forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 maja 2024, 16:42

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 wrz 2017, 19:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Boruch pisze:
Dla mnie ma większą wartość niż to, że pójdę na emeryturę dwa lata wcześniej.


Proszę Pana wstyd by mi było jakby Pan z tego skorzystał. Powinien Pan w ramach protestu popracować do 69.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 wrz 2017, 19:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A czy równie wstyd by Panu było gdybym wbrew swojemu sumieniu głosował na PiS?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 wrz 2017, 0:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Bronto pisze:
starykizior pisze:
Przestańcie pierdolić na okrągło z tą polskością i obnosić się z dętym fałszywym patriotyzmem ala PIS. To wymachiwanie flagą i szabelką kojarzy mi się jednoznacznie z tą kibolską bandą z wymalowanymi mordami. Kupa Polaków rozlazła się po świecie i o swojej narodowości przypominają sobie w wypadku jakichś rozgrywek naszej pożal się boże reprezentacji. Macie swoją golonkę (wspólnie z Niemcami), piwo (też), bigos i flaki (też lubię). Nikt wam tego nie zabierze.

Może tak by przyjąć, że patriotyzm to rzetelna praca dla kraju, szanowanie współobywateli, a nie dzielenie ich na lepszych i gorszych, również szanowanie innych sąsiadów.

Ale patriotyzm w stylu PIS to roztrząsanie klęsk i krzywd narodowych i gloryfikacja idiotycznych i zbrodniczych powstań narodowych.
Największym zaś skurwysyństwem nie do wybaczenia jest nazwanie tych co wyzwalali kraj, przelewali krew i ginęli, zdobywali Berlin bandytami (Macierewicz), a bandytów nazywanie bohaterami.
Dlatego tę niby patriotyczną retorykę wsadźcie sobie w dupę, przekręćcie, wyjmijcie, obliżcie, jeszcze raz wsadźcie, wyjmijcie i możecie ze smakiem ją zeżreć.

Ale właśnie ty sam (w podkreślonym fragmencie) klasyfikujesz ludzi na lepszych i gorszych.

W drugiej części opisałeś mechanizm ogłupiania, który kontynuuje obecna grupa w Warszawce, ale oni tego nie zaczęli.

Przypomnieć który frajer polityczny kłamał o wyzwalaniu obozu koncentracyjnego przez Ukraińców?
Przypomnieć która partia polityczna doprowadziła do pogorszenia stosunków z FR ?
Przypomnieć kto uzależnił teoretyczne państwo od polityki bankruta?
Przypomnieć kto zerwał wszystkie umowy, które mogły funkcjonować, z byłym ZSRR, co pogrążyło wiele fabryk i zakładów, a inne doprowadziło do bankructwa?
Kuźwa lista bez końca.....

Rozumiesz co to jest obiektywność w ocenie obecnej sytuacji?

Teoretyczne państwo dymali wszyscy bez wyjątku, którzy rozsiadali się w Warszawce, i wbijcie sobie do głów,lub próbujcie zrozumieć, że oligarchia polityczna w teoretycznym państwie to nie są ludzie z ulicy, tzn politykierzy nie reprezentują społeczeństwa tylko siebie.

W normalnie funkcjonującym układzie politycznym jest nie do pomyślenia aby polityk (w rzeczywistości politykier) ośmielił się krytykować i atakować państwo, stając przeciwko niemu (reprezentują interesy innego państwa), bez względu na to jaka partia jest obecnie przy władzy, a tak robią.
Zachowują się jak zbankrutowani moralnie szczyle, którym odebrano zabawki i polecieli z tym do, dokładnie polityków z zachodu, aby oni im tę władzę oddali.

Przegrana grupa nieudaczników, dokładnie to robi. Nie potrafią sami odzyskać władzy, nie sprawdzili się, ludzie zagłosowali na ich przeciwników.
Koniec kropka.
Będą następne wybory, mieliby szansę odzyskać władzę polityczną.
Mieliby, ale co zaproponują wyborcom ? To samo dzięki czemu przegrali poprzednie wybory ?

Honorowy człowiek z właściwie rozwiniętym kręgosłupem moralnym, siada, robi rachunek sumienia i prowadzi swoja działalność polityczną nadal, bo jest patriotą wobec kraju, nie wobec partii czy umownej władzy.
Polityk, nie napuszcza na swoje państwo UE, moralny polityk nie prowadzi kampanii ataków w mediach zza granicy. Moralny polityk, nie wynosi swojego syfu poza swój kraj.

