forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 04 kwie 2020, 20:04

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2403 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 237, 238, 239, 240, 241  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

https://natemat.pl/299761,po-zada-weta- ... c8Xir2LpgU

Cytuj:
Jeśli prezydent podpisze ustawę przekazującą 2 mld zł dla TVPiS, to będzie to wyrok śmierci dla wielu tysięcy osób. Każda złotówka, która ratuje ludzkie życie jest cenna

Cytuj:
Rzecznik Dudy odpowiada
W cytowanej przez Interia.pl wypowiedzi Błażej Spychalski podkreślił, że Duda ma 21 dni na podjęcie decyzji o podpisaniu się pod nowelizacją ustawy o radiofonii i telewizji. I zaapelował do polityków opozycji. – Byłoby dobrze, gdyby politycy PO pamiętali o uchwalonej niedawno inicjatywie prezydenta, Narodowej Strategii Onkologicznej – wyjaśniał.

Rzecznik prezydenta wyliczał, że dzięki wspomnianemu planowi zostanie dodatkowo przeznaczone 5 mld zł na kwestie związane z onkologią.

Dziś byłem świadkiem rozmowy w stacji TVN :D jednego ze specjalistów leczenia chorób nowotworowych, który stwierdził - co z tego że łoży się na tę dziedzinę pewne środki, rząd chwali się tym, że więcej daje od poprzedników, czyli PO, kiedy pieniądze te źle się lokuje. Bo nie chodzi np o samo zwiększanie ilości łóżek, budowę nowego centrum onkologicznego, co jest zapowiadane. Chodzi o zwiększenie środków na profilaktykę na nowoczesne środki leczenia, refundowanie nowoczesnych leków bo Polska jest w tej kwestii daleko w tyle. Chociażby nie poradzono sobie z rakiem szyjki macicy. Na zachodzie są przeciw wirusowi wywołującemu tego raka szczepionki. U nas niestety można o tym pomarzyć. Tak więc my tak naprawdę niczego nie odrabiamy do zachodu. A wręcz przeciwnie środki które łoży państwo na dodatek pozera inflacja. Tak wiec nie ma się czym chwalić tak naprawdę. Każda złotówka jest tu cenna ale wydawana z rozmysłem. Tyle z tej wypowiedzi można było wynieść. A pan rzecznik powie dajemy 5 miliardów i "odpierdulta" się.

Poza tym - poza tym nie wiem czy to pisać czy nie bo znowu ktoś mi powie, że pisze rzeczy oczywiste bo wiadomo, że Duda to i tamto. Ale ja napisze.

Pewnie Duda wie jakie wydarzenia towarzyszyły całemu procesowi przyjęcia przez parlament ustawy przyznającej TVP 2 miliardów złotych. Ciekawi mnie co będzie czuł, satysfakcję w trakcie podpisywania czy wręcz przeciwnie absmak, albo choć niepewność, że tak być jednak nie powinno. Ciekawi mnie czy jest w nim choć promil człowieczeństwa?

Awatar użytkownika

W Polsce mamy około 10 000 sędziów i na każdego przypada średnio 120 spraw - w ciągłym procedowaniu....
W Polsce mamy około 30 000 duchownych i na każdego przypada średnio jedna homilia na tydzień podczas szamaństwa zwanego mszą świętą ...

Awatar użytkownika

Jerzy Owsiak wygrał z Krystyną Pawłowicz przed sądem. Prawomocnie.
Krycha ma mu jeszcze zapłacić za prawnika.

https://warszawa.jerzy-owsiak-wygral-z-krystyna-pawlowicz-przed-sadem-prawomocnie.

Awatar użytkownika

Fajny tekst Stuhra.

