forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 2:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 wrz 2017, 20:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Pantryglodytes pisze:
Killashandra Ree pisze:
...PO zgubiła m.in.nadnierna pewność siebie.....


Rejterady (panicznej albo i interesownej) rudego wodza partii chyba nie można nazwać pewnością siebie :o

Chodziło mi o to, że nie dopuszczali myśli o przegranej,a rudy wykorzystał okazję do poprawy własnej pozycji.Uciekł jakby w górę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 wrz 2017, 20:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Killashandra Ree pisze:

Dziwi mnie Twoje zacietrzewienie i kojarzenie.mnie że środowiskami bliskimi PO,ja nigdy nie byłam zwolenniczką tej partii i Twoje zarzuty mocno mnie zdziwiły.



Cytuj:
Twoja argumentacja jest żywcem zapożyczona ze środowisk które nie mogą się pogodzić z utrata władzy przez PO i dlatego wymyśla się demoniczne teorie, które miałyby usprawiedliwić ich nieudolność i pogardę wobec oczekiwań społeczeństwa.

To również jest argumentacja nieudaczników z PO, którzy próbują w ten sposób uzasadnić ich przegraną w wyborach.

Napisałem wyraźnie ZAPOŻYCZONA, a nie twoja, nigdzie nie sugerowałem tego, że byłaś zwolenniczką partii nieudaczników i przegrańców PO.
Twoja argumentacja jest, a nie ty jesteś.
Twoje argumenty są zapożyczone a nie twoje poglądy itd...

Proszę uważniej czytać i nie doszukiwać się drugiego dna, w polemice wokół faktów.

Cytuj:
PiS już przedtem był u władzy, krótko,nie spodziewał się, że ja utraci,i rzetelnie się przyłożył go jej odzyskania,opierając się na łatwym do otumanienia elektoracie.

To również argumentacja żywcem zapożyczona od środowisk które nie mogą się pogodzić z utratą władzy przez PO i dlatego wymyśla się demoniczne teorie, które miałyby usprawiedliwić ich nieudolność i pogardę wobec oczekiwań społeczeństwa.

Czy politycy lewicy SLD albo SdRP również znieważają swój elektorat ?
Jeśli tak to którzy ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 wrz 2017, 21:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Długo by wymieniać,czas na nowe twarze lewicy,tylko skąd je wziąć....
Jeżeli uważasz moje teorie za zapożyczone,to było to całkowicie nieświadomie dokonane,nie śledzę poczynań PO, opieram się na własnych przemyśleniach.Co do polityków lewicy,czas najwyższy,moim zdaniem,na polityczną emeryturę Millera i Czarzastego. Krótko piszę,bo ze smartfona, którego nie znoszę.


Ostatnio zmieniony 12 wrz 2017, 2:29 przez Killashandra Ree, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 wrz 2017, 1:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Radzę przygotować dokumenty, definicje, ustawy, badanie krwi, genetyczne i zaświadczenie od proboszcza.
Dyskusja na forum NIE pod czujnym cenzorskim okiem Bronto polega na tym, że on decyduje co, komu o kim i jak wolno pisać. Robi się coraz bardziej tępo i nudno. Forum niegdyś satyryczne i zarazem dyskusyjne w formie staje się sztywne jak zebranie partyjne. Tow. sekretarz decyduje co i o czym wolno pisać.
Forum znowu zostaje upolitycznione tylko w gorszym stylu.
Cały posiekany komentarzami mój post wyraźnie na to wskazuje.Z kontekstu wynika wyraźnie; ani słowa źle o PIS.
Będzie mi tu wciskał, że nie popiera wprost PIS.
Przypominam na koniec, że forum w założeniu było lewicowe (nawet pod koniec panowania Rozenka i Wontrupki), a nie prawicowe, a już na pewno nie komórką partyjną PIS.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 wrz 2017, 3:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Bronto pisze:
wa ma pisze:

A był nim generał Wojciech JARUZELSKI !

Mam tylko nadzieję Wa Ma, że nie ironizujesz...


Nie ironizuję i potwierdzam to na trzeźwo . OSTATNIM CZŁOWIEKIEM HONORU W TYM BIEDNYM KRAJU BYŁ GENERAŁ ARMII WOJCIECH JARUZELSKI ! ! !