W którym innym państwie UE politycy atakują swój kraj za pomocą obcych, zagranicznych działań, tak jak to się odbywa wobec teoretycznego państwa ?


Rozumiem czym jest obiektywność i proszę bez definicji.
Cały czas podkreślam, że wszystkie ekipy i wsyscy politycy którzy rządzili w Polsce od 1990 r. są siebie warci; to swołocz i tyle. W przeszłości głosowałem na SLD bo nie było nic lepszego. Teraz nawet nie ma na kogo. PO i PIS to jedno i to samo. To jednotrzydzieści. Wywodzą się z tej samej formacji. Tyle, że PO w różnych formach było u władzy wcześniej i dłużej, chapnęli więc więcej. Tak samo są podli, ale PIS w zakłamywaniu przeszłości jest bardziej obrzydliwy i podły i robi to bardziej na chama.
Co mi tu przypominasz Schetynę z jego kretyńską wypowiedzią o wyzwalaniu obozu. To przeszłość, a na dodatek cymbał i krętacz.
Jak ja pojmuję patriotyzm napisałem wyraźnie i nawet to podkreśliłeś. Formacji POPIS za patriotów nie uważam. Oni wszyscy niszczyli i niszczą. Powiedz co oni wszyscy pozytywnego zbudowali do tej pory?! PIS już był u władzy więc też się mieści.
To, że Tusk et cons. zachowują się podle to fakt, ale czy PIS jest lepszy wciągając do naszych wewnętrznych spraw USA i jakichś idiotów niby ekspertów?
Wszyscy politycy sprzedali swój honor za judaszowe srebrniki (symbolicznie, bo przeważnie euro i dolary, także w kartonowych pudełkach). Ostatni Człowiek Honoru nie żyje.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 wrz 2017, 9:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
starykizior pisze:
Bronto pisze:
W normalnie funkcjonującym układzie politycznym jest nie do pomyślenia aby polityk (w rzeczywistości politykier) ośmielił się krytykować i atakować państwo, stając przeciwko niemu (reprezentują interesy innego państwa), bez względu na to jaka partia jest obecnie przy władzy, a tak robią.
Zachowują się jak zbankrutowani moralnie szczyle, którym odebrano zabawki i polecieli z tym do, dokładnie polityków z zachodu, aby oni im tę władzę oddali.

Przegrana grupa nieudaczników, dokładnie to robi. Nie potrafią sami odzyskać władzy, nie sprawdzili się, ludzie zagłosowali na ich przeciwników.
Koniec kropka.
Będą następne wybory, mieliby szansę odzyskać władzę polityczną.
Mieliby, ale co zaproponują wyborcom ? To samo dzięki czemu przegrali poprzednie wybory ?

Honorowy człowiek z właściwie rozwiniętym kręgosłupem moralnym, siada, robi rachunek sumienia i prowadzi swoja działalność polityczną nadal, bo jest patriotą wobec kraju, nie wobec partii czy umownej władzy.
Polityk, nie napuszcza na swoje państwo UE, moralny polityk nie prowadzi kampanii ataków w mediach zza granicy. Moralny polityk, nie wynosi swojego syfu poza swój kraj.


W którym innym państwie UE politycy atakują swój kraj za pomocą obcych, zagranicznych działań, tak jak to się odbywa wobec teoretycznego państwa ?


starykizior pisze:
Rozumiem czym jest obiektywność i proszę bez definicji.

Zobaczmy...

Cytuj:
Cały czas podkreślam, że wszystkie ekipy i wsyscy politycy którzy rządzili w Polsce od 1990 r. są siebie warci; to swołocz i tyle.

Skąd zatem u ciebie próby dyskredytowania piszących tu ludzi pod pretekstem stworzonego oskarżenia, że reprezentują, popierają itp. PiS ?
Wszyscy i wszystkie, ale negatywnie oceniani są tylko ci którzy ośmielą się nie krytykować PiS, nawet go nie popierając.

Od kiedy to ludzie aby nie być szufladkowani muszą w całości krytykować, negować, pluć, szczać, posuwać się do manipulacji itd. wobec jakiejkolwiek partii (a dokładniej jej wyczynów) aby nie zostać okrzykniętymi ich zwolennikami ?

Bardzo zaciekawiła mnie ta teoria...