Mój filmik z paluszkiem dotarł do 10 milionów odbiorców. Dziękuję za zainteresowanie, reakcje i wsparcie! Czyli nie tylko ja poczułem się dotknięty. Pani L., niczym przedszkolak, który wymyślił sobie jak pokazać faka, żeby móc się potem ładnie wytłumaczyć, brnie dalej w tę bajkę. Przy okazji pomyślałem sobie, że chyba nie o tego faka w sumie chodzi. Może i był on jakimś cudem przypadkowy? Ale czy fak pokazany konstytucji też był przypadkowy? Czy fak pokazany puszczy Białowieskiej był przypadkowy? Czy fak prezydenta ułaskawiającego Kamińskiego, mimo braku pełnomocnego wyroku był przypadkowy? Czy fak pokazywany opozycji, której wyłącza się mikrofony podczas przemówień, powtarzanie nieudanych głosowań, nocne przepychanie niewygodnych ustaw, hasełko Terleckiego „nie słuchaj ich”, gdy człowiek traci przytomność na mównicy to też przypadki? Czy fak pokazywany prawu i sędziom jest przypadkowy? Czy fak pokazywany Unii Europejskiej też? Czy fak pokazany teatrom z Polskim we Wrocławiu i Starym w Krakowie na czele to też przypadek? Czy fak pokazany filmowcom przy przejęciu Pisfu, likwidacji Zespołów Filmowych to przypadek? Czy fak pokazany stadninie koni w Janowie też? Czy fak pokazywany powstańcom warszawskim i prawdziwym bohaterom II wojny, promując bandytów na nowych herosów też? A może ten pokazywany ofiarom katastrofy smoleńskiej wykorzystywanym do wierutnych bzdur o zamachu, wykopywaniem ich z grobów dla politycznej gry to też potarcie paluszkiem pod okiem? Hmmm, a może minister Gliński też nie chciał pokazać faka noblistce...? Skądinąd to nie jedyny fak dla polskiego noblisty. A może Telewizja Polska i jej wspaniałe Wiadomości, TVP info, itd to też ten sam paluszek...?

Pokazaliście faka niepełnosprawnym, homoseksualistom, uchodźcom, alkoholikom (brawo Borys za dzisiejszy wspaniały wpis!!!), sędziom, naukowcom, gimnazjalistom, kierowcom i pieszym rozbijając się co chwila waszymi pędzącymi bez opamiętania limuzynami, lekarzom, nauczycielom i artystom. Tak się czujemy. Jakbyście co chwila mówili nam grzecznie i miło: spierdalajcie, chuj wam w dupe. Jak widać ok 40 procentom wyborców to podoba się. Najwyraźniej dokładnie tak samo jak wy, chcieliby powiedzieć to samo, pokazać ten sam paluszek. Ale nie dziwcie się, że wielu ludzi jest wściekłych na wasze butne, nieczułe rządy. I oni w końcu też pokażą Wam faka. Nie w Internecie, nie na ulicy. W najbliższym czasie już w maju.

Awatar użytkownika

Nie chce mi się wierzyć, że w maju właśnie tak będzie. Jak na razie nic na to nie wskazuje.

Awatar użytkownika

To oczywiste. Nie po to pisdzielstwo rozpierdoliło wszystkie instytucje w Polsce, żeby pozwolić sobie, żeby wyborcy wywalili ich na śmietnik.
Mają zbyt wiele do stracenia.
Pisowska PKW już właściwie policzy głosy. Oczywiście tylko w wypadku gdyby, wyborcy zagłosowali niewłaściwie.

Awatar użytkownika

Obrazek

Awatar użytkownika

Zastanawiałem się jak mogła wyglądać wczorajsza kontrola CBA w biurze Mariana Banasia. Może tak?
https://www.youtube.com/watch?v=-UQSCYuc8hE

Awatar użytkownika

Obrazek

Awatar użytkownika

Po wyborach 10 maja br. werdykt ogłosi sond najwyszy.

Załącznik:
sond  najwyszy.jpg
sond najwyszy.jpg [ 72.92 KiB | Przeglądany 319 razy ]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2403 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 237, 238, 239, 240, 241  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.