forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 paź 2019, 10:21

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213  Następna
Autor Wiadomość

Wirnik, Ty tu tak się za anarchistę co czy też estetę co się mu styl, tak ogólnie nie podoba, nie przebieraj.
Z Twoich wpisów przecież wyraźnie tendencję pewne widać. Fakt, może za całą klasą polityczną i jej stylem nie przepadasz ale jednych nienawidzisz aż się trzęsiesz a pewnych jedynie nie lubisz lub podejrzliwy tylko jesteś.

O szambie wspomniałem bo to najlepszy przykład na Twoje podejście do rzeczywistości. Ciekaw jestem jak byś się zachował gdyby oczyszczalnie i kolektor wybudował Kaczyński a teraz w Warszawie np niejaki Jaki rządził? Zresztą nie tylko Ty. Tu na forum aż by wrzało. A i w TVN, Polsacie, Wyborczej eksperci by e-colę jak wieloryby widzieli. A jakby jeszcze w tym Rydzyk albo ktoś z KRK palce maczał to hohohooo! To by się dopiero działo!

Tak przy okazji, szkiełko i oko naukowców u nas mówi ze OK jest, wręcz dobrze nawet, bo się naturalnie w zakolach i piasku oczyszcza, a nawet ze pożyteczne bo szczepionka (też gdzieś w TVN słyszałem) a Wy, w tym TY WRL, to przypominacie. Że te ścieki w ilości wody w Wiśle to jakiś marny procent nawet nie jest itd. A tymczasem już HELCOM co innego widzi i się niepokoi. W ilości wody w Bałtyku to przecież taka ilość ścieków to już nawet promil nie jest.
Tu więcej w gazecie pl - wiecie ile się naszukałem żeby znaleźć informacje o tym w jakimś powiedzmy, że liberalnym medium? Prawie wszystkie milczą. Wydawcą gazety.pl jest AGORA.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... wisly.html

I ja te sekty to raczej nie jak fanatycznych wyznawców PiS i fanatycznych wyznawców PO widzę tylko trochę inaczej. Jako Propis i Antypis. Ten drugi zresztą jako dosyć szeroki front w którym są i wyznawcy PO. libertynizmu, czy innej opcji ale też i tacy co wyznawcami nie są żadnej opcji, tacy też co nie lubią wszystkich ale najbardziej PIS.
I nie o deklaracje ideowe mi chodzi a to co wynika z wypowiedzi na forum.
A nawet jak się mylę to nie była polemika z Tobą a raczej ogólna odpowiedz na pytanie Krisa. Bez wskazywania palcem konkretnych userów nawet jak po części odniosłem się do Twojej w znacznej mierze słusznej wypowiedzi. . Ale skoro sam się odezwałeś...

Awatar użytkownika

Komandoru! Jam Ci nie wruk! Chciałem tylko zaznaczyć, żebyś mnie do zwolenników jakiejkolwiek
partii nie przyPiSywał ;) bo dla mnie one wszystkie jednakie. To kurwy, jeno inne stroje naszają.
Ostatnia której zaufałem, to by TR i jak pamiętasz, minęło mi to zauroczenie po miesiącu od wyborów.
Wincy nie będzie.
Na Polskę i jej łajdackie elity kładę to, czym myślałem głosując na Ogórkową.:mrgreen:

Awatar użytkownika

Obrazek

:D :D

WLR pisze:
Komandoru! Jam Ci nie wruk! Chciałem tylko zaznaczyć, żebyś mnie do zwolenników jakiejkolwiek
partii nie przyPiSywał ;) bo dla mnie one wszystkie jednakie. To kurwy, jeno inne stroje naszają.
Ostatnia której zaufałem, to by TR i jak pamiętasz, minęło mi to zauroczenie po miesiącu od wyborów.
Wincy nie będzie.
Na Polskę i jej łajdackie elity kładę to, czym myślałem głosując na Ogórkową.:mrgreen:

OK. A ogórkiem każdemu chłopu zdarza się czasem pomyśleć...

Awatar użytkownika

:lol: :lol:

Obrazek

Awatar użytkownika

:lol:

Obrazek

Aż? To nawet posłowie z PiS nie obserwują?

Awatar użytkownika

Komandor pisze:
Aż? To nawet posłowie z PiS nie obserwują?

Posłowie PiS wierzą.
To są ludzie wierzący.
Wierzą, ze TEN rząd sprawiedliwie dzieli: 500 plus dla mnie 500000 dla chuja popleczniczego. Nawet za granicą polski walczacej. A co!!!

Awatar użytkownika

Obrazek

Awatar użytkownika

Pisowskie Państwo.....

W niedzielę szefowa Nowoczesnej była jednym z gości programu "Kawa na ławę" w TVN24.

W trakcie dyskusji w telewizyjnym studiu ktoś na adres redakcji wysłał maila z pogróżkami: "Lubnauer ty k....o szmato dziwko suko trzeba cie zabić jak tego złodzieja adamowicza” – mail takiej treści (pisownia oryginalna, jedynie wulgaryzm został wykropkowany). Została zawiadomiona policja. W nocy funkcjonariusze ostrzegli posłankę, że autor gróźb jest w okolicy i żeby nie wychodziła na zewnątrz. Rano 44-letni mężczyzna był już w rękach policji.

Mężczyzna, który groził Lubnauer śmiercią, to... funkcjonariusz Straży Marszałkowskiej!

https://natemat.pl/285281,funkcjonarius ... xtIN9bCa2s

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.