Cytuj:
W przeszłości głosowałem na SLD bo nie było nic lepszego. Teraz nawet nie ma na kogo. PO i PIS to jedno i to samo. To jednotrzydzieści. Wywodzą się z tej samej formacji. Tyle, że PO w różnych formach było u władzy wcześniej i dłużej, chapnęli więc więcej. Tak samo są podli,

Są tak samo podli, to ważne stwierdzenie...

Cytuj:
ale PIS w zakłamywaniu przeszłości jest bardziej obrzydliwy i podły i robi to bardziej na chama.

Są tak samo podli ale PiS jest bardziej podły i do tego jeszcze obrzydliwy.
To nawet zabawne.

Zastanawiam się jak tego mogli dokonać, lub jak tego dokonali skoro PO i PiS to jedno i to samo, do tego PiS siedzi w Warszawce dopiero dwa lata ?

Jest tu też aspekt pomijania i pominięcia ludzi obecnie utożsamianych z PiS przy okrągłym stole i po nim (w podziale tortu jaki dostał się ludziom którzy w żaden sposób nie reprezentowali ulicy) w polityce teoretycznego państwa, ale to pozostawię na inną okazję chociaż kilka razy dokładnie to sugerowałem pod przemyślenie.

Tak czy inaczej to również ciekawa teoria...

Cytuj:
Co mi tu przypominasz Schetynę z jego kretyńską wypowiedzią o wyzwalaniu obozu. To przeszłość, a na dodatek cymbał i krętacz.

A to jest zabawne twierdzenie w całości, bo albo nie masz dostępu do żadnych mediów typu TV i radio i nie czytasz gazet (można to ograniczyć do przejrzenia internetu), albo w dość prosty sposób chcesz dokonać manipulacji faktami.

Otóż Schetyna nie jest przeszłością to obecnie czołowy nieudacznik poprzedniej ekipy reprezentujący KOD i PO, którzy wynoszą swój syf poza granice państwa i zza granicy atakują państwo bo są obrażeni, że przegrali wybory.
Przytoczyłem go tylko jako przykład poziomu publicznego zakłamywania przeszłości przez PO, przy poparciu całej jego wierchuszki.

Oprócz kłamcy Schetyny przytoczyłem jeszcze inne przykłady ale jak widać tylko Schetyna wstrząsał podstawami twojej obiektywności.
Dość ciekawe...

Cytuj:
Jak ja pojmuję patriotyzm napisałem wyraźnie i nawet to podkreśliłeś.

Każdy objawia patriotyzm tak jag go rozumie.

Cytuj:
Formacji POPIS za patriotów nie uważam. Oni wszyscy niszczyli i niszczą.

Trudno tu coś skomentować, ale chciałbym tylko zauważyć, że PiS gdy nie siedział w Warszawce, nie atakował kraju za pomocą zagranicznych mediów i polityków.

Nieudolni przegrańcy PO, których od władzy odsunęli wyborcy, atakują kraj w każdej dostępnej im formie, zupełnie jakby nie utożsamiali się z Polską dzięki której mogli w ogóle zaistnieć w polityce, dzięki ich działalności Polska stała się teoretycznym państwem uzależnionym od obcej polityki.

Cytuj:
Powiedz co oni wszyscy pozytywnego zbudowali do tej pory?! PIS już był u władzy więc też się mieści.

To nie jest pytanie do mnie.
Na to pytanie powinni odpowiedzieć wyborcy, którzy głosowali na PiS, i mają możliwość bezpośredniej oceny pozytywnych lub negatywnych zmian.
Wyjechałem z teoretycznego państwa zanim ta grupa dostała władzę.

Cytuj:
To, że Tusk et cons. zachowują się podle to fakt, ale czy PIS jest lepszy wciągając do naszych wewnętrznych spraw USA i jakichś idiotów niby ekspertów?

Jeśli masz tu na myśli otoczkę katastrofy pod Smoleńskiem to robią cyrk wewnątrz kraju, ubarwiając go o w ich przekonaniu o autorytety.
Nawet jeśli jakieś media zza granicy zauważą ten problem to nie robią z tego wiadomości miesiąca.

I nie , nie jest to to samo, nie robią objazdowych przedstawień w Europie, próbując udowodnić, że katastrofa to zamach.
Nie urządzają miesięcznic w Brukseli czy w Paryżu.