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 wrz 2017, 6:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
starykizior pisze:
Radzę przygotować dokumenty, definicje, ustawy, badanie krwi, genetyczne i zaświadczenie od proboszcza.
Dyskusja na forum NIE pod czujnym cenzorskim okiem Bronto polega na tym, że on decyduje co, komu o kim i jak wolno pisać. Robi się coraz bardziej tępo i nudno. Forum niegdyś satyryczne i zarazem dyskusyjne w formie staje się sztywne jak zebranie partyjne. Tow. sekretarz decyduje co i o czym wolno pisać.
Forum znowu zostaje upolitycznione tylko w gorszym stylu.
Cały posiekany komentarzami mój post wyraźnie na to wskazuje.Z kontekstu wynika wyraźnie; ani słowa źle o PIS.
Będzie mi tu wciskał, że nie popiera wprost PIS.
Przypominam na koniec, że forum w założeniu było lewicowe (nawet pod koniec panowania Rozenka i Wontrupki), a nie prawicowe, a już na pewno nie komórką partyjną PIS.



No kurwa mać, Panie Kizior, Pan wybaczy. Przejrzał Pan na oczy? Przepraszam, ale zaskakuje mnie Pan bardzo pozytywnie. Nareszcie. "Tow sekretarz", no, no.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 wrz 2017, 7:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Killashandra Ree pisze:
Chodziło mi o to, że nie dopuszczali myśli o przegranej,a rudy wykorzystał okazję do poprawy własnej pozycji.Uciekł jakby w górę.


Przepraszam a co teraz znaczy? Nawet nie ma poparcia własnego Państwa.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 wrz 2017, 7:44 
Panie Stary, problem Pański, jako i innych tu humanistów, polega na tym, że nie jesteście zdolni do przedstawiania tu argumentów na poparcie swojego, jak Pan to sam tu określił, osobistego zdania, a osobiste, to ono jest, ale tylko w ramach ściśle określonych przez opiniotwórczych oficerów wojny klasowej w mediach głównego nurtu. Obecnie, Waszym koronnym „argumentem” przeciwko programowi 500+, jest Wasze osobiste zdanie o braku pieniędzy na ten program, a fakty są takie, że tylko jeden spośród innych, program PiS-u o kontroli VAT-u i akcyzy przekierował strumień dziesiątek miliardów z kieszeni złodziei do budżetu państwa, co z nadmiarem pokrywa wydatki na 500+, a i starczy na program mieszkanie+. Czy broni Wam kto tu przedstawić argumenty, że jest to, nieprawda? Dlaczego nie przedstawiacie argumentów, a jeno „swoje osobiste” zdanie? No, a skoro już tak bardzo domagacie się szacunku dla swojego osobistego zdania, to dlaczego nie szanujecie osobistego zdania moherowej armii tatusia Rydzyka? Skoro nie argumenty mają decydować o racji, a osobiste zdanie, to czym się różnią osobiste odczucia racji rydzykowych moherów od odczuwanych racji moherów humanistycznych?

PS. Dlaczego Pan, Panie Stary, przyznaje sobie prawo do drwin z ludzi, których durnoty nie potrafi Pan dowodzić argumentami, a jeno tylko własnym odczuciem, a Panu Baryckiemu odbiera prawo do drwin z ludzi, których durnotę potrafi Pan Barycki dowodzić argumentami? I czy Pan w ogóle rozumie o co jest Pan pytany?


Na górę
  
 
Post: 12 wrz 2017, 8:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
st1111 pisze:
Killashandra Ree pisze:
Chodziło mi o to, że nie dopuszczali myśli o przegranej,a rudy wykorzystał okazję do poprawy własnej pozycji.Uciekł jakby w górę.


Przepraszam a co teraz znaczy? Nawet nie ma poparcia własnego Państwa.

Zapytaj innych, poza Polakami, Europejczyków, A rudy nie musi się , w przeciwieństwie do Ciebie, martwić o wysokość emerytury.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 wrz 2017, 8:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Zapewne widziała pani jakieś spektakularne działania Pana Tuska w ostatnim czasie? Bo mnie umkły.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group