forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:00

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 ... 255  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 sie 2019, 19:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ale to wszystko nic, bo Owsiak przeklinał.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sie 2019, 8:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Wielki Wezyr pisze:
Piotrowicz tłumaczy Kuchcińskiego. :lol:
Okazuje się, że rządowe samoloty robią też za sanitarki. :lol:

Tego dnia Instytut Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie opuściła moja żona. Otrzymała po wyjściu ze szpitala kilkaset ampułek leku, który trzeba przechowywać w stanie zamrożonym - i zrodził się problem, jak dotrzeć z tymi ampułkami jak najszybciej do domu. (…) Dowiedziałem się, że pan marszałek będzie leciał do Rzeszowa i skorzystałem z tej sposobności" - tak poseł PiS Stanisław Piotrowicz wyjaśnia w rozmowie z dziennikarzem RMF FM, w jakich okolicznościach leciał z marszałkiem Sejmu Markiem Kuchcińskim rządowym samolotem z Warszawy do Rzeszowa. Na uwagę Krzysztofa Zasady, że przeciętny obywatel nie miałby takiej możliwości, Piotrowicz odparł: "Jestem przekonany, że gdyby zwrócili się z takim wyjątkowym problemem do pana marszałka, nie odmówiłby".

Czytaj więcej na https://www.rmf24.pl/fakty/news-piotrow ... ign=chrome


Te barany nawet kłamać nie potrafią. :lol:

Dr Paweł Grzesiowski, ekspert w dziedzinie immunologi i terapii zakażeń, skomentował dla Gazeta.pl zasadność tłumaczenia posła Piotrowicza z medycznego punktu widzenia. - Nie wydajemy leków pacjentom w postaci niegotowej do użycia - mówi nam lekarz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sie 2019, 8:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
MMM pisze:
2015 Wystarczy nie kraść!
2017 Oni kradli więcej!
2019 Oni też kradli!

....po wygranej - nam się należy !! -


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sie 2019, 9:16 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Wychodzi mi na to, że nie kradnie tylko ten, co nie ma okazji........ :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sie 2019, 11:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Fachowcem nie jestem w tej dziedzinie ale w sieci natrafiłem na coś takiego

Cytuj:
- Pięćset ampułek leku otrzymała żona posła Piotrowicza wychodząc ze szpitala. To nielegalne. Domagamy się informacji, jaki to szpital, jaki lek, kto przekazał lek żonie posła. Zawiadomienie do prokuratury i natychmiastowa kontrola NFZu w szpitalu. A w aptekach leków brak - komentuje posłanka Joanna Mucha.


Oczywiście jest to dla mnie wygłup opozycji. Taki sam jak to idiotyczne tłumaczenie się towarzysza Piotrowicza. Niemniej istnieje w Polsce ostatnio pojęcie "mafia lekowa", czy coś w tym rodzaju. Czy aby nie natrafiono na ślad tej mafii :D :lol:

Ludzie miewają różne pomysły na przemycanie środków, które są reglamentowane, bądź ich powszechna dystrybucja zabroniona. Jedni łykają woreczki z narkotykiem, jeszcze inni upychają w majtkach pomiędzy pośladkami. Ostatnio słyszałem o przypadku przemytu pół kilograma narkotyku pod peruką. A jeszcze inni jak poseł Piotrowicz rządowym samolotem leki dla swojej żony. Ten ostatni sposób uważam za najbardziej doskonały jeżeli chodzi o przemyt.

I na koniec trzeba stwierdzić, że tłumaczenie Piotrowicza swoich mętnych poczynań chorą żoną świadczy, że ów gość nie posiada za grosz honoru. Trudno aż uwierzyć, że szpital wydał 500 ampułek leku, który jak twierdzi Piotrowicz musiał być transportowany przy zachowaniu specjalnych warunków. Tak można tłumaczyć noszenie w kieszeniach kilkuset tabletek APAPu a nie leku, który zapewne trzeba stosować pod kontrolą lekarza. Co niby miała sobie z nim zrobić Zona Piotrowicza, dodawać do herbaty zamiast cytryny?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sie 2019, 13:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Po raz drugi stołeczny sąd oddalił pozew grupy krakowskich sędziów, którzy domagali się sprostowania od redaktora naczelnego „Gazety Polskiej” słów premiera z wywiadu w tej gazecie.
Mateusz Morawiecki po raz kolejny oczerniał w wywiadzie polskich sędziów......
....Sędziów zabolało, że premier mówił, że w krakowskim sądzie działa zorganizowana grupa przestępcza. To największa obelga dla sędziów.


Czy doświadczonym prawnikom trzeba tłumaczyć co trzeba robić z tym dalej? Jeżeli w Polsce nie można doczekać się sprawiedliwości a nie można z wiadomych powodów, to trzeba uderzyć do trybunałów zagranicą. Drążyć aż do bólu, aż wywleczecie kiszkę stolcową Ziobry i Morawieckiego na lewą stronę. Bo o mózgu nie ma tam mowy.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sie 2019, 15:02 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Piotrowicz bajdurzy byle co.
I przy okazji podkłada zdrowy (???) łeb pod ewangelię.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sie 2019, 16:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Jeszcze tylko jedne wybory i już mnie przy urnach nigdy złodzieje z PO i PiS nie zobaczą.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sie 2019, 16:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ludzie nie martwicie się panem Markiem Kuchcińskim. On przecież nie zrobił nic złego. Poza tym prezes powiedział że "budujemy wysokie standardy i słuchamy ludzi". I to prawda, standardy są w budowie. I jak to na budowie, gdzie dom powstaje w ciągu 26 dni to czasem ściany walą się na łeb. A poza tym prezes przygotowuje po wyborach nowe plusy. Będzie dobrze. Głosujmy na PiS! :lol:

Cytuj:
Rząd chce zmniejszyć dotacje budżetowe do ZUS, dlatego planuje podwyżkę składek obejmujących zwykłych obywateli, jak i przedsiębiorców. Nowe przepisy mają zostać uchwalone po wyborach, w ostatnich tygodniach pracy Sejmu - informuje "Gazeta Wyborcza".


https://wiadomosci.onet.pl/kraj/pis-szu ... ki/4kr3w2p :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sie 2019, 19:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Obrazek

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 ... 255  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group