forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 14 gru 2019, 11:11

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191 ... 230  Następna
Autor Wiadomość

Kurcze ! - sam bym taką "bańkę" zdmuchnął........łódkę na większą bym wymienił...... ;) .

Awatar użytkownika

maerose pisze:
Ten pośrednik nie jest aby klechą?
W każdym razie piękna akcja. :lol:

Jest oblatem benedyktyńskim, cokolwiek to znaczy :D

Awatar użytkownika

Nic się przecież nie stało, bo to była kasa państwowa czyli niczyja. A chłopcy od skazańca K. muszą z czegoś żyć.

Awatar użytkownika

Oblat benedyktyński, czyly taki klecha w cywilkach.

Awatar użytkownika

MMM pisze:
Mania, Zięba chce teraz zostać politykiem.

Cytuj:
Wprowadzenie wyżej opisanego systemu spowodowałoby to, czego chce każdy Polak tzn. każdy
prawdziwy Polak.
Polska stałaby się krajem o niebywałej wręcz sile, bogactwie i potędze pod każdym względem.
Doskonale wiemy, że tylko z takim krajem inne kraje się liczą. W tej chwili, szczególnie na arenie
międzynarodowej, Polska i my, Polacy traktowani jesteśmy ja zwykłe popychadło, niemalże jak
chłopiec na posyłki, ze wszystkimi rządami jakie do tej pory były zachowującymi się jak zwykły
pachołek czy sługa.
Polska ma możliwość stania się światową potęgą, nie tylko dlatego, że to my, Polacy, jesteśmy
narodem wybranym. To my, Polacy jesteśmy Narodem wybranym do tego, aby zmienić oblicze tej
Ziemi. Nie lękajmy się w wprowadzenia tej zmiany.

Z pewnością inne narody,

https://static1.squarespace.com/static/ ... Polska.pdf

Jeszcze się śmieje z tych bredni!!! :lol: :lol: :lol:

Przyjmą go w Konfederacji z otwartymi ramionami :lol:
Socha od antyszczepionkowcow juz u nich jest.

Awatar użytkownika

korbaczeska pisze:
.....
Przyjmą go w Konfederacji z otwartymi ramionami :lol:
Socha od antyszczepionkowcow juz u nich jest.

Konfederacja jak sama nazwa wskazuje to przymierze zawarte doraźnie przez podmioty mające wspólny cel, często tyko jeden, jeśli cel jest ważny, nikt na inne poglądy czy interesy, uwagi nie zwraca, nawet wtedy gdyby miał być to związek wilka z owcą.
Trudno w tym kontekście mówić "u nich jest" to głupie.

Awatar użytkownika

Glupie i do tego szkodliwe spolecznie to jest to cale towarzystwo w Konfederacji.

Awatar użytkownika

Wyrachowane raczej...

Mam odmienne zdanie w tej sprawie.
Tak jak napisał wyżej Pantryglodytes
Cytuj:
Konfederacja jak sama nazwa wskazuje to przymierze zawarte doraźnie przez podmioty mające wspólny cel, często tyko jeden, jeśli cel jest ważny, nikt na inne poglądy czy interesy, uwagi nie zwraca, nawet wtedy gdyby miał być to związek wilka z owcą.

Dla mnie bieżącą kluczową sprawą jest stosunek rządu i parlamentu do amerykańskiej ustawy 447. Jeśli rządzący nie wykonają ABSOLUTNIE wiarygodnych dla mnie kroków uniemożliwiających realizację tej ustawy, to po raz pierwszy od niepamiętnych czasów pójdę na wybory i poprę właśnie Konfederację.
Aby oszczędzić Wam swoich (dla większości Was) zapewne bździn posłużę się fragmentami komentarzy pod wpisem z portalu neon24
http://ramenes.neon24.pl/post/148960,wiec-zmiana
bo oddają one w 100% to co ja o tym myślę.
Cytuj:
Jeśli w jesiennych wyborach Konfederaci nie wejdą do sejmu z przynajmniej kilkunastoprocentowym poparciem to koniec.POPIS przeforsuje i wprowadzi wszystko czego od nich zażądają a my nawet się o tym nie dowiemy.
Konfederacja to koła ratunkowe które rzucone jeszcze nie jest gwarancją ratunku ale stwarza spore szanse.
Ciężko znoszę liberalny sektor Konfederatów, dziwnie się czuję z religijną retoryką Brauna a ten cały Liroy to w ogóle inny kosmos .Ale będę na nich głosować bo nie mam innego wyjścia.

W wyborach nie uczestniczę od 2005 r ale teraz pójdę i 26 maja i jesienią i kiedy będzie trzeba,pójdę żeby zagłosować na Konfederację. Pójdę bo tym razem chodzi o coś więcej niż moje osobiste:"niech ich wszystkich z lewa i prawa szlag trafi".
ikulalibal 18.05.2019 17:07:12

Cytuj:
Kluczowa fraza: na dzisiejszy czas. Wybory za 5 minut i wiadomo, że się w tym czasie nie zbuduje żadnej znaczącej siły politycznej. Konfederacja ma popsuć szyki PiSowi i tyle.
Niemnie jednak, mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, w przeciwieństwie do wielu oczadzonych Konfederacją, że Konfederacja nie jest opcją prowadzącą do wyzwolenia Polski. Jeśli są w jej szeregach patrioci, to szybko zostaną wydaleni, albo sami zrezygnują, a konfederacja się rozpadnie równie szybko, jak powstała.
Lotna 18.05.2019 17:10:55

Cytuj:
Taka już natura konfederacji że się je zawiązuje dla konkretnego celu a później się rozpadają.
Dziś idzie najpierw o zmiecenie zmowy Okrągłego Stołu, zatrzymanie procesów destrukcji i likwidacji Polski, zabezpieczenie wolności wyborów na przyszłość i odzyskanie pozycji Narodu Polskiego jako władzy zwierzchniej władz państwowych w Polsce.

Jak to osiągną, to już mogą wczasować pić na nasz koszt do końca życia :-)
miarka 18.05.2019 17:29:13

Awatar użytkownika

Dobrze,unicestwią POPiS,rozpadną się,a
..co dalej????

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191 ... 230  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.