forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 255  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 paź 2018, 7:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
maerose pisze:
Ja sobie wybory odpuszczam tą razą.
Mam w de.

I co? Chce Pani żeby mi PIS wyburzył pomnik w DG?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 paź 2018, 8:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wielki Wezyr pisze:


A tego to ujęli. Pokazywali jego bohaterstwo w TVN24.

Wczoraj w wiadomościach padło, że nasi "bohaterowie" podczas "obrony" ojczyzny przez "zboczeńcami" narobili szkód w infrastrukturze Lublina. Najlepszą karą byłoby dla nich obciążenie kwotowe i prace przy ich usuwaniu. Chociaż z tymi pracami to jest niewiadoma, bo pytanie jest takie czy posiadają jakiekolwiek umiejętności. Myślę jednak, że do łopaty, kilofa i dźwigania się nadają. Sielne polskie paroby.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 paź 2018, 9:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
canislupus pisze:
No to dopiero narodowiec ......taki z namaszczenia PiSowskiego lobby, rasowy, miejscowy parafianin.

Obrazek


Ten gościu jest całkiem przyjebany gwoździem do dechy.
Podejrzewam, że to zakompleksiony mały fiutek, z brakiem powodzenia u kobiet.
Odreagowuje w ten sposób swoje frustracje. Dostaje kurwicy, gdy uświadamia sobie, że dziewczyny mogą woleć inne dziewczyny, a nie takiego Adonisa, jak on.
Materiał do pracy dla psychologa.

"KIEDYŚ BĘDĘ MIAŁ NA RĘKACH KREW TĘCZOWEJ HOŁOTY" - KANDYDAT DO RADY MIASTA GROZI DZIEWCZYNIE

Zgłosiła się do nas o pomoc dziewczyna nękana przez Patryka Kołbykę, kandydata partii Wolność do Rady Miasta Lublin. To on został uwieczniony podczas Marszu Równości, jak wyzywał jego uczestników.

Dziewczyna mówi, że Kołbyko nie chce się od niej odczepić, nęka ją smsami, śledzi w internecie. Wreszcie żeby się odczepił powiedziała mu, że jest lesbijką i ma dziewczynę.

To doprowadziło go do białej gorączki. Zaczął jej grozić, pisać, że "pewnego dnia będę miał na rękach krew tęczowej hołoty". Dziewczyna zdecydowała się upublicznić smsy i jednocześnie zgłosić sprawę policji.

Ośrodek udziela jej wszelkiego wsparcia.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 paź 2018, 9:49 
Spójrzcie na Michalkiewicza, znanego antysemitę, przecież z fizjonomii to czysty Żyd!!!, jak Urban czy Głódź... :) :) :)
A ten gówniarz z łoniakiem zamiast zarostu kiedyś otrzyma taki wpierdol od jakiejś kobiety, ze jaja będzie na temblaku nosił, szczawik. Jest jak trawka, heros, a mysli, ze sieje postrach :)


Na górę
  
 
Post: 15 paź 2018, 11:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Dwie łajzy nie warte komentowania. Ciekawy jestem czy organa ścigania zaopiekują się taką pojebaną wywłoką? Mam co do tego wątpliwości.


Co do wpierdolu temu szmaciarzowi - sam chętnie zrobiłbym mu z dupy średniowiecz, albowiem widok takiej łajzy wywołuje u mnie gorączkę. Obyśmy się nigdy nie spotkali.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 paź 2018, 11:48 
ja pierdole.., ale poruchanego pogięło..


Na górę
  
 
Post: 15 paź 2018, 11:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
I czym Pan Boruch różni się od narodowców?
Tylko tym kogo by zamordował?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 paź 2018, 11:59 
zara kurwa napisze, że dwie łajzy..


Na górę
  
 
Post: 15 paź 2018, 13:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
st1111 pisze:
I czym Pan Boruch różni się od narodowców?
Tylko tym kogo by zamordował?



Proszę mnie natychmiast przeprosić Panie Świniak. Pan mnie pomówił. Ja nigdzie nie napisałem, żebym kogokolwiek zamordował. Ja nawet kury na rosół nie zabije a co dopiero taką łajzę.


I jeszcze jedno. Nigdy nikomu nie spuściłbym łomotu tylko narodowcowi. I to tylko w przypadku, kiedy by obrażał i bił innych. Powiedzmy w przypadku obrony koniecznej. Bo tylko oni do takich zachowań są zdolni co pokazali nieraz. Nikt inny tylko narodowcy, względnie kibole poniżają ludzi za poglądy, za orientację. A tego ja nie znoszę, bo to jest poniżanie ludzi.

Czekam więc na przeprosiny.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 paź 2018, 13:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Nie.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 255  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group