalsze 4 lata.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lut 2015, 4:31 
Offline

Rejestracja: 13 wrz 2014, 4:12
Posty: 2657
Lokalizacja: w cipie
starykizior pisze:
Kurwa czego wy chcecie?! Jakaś Polska? Przecież tego kraju nie ma on istnieje tylko teoretycznie. W Polsce czyli nigdzie.


Przeca juz dawno Ci kocmoluchu kurwa mowilem cobys w Krakau gorke
z badziewia oczyscil miejsce dla pana bilasa szykujac. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lut 2015, 6:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1496
Malina pisze:
Ostatni tydzień zaznaczył się wytryskiem kretynizmu zarówno polityków jak i mediów.
Już bez krępacji, sprzedaje się kraj po kawałku. Bez zażenowania, opowiada o pracy dla obcego wywiadu, obcego kapitału. Bez wstydu, rujnuje się kraj. Oficjalnie i bez oporów ignoruje potrzeby narodu. Obojętnie patrzy na głodujących, bezdomnych, bezrobotnych.
Wybaczcie ale żałuję, że dożyłam takich czasów.


Przespalas ostatnie 25 lat? Kiedy cie odmrozono?

starykizior pisze:
Kurwa czego wy chcecie?! Jakaś Polska? Przecież tego kraju nie ma on istnieje tylko teoretycznie. W Polsce czyli nigdzie.


Stanislaw Michalkiewicz mowil o tym duzo wczesniej:
Felieton • „Nasz Dziennik” • 2 czerwca 2012
Cytuj:
Od tamtej pory minęło 20 lat, na przestrzeni których coraz bardziej odczuwamy niekorzystne dla naszego narodu skutki okupowania państwa przez tajne służby z komunistycznym rodowodem. Po pierwsze - okupujące państwo tajne służby nie kierują się interesem Polski, tylko krajów, do których ci tajniacy przewerbowali się jeszcze pod koniec lat 80-tych, kiedy przygotowania do ewakuacji imperium sowieckiego z Europy Środkowej były widoczne gołym okiem. Służą Rosji, służą Niemcom, służą Stanom Zjednoczonym, służą Izraelowi, służą każdemu, kto im zapłaci - tylko nie Polsce. Dlatego żadne z państw ościennych nie jest zainteresowane ujawnieniem agentury w strukturach państwa polskiego - tak samo, jak w wieku XVIII.

Po drugie - okupacja Polski odbywa się właśnie za pośrednictwem agentury, przy pomocy której bezpieczniackie watahy kontrolują kluczowe segmenty gospodarki, z sektorem finansowym i paliwowym na czele, scenę polityczną, media głównego nurtu i różne gałęzie przemysłu rozrywkowego. Dlatego właśnie podjęta 28 maja 1992 roku próba ujawnienia komunistycznej agentury w strukturach państwa zakończyła się niepowodzeniem - bo w przeciwnym razie cała kombinacja, jaką w Magdalence wykoncypował generał Kiszczak z gronem osób zaufanych, wzięłaby w łeb. Konfidenci stanowią sól naszej ziemi i kiedy jedna generacja odchodzi w stan spoczynku, konfidenckie dynastie dostarczają generacje kolejne - dzięki czemu od roku 1944 zachowana jest polityczna ciągłość.

Po trzecie - okupacyjna eksploatacja kraju i jego zasobów odbywa się dzięki ustanowionemu w roku 1989 ekonomicznemu modelowi państwa - kapitalizmowi kompradorskiemu, w którym o dostępie do rynku i możliwości działania na nim decyduje przynależność do bandy, której najtwardsze jądro stanowią bezpieczniackie watahy z PRL-owskimi korzeniami. Skutkiem kapitalizmu kompradorskiego jest częściowe tylko wykorzystanie narodowego potencjału ekonomicznego, w następstwie czego nasz naród się zwija, a nie rozwija, zaś Polska nie może stworzyć siły w żadnym segmencie życia państwowego, z segmentem militarnym na czele. Ocenia się, że poza kontyngentem afgańskich askarisów, nie ma w armii formacji zdolnej do wykonania jakiegokolwiek zadania militarnego, poza służbą wartowniczą. I tego stanu rzeczy nie zmieni narkotyzowanie się Euro 2012, czy innymi przedsięwzięciami rozrywkowymi, jakie zaplanowano na początek czerwca.

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lut 2015, 21:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
Malinko nie denerwuj się. po prostu rządzą kurwy, jest nędza i huj się dzieje


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 180  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group