Twierdzenie, że wciągają bankruta do naszych wewnętrznych spraw to kuriozum.
Bankrut siedzi w wewnętrznych i zewnętrznych sprawach teoretycznego państwa od okrągłego stołu, a dla ścisłości jeszcze wcześniej, i to nie PiS uzależnił od nich teoretyczne państwo.

Cytuj:
Wszyscy politycy sprzedali swój honor za judaszowe srebrniki (symbolicznie, bo przeważnie euro i dolary, także w kartonowych pudełkach). Ostatni Człowiek Honoru nie żyje.

Teatralne ale można to odnieść do ludzi stojących na czele tak zwanej polityki w teoretycznym państwie.
Ja nie wiem czy wszyscy, to dla mnie zbyt duże uogólnienie, rozmywające problem dyspozycyjności.

Podsumowanie.
Zapewne znasz znaczenie ogólne obiektywności, jednak albo z powodu np. chęci dopasowania się do panującej tu mody, albo z powodu, że nie możesz zbudować sobie w mentalności spójnego obrazu ostatnich 20-30 lat historii politykierstwa w kraju, popełniasz rażące uproszczenia i dorzucasz do tego równie bijące w oczy pominięcia i zapożyczone manipulacje, które niestety zaburzają obraz tego co chcesz przedstawić w postach.

Ci którzy tak zapamiętale i ślepo, fanatycznie i bezrefleksyjnie nad przeszłością atakują tu wszelkie formy (które automatycznie są podpinane i szufladkowane) polemiki czy dyskusji pod hasło PiS nie maja wiele wspólnego z pozostałościami lewicy, lub nie mają całkowicie nic wspólnego z pozostałościami lewicy w/z teoretycznego państwa.

To obraz typowych zachowań przegrańców i nieudaczników PO (i całej towarzyszącej wokół nich otoczki i środowiska, szkalującego kraj od wewnątrz i od zewnątrz) , nie potrafiących pogodzić się z tym, że ta partia nie miała nic do zaoferowania wyborcom co pozwoliłoby utrzymać się im w Warszawce.
I to jest w miarę łagodne określenie, które oczywiście można odpowiednio rozwinąć poprzez charakterystykę zawartości postów zacnej innej inaczej, samozwańczej i nijakiej w treści i formie grupki nie potrafiącej sklecić konstruktywnej krytyki wobec rzeczywistości, która nagle ich dopadła.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 wrz 2017, 9:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Bronto napisał :
[Zastanawiam się jak tego mogli dokonać, lub jak tego dokonali skoro PO i PiS to jedno i to samo, do tego PiS siedzi w Warszawce dopiero dwa lata ?]

Jak tego dokonali?,PiS, będąc w opozycji bardzo starannie przygotował się do przejęcia władzy, zaplanował do ostatniego drobiazgu, takie jest moje zdanie. Dodam jeszcze,że taka przemyślana drobiazgowość jest przerażająca.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 wrz 2017, 9:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Killashandra Ree pisze:
Bronto napisał :
[Zastanawiam się jak tego mogli dokonać, lub jak tego dokonali skoro PO i PiS to jedno i to samo, do tego PiS siedzi w Warszawce dopiero dwa lata ?]

Jak tego dokonali ?,
PiS, będąc w opozycji bardzo starannie przygotował się do przejęcia władzy, zaplanował do ostatniego drobiazgu, takie jest moje zdanie. Dodam jeszcze,że taka przemyślana drobiazgowość jest przerażająca.

A to inni nie przygotowują się do przejęcia władzy ? Dostają ją bo co, bo im się należy ?
Społeczeństwo/wyborcy to są boty do głosowania, nie potrafiący ocenić stanu kraju, zasobności portfeli, bezpieczeństwa itp czynników warunkujących ich zadowolenie ?

Twoje zdanie oparte na ... ? ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 wrz 2017, 9:55 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Killashandra Ree pisze:
Bronto napisał :
[Zastanawiam się jak tego mogli dokonać, lub jak tego dokonali skoro PO i PiS to jedno i to samo, do tego PiS siedzi w Warszawce dopiero dwa lata ?]

Jak tego dokonali?,PiS, będąc w opozycji bardzo starannie przygotował się do przejęcia władzy, zaplanował do ostatniego drobiazgu, takie jest moje zdanie. Dodam jeszcze,że taka przemyślana drobiazgowość jest przerażająca.


