forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 paź 2019, 5:29

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188 ... 213  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

:lol:

Obrazek

Boruch pisze:
--
Ciekawe co by było gdyby np taki Judasz pochodził z plemienia Polan i w biblii zapisany został jako przodek Mieszka I. Ktoś powie, to niemożliwe. Ale przecie mógł się któryś z naszych przodków Słowian zaplątać w czasach Chrystusa gdzieś w tamtym rejonie handlując bursztynem i muszelkami. I może miał na imię Janusz. Nasi sąsiedzi Czesi ubraliby sobie taką kukłę jak "hydraulika", założyliby mu na stopy skarpety i sandały, na szyje atrybut polskiego matoła i tępaka złoty łańcuszek z matko bosko. Na piersiach wypisaliby mu Janusz 2019. Co wtedy byśmy rzekli? Przyjemnie by było?
--

Kto wie Panie Boruch? kto wie... nad czym obecnie pochylają się wyjątkowo uczeni badacze "pism świętych" z usraela.
Obyś Pan nie wykrakał.

Na marginesie - coś Pan tak się uwziął na te sandały + skarpety?
A co Pan na to? Wicegubernator Luizjany

Obrazek

Biznes już to chwycił

Obrazek

Awatar użytkownika

Wybaczy pan ale sandałków nie widzę. Skarpetki natomiast bardzo oryginalne. Chcę takie mieć.

Można kupić w Amazonie. Oryginał :!: Nie jakaś chińska podróbka :lol: .
https://www.amazon.com/DONALD-TRUMP-HAIR-SOCKS-Gumball/dp/B01DYRJ1OG?ref_=w_bl_sl_ap_ap_web_8987315011&th=1&psc=1
Fragment z opisu
Cytuj:
Wykonane w USA
Skarpetki Donald Trump z miękkimi, luksusowymi włosami można stylizować, czesać, przycinać i drażnić. Zmień styl prezydenta, aby pasował do Twojego nastroju!

Chyba zaszaleję i też sobie kupię. Nurtuje mnie tylko następujący, trudny do rozwiązania przeze mnie problem. A mianowicie żeby w pełni okazać oryginalność, nowoczesność tych skarpetek konieczne są do tego krótkie spodnie. A ja mam nogi jak szprychy od karawanu. No i nie wiem co zrobić, aby ktoś nie pomyślał niewłaściwie co oznacza taka moja demonstracyjna hybryda.

Awatar użytkownika

kowalew pisze:
Można kupić w Amazonie. Oryginał :!: Nie jakaś chińska podróbka :lol: .
https://www.amazon.com/DONALD-TRUMP-HAIR-SOCKS-Gumball/dp/B01DYRJ1OG?ref_=w_bl_sl_ap_ap_web_8987315011&th=1&psc=1
Fragment z opisu
Cytuj:
Wykonane w USA
Skarpetki Donald Trump z miękkimi, luksusowymi włosami można stylizować, czesać, przycinać i drażnić. Zmień styl prezydenta, aby pasował do Twojego nastroju!

Chyba zaszaleję i też sobie kupię. Nurtuje mnie tylko następujący, trudny do rozwiązania przeze mnie problem. A mianowicie żeby w pełni okazać oryginalność, nowoczesność tych skarpetek konieczne są do tego krótkie spodnie. A ja mam nogi jak szprychy od karawanu. No i nie wiem co zrobić, aby ktoś nie pomyślał niewłaściwie co oznacza taka moja demonstracyjna hybryda.

Wszytko będzie w pożo. gdy obuje Pan sandałki mogą być z Sudanu, będą w sam raz

Obrazek

No tak, chce mnie Pan władować na minę - czym na to zasłużyłem?
Dla jednych będę polskim Januszem, dla innych prowokatorem, jawnie łączącym destrukcyjna politykę USA i Zachodu z głodem i wszelkich plagami nieszczęsnej Afryki.

Cytuj:
Wszytko będzie w pożo. gdy obuje Pan sandałki mogą być z Sudanu, będą w sam raz
Nie chwaląc się, ale zjeżdziłam pół Europy, tylko w Polsce ludzie mają problem z letnim obuwiem rodaków i skarpetkami doń. Gdzie indziej ludziska jakby rozumieją, że sandał w upał obetrze stopę do krwi, stąd te skarpetki. U nas to obciach.

(przede wszystkim gówno tam kogoś takie rzeczy obchodzą)

To co teraz wyrabia skorupmpowany do cna rzekomo nasz rzad, przechodzi orwellowskie granice. Zaczelo sie polowanie na Jerzego Ziebe, bo stal sie zagrozeniem bakszyszowej sielanki i przyczyna zmniejszenia zysków Pig Farmy.
https://www.youtube.com/watch?v=SjAm_cbbbFA
A nizej inny temat, który rozsierdzil tzw. rzad
„Konfederacja” to lawina, która zmiecie z Polski dziadostwo!
https://www.youtube.com/watch?v=Sw6PiUEI8ic
Szczególy:
https://jerzyzieba.com/polityka

Awatar użytkownika

Wielbiciel oszusta Zięby się trafił :D

MMM pisze:
Wielbiciel oszusta Zięby się trafił :D

A moge spytac czym i kiedy Cie oszukal? Albo kogokolwiek? A moze czerpiesz jakies korzysci ze szkalowania go?
A moze nalezysz do mafii Bezprawie i Niesprawiedliwosc?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188 ... 213  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.