A tam, guzik sie przygotowywali.PO to zrobilo, olewajac czesc spoleczenstwa mniej "obrotnego" bo raczej niewyksztalconego. PiS obiecal zemste, co sie prostakom zawsze podoba, dolozyc zlodziejom, zamknac i rozliczyc.
Prostaki do tej pory jakos nie zauwazyly, ze wywalono jednych a wsadzono na stolki takich samych drani, nawet mniej rozgarnietych i w zasadzie poza 500+ nic sie nie zmienilo.
A kogo, szczerze, obchodzi TK, sady i dyktatura? Tak dlugo jak placa i obiecuja nowe igrzyska jakos to bedzie dzialalo.
A skonczy sie gdy forsa sie skonczy. Albo Unia powie won chociaz w to watpie.

Ciekawe kto pierwszy zaczal "ruskich" zaliczac do wrogow. A to sie przyjelo jako oczywista oczywistosc nawet w programach szkolnych. Teraz kolej na Niemcow, i mamy II RP jak w pysk dal. Historia lub isie powtarzac ale mam nadzieje ze ani Niemce ani Ruskie cierpliwsze tym razem beda i oleja kundelka poszczekujacego jak ongis.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 wrz 2017, 10:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Bronto pisze:
Killashandra Ree pisze:
Bronto napisał :
[Zastanawiam się jak tego mogli dokonać, lub jak tego dokonali skoro PO i PiS to jedno i to samo, do tego PiS siedzi w Warszawce dopiero dwa lata ?]

Jak tego dokonali ?,
PiS, będąc w opozycji bardzo starannie przygotował się do przejęcia władzy, zaplanował do ostatniego drobiazgu, takie jest moje zdanie. Dodam jeszcze,że taka przemyślana drobiazgowość jest przerażająca.

A to inni nie przygotowują się do przejęcia władzy ? Dostają ją bo co, bo im się należy ?
Społeczeństwo/wyborcy to są boty do głosowania, nie potrafiący ocenić stanu kraju, zasobności portfeli, bezpieczeństwa itp czynników warunkujących ich zadowolenie ?

Twoje zdanie oparte na ... ? ...

To moje spostrzeżenie,zwróćcie uwagę na to,w jakim tempie wprowadzają zmianę za zmianą, długo się przygotowywali.Choć nie wszystko jest dopracowane,to zakres i rozmach działania wskazuje na realizację planów według listy.Z jakąś potworną determinacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 wrz 2017, 10:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Killashandra Ree pisze:
To moje spostrzeżenie,zwróćcie uwagę na to,w jakim tempie wprowadzają zmianę za zmianą, długo się przygotowywali.Choć nie wszystko jest dopracowane,to zakres i rozmach działania wskazuje na realizację planów według listy.Z jakąś potworną determinacją.

Cytuj:
PiS, będąc w opozycji bardzo starannie przygotował się do przejęcia władzy, zaplanował do ostatniego drobiazgu, takie jest moje zdanie. Dodam jeszcze,że taka przemyślana drobiazgowość jest przerażająca.

Żartujesz, prawda.
Bo to co wymieniłaś jako twoje spostrzeżenia świadczy o braku planu, pospiechu w realizacji i braku organizacji w zakresie kolejności działań, i zaprzecza to twierdzeniu , że będąc w opozycji bardzo starannie się przygotowali do przejęcia władzy.

Pomijasz to...
Cytuj:
A to inni nie przygotowują się do przejęcia władzy ? Dostają ją bo co, bo im się należy ?
Społeczeństwo/wyborcy to są boty do głosowania, nie potrafiący ocenić stanu kraju, zasobności portfeli, bezpieczeństwa itp czynników warunkujących ich zadowolenie ?



Co budzi spostrzeżenia, że piszesz w pośpiechu naprędce dopasowując sytuację do twojej tezy.

Ponawiam zatem pytanie.

Twoje zdanie oparte na ... ? ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 wrz 2017, 13:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
kum pisze:
Ciekawe kto pierwszy zaczal "ruskich" zaliczac do wrogow. A to sie przyjelo jako oczywista oczywistosc nawet w programach szkolnych. Teraz kolej na Niemcow, i mamy II RP jak w pysk dal. Historia lub isie powtarzac ale mam nadzieje ze ani Niemce ani Ruskie cierpliwsze tym razem beda i oleja kundelka poszczekujacego jak ongis.

Kto pierwszy ?
To ciekawy poziom wiedzy ogólnej, szczególnie że byli to ci sami nieudacznicy i przegrańcy programowi, których wyborcy skreślili z firmamentu politycznego Warszawki.

No ale skoro ta wiedza dla ciebie jest niewygodna...

Kolejność dowolna... Ale jako pierwsza w czołówce peletonu.

Unia Demokratyczna
Panowie (firmujący szpicę partii) z UD nie mogli się dogadać co do modelu dyspozycyjności więc połączyli się wbrew członkom i sympatykom z KL-D, tworząc UW.

Kongres Liberalno-Demokratyczny
Unia Wolności


Potem już było łatwiej się kłócić i dzielić stanowiskami bo określono dyspozycyjność...
Panowie znowu się nie dogadali i z UW wyodrębniono PO i PD.

Platformę Obywatelską RP
Partia Demokratyczna

Boczkiem, boczkiem przymyka się niezauważane i pogardzane przez prawdziwych dyspozycyjnych panów PC.

Porozumienie Centrum (założone przez Olszewskiego i Kaczyńskiego)

Ci również się pokłócili, w odróżnieniu od poprzedników tej listy, nie mieli o co, bo dyspozycyjność została już określona wcześniej i ścisłe przypisana do obrazu polityki jaką ci wszyscy panowie mieli uprawiać.
Każdy próbował na własną rękę załapać coś z tortu...

Ruch dla Rzeczypospolitej
Prawo i Sprawiedliwość


W PiS Kaczyński nie był pierwszym skrzypkiem bo organizację zakładali ludzie z AWS i ZChN

Zjednoczenie Chrześcijańsko-Narodowe
Akcja Wyborcza Solidarność

Wymieniam te dwie tylko przez grzeczność, bo ani do dyspozycyjności ani do tortu się nie dobrali...

Co tam jeszcze było ? Hm...
A....

Unia Pracy
Unia Polityki Realnej
Liga Polskich Rodzin
Polskie Stronnictwo Ludowe
Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej


Z tych ostatnich warte jest wymienienie tylko PSL, ci nieco z pańskiego stołu wyszarpali, ale przypłacili tę niesubordynację skreśleniem z dalszych podziałów...
PSL nie pomogło nawet wciskanie się pod lewicę, która od początku była na straconej pozycji.

Pomniejszych/innych skrótów i nazw, które pominąłem, nie warte są pamięci i zapamiętywania.
Nazwiska krążą jak na karuzeli, to, tu, to tam, niby zmieniają poglądy, niby są nowe programy, ale karuzela jest napędzana ustawicznie przez ten sam silnik.
Jedyne co różnicuje te nazwy do dostęp (dyspozycyjność) bezpośredni do kuratora i udział przy podziale tortu.


SdRP i SLD z przykrością stwierdzam, przyłożyło się do obecnego wizerunku polski, ale nie jako aktywny i wiodący aktyw, tylko pośrednio, bo lewicę zwyczajnie wydymano, na co wpływu w zasadzie nie mieli, zostało to określone poza ich możliwością zmiany takiej sytuacji i jak się później przekonano zostało to narzucone jeszcze przed okrągłym stołem.
Nie poinformowano ich, że w przyszłym teoretycznym państwie nie ma dla nich miejsca bo tak zaplanowano gdzie indziej.

Wrogość wobec Rosjan, zrywanie istniejących kontraktów które utrzymywały polskie fabryki i zakłady, bankrutowanie firm które nie chciały się podporządkować dyspozycyjnym ideowcom, zmiany w programach nauczania i pomijanie kluczowych dla młodzieży kierunków edukacji pozwalających podtrzymać zdolność samodzielnego i logicznego myślenia, nagonka w mediach, została zapoczątkowana przez panów funkcjonujących zgodnie z przedstawioną listą.
Zmieniali się tylko w okupowaniu Warszawki.
Obecne nastawienie kolejnej grupy w Warszawce, nastawienie przeciwko Francji i Niemcom (pomijając zasadność lub jej brak) jest również oparte w dyspozycyjności wobec kuratora i nie jest w żadnym wypadku samodzielną inicjatywą, a kontynuacją zaleceń kuratora.

Rozumiem, że materiał dla wielu zacnych intelektualistów wywodzących się z utopii kreowanej wbrew rzeczywistości jest przydługawy, proponuję zatem zrobić sobie notatkę do zapamiętania.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group